Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο έχει μια ασπίδα με δυο σπαθιά. Έχει κάποια παιχνίδια με εξώφυλλο ασπίδα και σπαθί. Ελπίζω να μην είναι το Troy πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, G.TH. είπε

Αύριο έχει μια ασπίδα με δυο σπαθιά. Έχει κάποια παιχνίδια με εξώφυλλο ασπίδα και σπαθί. Ελπίζω να μην είναι το Troy πάλι. 

Πλάκα θα έχει να είναι το Chivalry 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Πλάκα θα έχει να είναι το Chivalry 2...

Δεν υπάρχει περίπτωση ούτε 1 στις 1000. Το 1 μπορεί, αν έρθει στο EGS για κράχτης για το δεύτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ειναι ξεκαθαρο ειναι καμποσα που φερνουν σε αυτο το hint,  το total war warhammer 2 μου φαινεται πιθανο καθως ηδη πουλανε 1+3 αλλα το 2 πουθενα.

 

το loop hero θα ναι τελικα, (παντως και το ΤW WH2 θεωρω οτι θα βγει ως δωρο μια απ αυτες τις μερες, και γιαυτο δε διατιθεται προς πωληση)

 

συμφωνα με τα leaks/hints 24 25 26 θα πεσουν οι πιο βαρβατοι τιτλοι

 

https://www.dealabs.com/bons-plans/14-jeux-gratuits-sur-pc-dematerialises-un-par-jour-1612-shenmue-iii-2266665

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η κίνηση του epicstore για το κουπόνι δώρο αξίας 10 Ευρώ το εξαργύρωσα

αγοράζοντας το Far Cry 6 σε αρκετά καλή τιμή για παιχνίδι που κυκλοφόρησε πριν δυο μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Πολύ καλή η κίνηση του epicstore για το κουπόνι δώρο αξίας 10 Ευρώ το εξαργύρωσα

 

Ίσως να μην το πρόσεξες και να μπήκες στη διαδικασία να διαλέξεις ένα παιχνίδι, έχεις άπειρα κουπόνια.


Σήμερα είχε μια νεκροκεφαλή (γάτας;) σαν σημάδι, είναι το Second Extinction το δώρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BRAXOS είπε

εχετε καποιο προβλημα με το store, γιατι δεν με αφηνει να μπω στο library

 

 

Ναι έχει φάει κάποιο σκάλωμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά 99% σε ένα τέταρτο θα δούμε το Mutant Year Zero ως το giveaway της ημέρας.

Αφού επιβεβαιώθηκε και αυτό, μάλλον η λίστα που είχε διαρρεύσει πριν λίγο καιρό είναι σωστή, αφού το hint για αύριο είναι νυχτερίδες και φέρετρα, οπότε για αύριο το free game θα είναι το Vampyr.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Κατά 99% σε ένα τέταρτο θα δούμε το Mutant Year Zero ως το giveaway της ημέρας.

Αφού επιβεβαιώθηκε και αυτό, μάλλον η λίστα που είχε διαρρεύσει πριν λίγο καιρό είναι σωστή, αφού το hint για αύριο είναι νυχτερίδες και φέρετρα, οπότε για αύριο το free game θα είναι το Vampyr.

Που είναι η λίστα που είχε διαρρεύσει; Να μην αγοράσουμε τίποτα που θα το δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mutant Year Zero μια χαρά παιχνίδι είναι. Να το παίξετε εσείς που δεν έχετε κολλήματα με πλατφόρμες κτλ σαν εμένα 😁 (το έχω αγορασμένο στο Steam).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Που είναι η λίστα που είχε διαρρεύσει; Να μην αγοράσουμε τίποτα που θα το δώσουν.

Στο Reddit την είχα δει. Μέχρι στιγμής είναι 100% μέσα.

Αύριο λοιπόν είναι το Vampyr και σειρά έχουν τα Pathfinder: Kingmaker και στις 25 το Prey. Τα υπόλοιπα 5 δεν υπάρχουν ακόμα στο epic και δεν έχει διαρρεύσει κάτι. Κάποιο indy σίγουρα, ίσως το fall guys που ακούγεται σε κάθε τέτοια περίοδο συνεχόμενων giveaways, ίσως κάποιος παλιός AC τίτλος από αυτούς που έχει ήδη δώσει δωρεάν η ubi παλιότερα ή κάποιο παλιότερο TW. Το consensus πάντως είναι ότι ο πιο ΑΑΑ τίτλος θα είναι το Prey.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Voziniotis-3 είπε

Mutant Year Zero μια χαρά παιχνίδι είναι. Να το παίξετε εσείς που δεν έχετε κολλήματα με πλατφόρμες κτλ σαν εμένα 😁 (το έχω αγορασμένο στο Steam).

Τί να πώ εγώ που αγόρασα το Snowrunner όταν είχε πρωτοβγεί αποκλειστικά στο epic και μετά το ξανααγόρασα και στο steam;;; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...