Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
23 ώρες πριν, kostasgpa είπε

έλεος άμα ισχύει, το χουν όλοι απο 10 φορές.

Εγώ το έχω από καμία φορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 στα 2 είναι oι προβλέψεις μέχρι στιγμής. Έπιασαν το NBA 2k21 αλλά κανείς δεν περίμενε το among us, όλοι είχαν σπρώξει τις μάρκες σε Tomb Raider τίτλο.

Για σήμερα τα τελευταία leaks προβλέπουν είτε το bantumi που παίζαμε κάποτε στο nokia 3310 είτε το Frostpunk αφού αναμένεται η Epic να κάνει ρελάνς με ΑΑΑ τίτλο και οι στοιχηματικές έχουν ρίξει την απόδοση για το Frostpunk. Outsider θεωρείται το Horizon Zero Dawn αφού όπως και με τα NBA skins πριν δυο βδομάδες έτσι και προχτές η Epic ανακοίνωσε ότι το Aloy skin θα είναι πάλι διαθέσιμο στο Fortnite.

Για να δούμε αν πάμε κουβά ή έστω πάρουμε Bantumi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Πόσα κουπόνια έδωσε τελικά το epic; Αγόρασα χτες το FC4 και σήμερα βλέπω ότι έχω και άλλο 10ευρω κουπόνι που λήγει επίσης αύριο.

Αντι να βάζεις καποιο κωδικο για να σου γινεται η εκπτωση,σε Epic σου δινει καθε φορα 1 κουπονι,που βγαινει αυτοματα στο ταμειο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως διαγραφω  τον λογαριασμο της epic store games  απο τον λογαριασμο της Ubisoft?Προσπαθω να βρω στο ιντερνετ αλλα δεν υπαρχει κατι!Εστειλα μηνυμα στην Επικ κ μου ειπαν να το κανω απ την Ubisoft αλλα δεν βγαζω ακρη.

Επεξ/σία από hitman 21 original
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hitman 21 original είπε

Πως διαγραφω  τον λογαριασμο της epic store games  απο τον λογαριασμο της Ubisoft?Προσπαθω να βρω στο ιντερνετ αλλα δεν υπαρχει κατι!Εστειλα μηνυμα στην Επικ κ μου ειπαν να το κανω απ την Ubisoft αλλα δεν βγαζω ακρη.

https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2107038-How-do-i-unlink-my-epic-games-account-from-uplay/page8

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μήνας με τα μυστικά παιχνίδια αντικειμενικά ήταν πολύ μέλι και τηγανίτα δαγκωμένη από τρεις μεριές.
Ακόμα και το τσαμπέ δεκάρικο ήταν δύσκολο να το χρησιμοποιήσεις γιατί αρκετά καλά υποψήφια παιχνίδια πλέον έχουν τιμή μικρότερη από 15 ευρώ. Το δίλημμα έφτασε να είναι Detroit Become Human ή τίποτα. Το αγόρασα μόνο λόγω καλής εμπειρίας σε άλλο παιχνίδι της εταιρείας, αν και δεν θα παιχτεί άμεσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνισω στον τομεα των δωρεαν παιχνιδιων. Δεν μπορεις να εχεις παραπονο οταν δινει δωρεαν ΝΒΑ 2Κ21 και Control. Στις εκπτωσεις θα συμφωνησω, αν και φετος με το δεκαρικο μπορουσες να παρεις και παιχνιδια με 14,99, δεν υπηρχε καποια ουαου περιπτωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνήσω. Εγώ βρήκα μια ουάου περίπτωση που ήταν το Ghostrunner από 15 € στα 5 € με το κουπούνι, ιστορικό χαμηλό.

Ποτέ δε γούσταρα το Epic (έχει πολλές ελλείψεις) , είμαι φανατικός οπαδός του Steam εδώ και χρόνια αλλά τώρα δεν χωράνε οπαδικά : μπράβο στο Epic για τις τιμές του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα υπηρχαν πολλα καλα παιχνιδια που μπορουσες να το χρησιμοποιησεις που επεφτε πολυ η τιμη τους. Ενα παραδειγμα ειναι τα παιχνιδια της Ubisoft που ειναι τωρα σε προσφορα με δικο της αντιστοιχο 10ρι(ιδια τελικη τιμη με Epic οταν τα ειχε) ή αλλα παιχνιδια βλεπε Hades,tony hawk κλπ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μας πετάει από τους λογαριασμούς μας. Με βγάζει μόνο του, πάω να μπω και μου έβγαλε μήνυμα ότι είναι νέα συσκευή. Κάνω την επαλήθευση και δεν μπορώ να μπω πάλι.
Μάλλον κάποιος μάζεψε τα λεφτά και πάει να την κοπανήσει 😈
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G.TH. είπε

Μας πετάει από τους λογαριασμούς μας. Με βγάζει μόνο του, πάω να μπω και μου έβγαλε μήνυμα ότι είναι νέα συσκευή. Κάνω την επαλήθευση και δεν μπορώ να μπω πάλι.
Μάλλον κάποιος μάζεψε τα λεφτά και πάει να την κοπανήσει 😈
 

Κανονικά μπήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Κανονικά μπήκα.

Τώρα έφτιαξε, ήταν 4,5 ώρες εκτός. Και πάλι ήθελε επαλήθευση 2 σταδίων. Πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...