Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, liakinen είπε

Στο άμεσο μέλλον σίγουρα όχι δυστυχώς. 

Δεν είναι μέσα σε αυτά που πούλησε η SE? Ίσως υπάρχει φως στο τούνελ εάν θελήσουν να αναβιώσουν παλιά IP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, mike299 είπε

Δεν είναι μέσα σε αυτά που πούλησε η SE? Ίσως υπάρχει φως στο τούνελ εάν θελήσουν να αναβιώσουν παλιά IP

Λογικά η βασική ομάδα δουλεύει πάνω στο Redfall το οποίο από εκεί που θα κυκλοφορούσε Σεπτέμβριο του 22 πήγε κάπου στο πρώτο εξάμηνο του 23. Είναι και η κατάσταση γενικότερα σκατά οπότε μας βλέπω να περιμένουμε πολλά χρόνια για Prey sequel, Witcher 4, νέο GTA και άλλα αναμενόμενα games.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Psycho_Warhead said:

«Epic Game Store is also running its 10 EUR coupon promo, which discounts any purchases over 15 EUR after claiming the free title.»

Τσίμπησα το τζάμπα, αλλά μου έδωσε -25% κουπόνι αντί για €10 off. Έκανα κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Malthador είπε

«Epic Game Store is also running its 10 EUR coupon promo, which discounts any purchases over 15 EUR after claiming the free title.»

Τσίμπησα το τζάμπα, αλλά μου έδωσε -25% κουπόνι αντί για €10 off. Έκανα κάτι λάθος;

Αυτό ειναι το σωστό κουπόνι, εχουν κάνει λάθος στο παραπάνω site .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια ερώτηση ίσως χαζή αλλά δε βρίσκω τρόπο μέσα από τον epic...
Πως μπορώ να μεταφέρω ένα εγκατεστημένο game σε άλλο drive? Δε βρίσκω κάποια επιλογή στον launcher 
Uninstall & reinstall σε νέο drive / folder?

Επεξ/σία από Deu164
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Deu164 είπε

Μια ερώτηση ίσως χαζή αλλά δε βρίσκω τρόπο μέσα από τον epic...
Πως μπορώ να μεταφέρω ένα εγκατεστημένο game σε άλλο drive? Δε βρίσκω κάποια επιλογή στον launcher 
Uninstall & reinstall σε νέο drive / folder?

Πάρε τον φάκελο της εγκατάστασης και κάνε τον copy/paste στο σημείο που θες να το μεταφέρεις, μετά κάνε uninstall απ' το Epic και ξανά install επιλέγοντας το νέο σημείο. Θα φαίνεται ότι ξεκίνησε ξανά το download αλλά θα βρει τα αρχεία ήδη μέσα οπότε θα τελειώσει σχετικά γρήγορα.

1 ώρα πριν, MariaLog είπε

ο launcher μου αργει πολυ να ανοιξει, μονο σε αυτον της Epic μου το κανει. εχεις κανεις ιδιο προβλημα?

Ίσως ήταν πρόβλημα της στιγμής, εμένα κανονικά άνοιξε τώρα. Δες μήπως θέλει και κάποιο update (πάνω δεξιά στο προφίλ σου) και έχει μαγκώσει κάπου.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!  το έκανα με αυτόν τον τρόπο και όλα ok
Πολύ basic ο epic ούτε τα αυτονόητα δεν κάνει.
Ποιο λίγη ώρα θα τους έπαιρνε να φτιάξουν μια επιλογή που να κάνει ότι χρειάζεται αυτόματα παρά να γράψουν ένα ολόκληρο κατεβατό πως μπορεί να γίνει με 'πατέντα'

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/5/2022 στις 5:14 ΜΜ, Deu164 είπε

Thanks!  το έκανα με αυτόν τον τρόπο και όλα ok
Πολύ basic ο epic ούτε τα αυτονόητα δεν κάνει.
Ποιο λίγη ώρα θα τους έπαιρνε να φτιάξουν μια επιλογή που να κάνει ότι χρειάζεται αυτόματα παρά να γράψουν ένα ολόκληρο κατεβατό πως μπορεί να γίνει με 'πατέντα'

 

Δυστυχώς το Steam είναι μόνο του στην κορυφή και δεν υπάρχει καν δεύτερος. Της Epic Games ο launcher είναι χειρότερος και από του origin.  Εγώ που έχω dual boot να δεις τι τραβάω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panoskatos είπε

Δυστυχώς το Steam είναι μόνο του στην κορυφή και δεν υπάρχει καν δεύτερος. Της Epic Games ο launcher είναι χειρότερος και από του origin.  Εγώ που έχω dual boot να δεις τι τραβάω! 

Καλά τα λές όμως  η Valve είναι τσιγκούνα δεν δίνει δώρο κάναν ΑΑΑ τίτλο όπως η Epic .😃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...