Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, Anuminas είπε

Τσιμπήσα δωρεάν Pathfinder: Kingmaker😀

 

Εξαιρετικό, όποιος δεν έχει ξεκινήσει κάποιο άλλο παιχνίδι αξίζει να το παίξει, είναι πολύ καλό για να μείνει θαμμένο σε backlog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!

Φοβερές προσφορές πραγματικά μαζί με το κουπόνι των 10€ που σου δίνει!

Πιθανόν με τα updates έλυσαν και το θέμα με τη χρεωστική που είχα(η συγκεκριμένη πέρναγε κανονικά στο steam).

Ώρα για kena!έχω διαβάσει διθυραμβικά σχόλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με την καρτα μου (mastercard απο alphabank) δεν μπορώ να αγοράσω απο κει ενώ απο steam και αλλου μπορώ. 😄

Πάντως στο παρελθόν εκανα κάποιες αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Leak για αύριο το Movin out που ταιριάζει με το hint και για τις 29 το Salt and sanctuary.

Για τις επόμενες μέρες δεν υπάρχει κάτι ως στάνταρ πληροφορία, ακούγεται ότι θα είναι κάποια τριλογία, TR ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπολοιπα για Επικ φαινεται να ειναι:

December 29th – Salt and Sanctuary (unconfirmed)

December 30th – Tomb Raider trilogy (unconfirmed)

Δεν επεσαν οι σερβερς φετος. Αν δεν ειχε δωσει παλιοτερα το Control, θα λεγαμε αυτο, με δεδομενο οτι το ειχε δωσει το καλυτερο που εδωσε φετος ειναι μαλλον το Prey.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε σημερα τα 3 Tomb Raiders και εχουν πεσει οι σερβερς. Ευτυχως τουλαχιστον μεσα απο τον browser τσιμπησα τα παιχνιδια.

Τωρα μονο ελπιζω να πεσουν οι τιμες στις καρτες γραφικων μπας και παιξουμε κανα παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, KilliK είπε

Πως τους πετσοκοψες ετσι ρε Τιμ; 😱

 

Τα παραλές. Το Epic είναι σαν το ΠΑΟΚ: Πήρε ένα πρωτάθλημα μετά από 40 χρόνια και νομίζει ότι μπορεί να συναγωνιστεί τον Ολυμπιακό...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν νομιζεις οτι αυτο που απασχολει τους ιδιοκτητες των ομαδων ειναι τα πρωταθληματα, και οχι οι σχεσεις διαπλοκης τους με τις κυβερνησεις, και το πως πατανε πανω στις ομαδες τους για να στησουν εν μερη αυτες τις σχεσεις, μαλλον δεν εχεις καταλαβει πως παιζεται το endgame, ειτε στο ελληνικο ποδοσφαιρο, ειτε στην gaming βιομηχανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KilliK είπε

αν νομιζεις οτι αυτο που απασχολει τους ιδιοκτητες των ομαδων ειναι τα πρωταθληματα, και οχι οι σχεσεις διαπλοκης τους με τις κυβερνησεις, και το πως πατανε πανω στις ομαδες τους για να στησουν εν μερη αυτες τις σχεσεις, μαλλον δεν εχεις καταλαβει πως παιζεται το endgame, ειτε στο ελληνικο ποδοσφαιρο, ειτε στην gaming βιομηχανια.

 

Μα εγώ για τους οπαδούς (gamers) μιλάω και την γενικότερη νοοτροπία τους. Τι πάει να πει τους "πετσόκοψε" που είπες; Δεν πάει να δώσει και το Read Dead 2, πάντα πίσω θα είναι σε σχέση με το Steam και σε χρήστες και σε features και σε όλα. Αν δεν στρωθούν οι ιδιοκτήτες του να φτιάξουν την χρηστικότητα της πλατφόρμας δεν θα καταφέρουν κάτι όσα free games και να δώσουν. 

Κλασσική περίπτωση υποστηρικτή του EPIC είναι ένας γνωστός μου που λέει "εγώ το προτιμάω γιατί δίνει free games και γιατί κάποια στιγμή θα γίνει σαν το Steam!" :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...