Προς το περιεχόμενο

Avengers: Endgame


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Με Jane Foster Thor Είμαι Οκ καθότι comic accurate, αλλά στο cast του Eternals έδωσαν ρέστα πάλι

Salma Hayek 🤘

reg_634.salma.oliver.mh.091912.jpg?fit=i

 

Xr4H3Qk.gif

 

Επεξ/σία από coffeex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Τιρινινι 

told ya.

-

επιτελους, κανουν την ταινια που ελεγα να γινει απο τοτε που βγηκε το αθλιο ΙΜ3, να βαλουν τον Shang-Chi εναντιων του Mandarin (τον αληθινο).

οποτε και μια ΜCU ταινια με τον "Bruce Lee" θαχαμε, και τον Mandarin των κομιξ και οι Κινεζοι θαταν ευχαριστημενοι.

http://www.darkhorizons.com/marvels-shang-chi-set-for-feb-12th-2021/

2 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Δε λεω γι αυτο, λεω για το gender swap

ποιον αλλαξανε;

Επεξ/σία από KilliK
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, ThReSh είπε

oι ειδησεις που κραταω ειναι:

 ο μαυρος κακος απο την Αλιτα κανει τον νεο Blade. που ειναι τελειο casting imho. ελπιζω μονο η ταινια του ναναι R και σοβαρη οπως οι παλιες, οχι σε φαση Deadpool η Ragnarok. κριμα που δεν ανακοινωσανε release date ακομη.

Salma Hayek στο MCU. φοβαμαι μονο μην την εχουν με καμια μπουρκα, οπως την Dennings στα Θωρ, για δυο ευνοητους λογους.

Dr Strange 2 με Scarlet Witch και gothic horror. μακαρι να βαλουν για κακο τον Shuma-Gorath, να μπει και ο Lovecraft στο MCU.

Shang-Chi vs Mandarin. ο ηθοποιος που θα κανει τον Mandarin ειναι εξαιρετικος, ο αλλος που θα κανει τον Shang-Li δεν μου πολυγεμιζει το ματι. και δεν εχει καθολου MA credits. ιδωμεν.

οσο για τα υπολοιπα, eternals, thor 4, black widow και οι σειρες, meh.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, KilliK είπε

 ο μαυρος κακος απο την Αλιτα 

Lol ρε συ!

Έχει πάρει 2 oscar, υπάρχει ήδη στο MCU (Cottonmouth) και τον προσδιορίζεις από το Alita;

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Lol ρε συ!

Έχει πάρει 2 oscar, υπάρχει ήδη στο MCU (Cottonmouth) και τον προσδιορίζεις από το Alita;

που ειναι το περιεργο; μονο εκει τον εχω δει εγω.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KilliK είπε

oι ειδησεις που κραταω ειναι:

 ο μαυρος κακος απο την Αλιτα κανει τον νεο Blade. που ειναι τελειο casting imho. ελπιζω μονο η ταινια του ναναι R και σοβαρη οπως οι παλιες

ποιο Blade ηταν σοβαρο? Το μονο καλο ηταν το 2, και ο "μαυρος" που λες εχει ονομα κ ειναι απο τους καλυτερους ηθοποιους atm 

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, KilliK said:

ο μαυρος κακος απο την Αλιτα κανει τον νεο Blade

Tsk tsk tsk. Έχει γίνει γνωστός από τόσα άλλα πράγματα πιο πριν από αυτό. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ποιο Blade ηταν σοβαρο? Το μονο καλο ηταν το 2, και ο "μαυρος" που λες εχει ονομα κ ειναι απο τους καλυτερους ηθοποιους atm 

το πρωτο Blade ηταν ενα σοβαροτατο take στο source material και απεδειξε οτι αυτη η προσεγγιση πετυχαινει.   ηταν επισης η πρωτη ταινια της Marvel Studios με παραγωγο τον Kevin Feige. που εσωσε το superhero genre μετα τo φιασκο των Spawn και Batman & Robin, και εδωσε το εναυσμα για την νεα λαμπρη εποχη των superhero movies που ακολουθησε και την τελικη παντοκρατορια της Marvel Studios.

απλη ιστορια.

13 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Tsk tsk tsk. Έχει γίνει γνωστός από τόσα άλλα πράγματα πιο πριν από αυτό. 😛

ναι, μωρε το γνωριζω, αλλα πρωτη φορα τον ειδα στην Αλιτα. και εκει σκεφτηκα οτι ειναι φτυστος ο Snipes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KilliK είπε

το πρωτο Blade ηταν ενα σοβαροτατο take στο source material και απεδειξε οτι αυτη η προσεγγιση πετυχαινει.   ηταν επισης η πρωτη ταινια της Marvel Studios με παραγωγο τον Kevin Feige. που εσωσε το superhero genre μετα τo φιασκο των Spawn και Batman & Robin, και εδωσε το εναυσμα για την νεα λαμπρη εποχη των superhero movies που ακολουθησε και την τελικη παντοκρατορια της Marvel Studios.

Καλο δεν ηταν ομως, το 3 ειναι το αγαπημενο μου για το soundtrack, αλλα κ αυτο παραμενει εντελως μετριοτητα. Το 2 αντικειμενικα ηταν η καλυτερη ταινια απο τις 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Καλο δεν ηταν ομως, το 3 ειναι το αγαπημενο μου για το soundtrack, αλλα κ αυτο παραμενει εντελως μετριοτητα. Το 2 αντικειμενικα ηταν η καλυτερη ταινια απο τις 3

μια χαρα ηταν το πρωτο Blade,  λιγο outdated σημερα αλλα για την εποχη του ηταν πρωτοποριακό. και ειναι ακομη fun.

Το 2 ειναι σχεδον ισαξιο του 1, αλλα δεν θα ελεγα καλυτερο διοτι εχει και αυτο τα θεματακια του.

αυτο που δεν βλεπεται με τιποτα ειναι το 3. το οποιο πρακτικα σκοτωσε το franchise.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KilliK είπε

 αυτο που δεν βλεπεται με τιποτα ειναι το 3. το οποιο πρακτικα σκοτωσε το franchise.

εχει ομως απιστευτο  soundtrack!

sry για το off-topic :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, KilliK είπε

που ειναι το περιεργο; μονο εκει τον εχω δει εγω.

E βγαίνε πιο συχνά από το (κινηματογραφικό σου) σπίτι..

Btw όπως το Deadpool είχε το ύφος που έπρεπε να είχε, έτσι και το Blade θα έχει το ύφος που πρέπει να έχει το Βlade..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...