Προς το περιεχόμενο

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -SONY PlayStation VR, Camera V2, 5 Games 199E [ΤΕΛΟΣ]


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο πλαισιο λεει ξεκαθαρα οτι ειναι η ν2

https://www.plaisio.gr/games/vr-hardware/Sony-Psvr-Headset-Mk4-Mega-Pack-PS719786214.htm

Νέα έκδοση, νέες δυνατότητες

Η αναβαθμισμένη έκδοση του PlayStation VR διαθέτει ενσωματωμένα στερεοφωνικά ακουστικά (earbuds), λεπτότερο καλώδιο σύνδεσης και νέο επεξεργαστή, με λειτουργία HDR Passthrough, δίνοντάς σου την δυνατότητα να παίζεις παιχνίδια από το PS4/PS4 Pro σε HDR στην 4K UHD τηλεόραση σου, είτε όταν το headset είναι συνδεδεμένο είτε όταν βρίσκεται σε αδράνεια.

 

 

 

Επεξ/σία από nteminio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.youtube.com/watch?v=Rf5Gr6qIASw&feature=youtu.be

στα σχόλια αυτοι που το αγορασαν λένε first.. πρώτη εκδοση

Ειναι PSVR CUH-ZVR1

Οχι η  CUH-ZVR2?

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, avacan23 είπε

https://www.youtube.com/watch?v=Rf5Gr6qIASw&feature=youtu.be

στα σχόλια αυτοι που το αγορασαν λένε first.. πρώτη εκδοση

Ειναι PSVR CUH-ZVR1

Οχι η  CUH-ZVR2?

Εγω γιατι στα σχολια διαβαζω οτι ειναι η v2?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, avacan23 είπε
 

 

 
 
 
 

Διαβασε και πιο πανω τα υπολοιπα που το γραφουν σαφεστερα οτι ειναι το v2.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

I went to store and can confirm that this bundle contains newer model ZVR2! Now I’m happy owner of VR and Aim controller. Christmas came earlier this year

..και HDR λοιπον

https://blog.eu.playstation.com/2018/11/29/introducing-the-playstation-vr-mega-pack-bundle-including-5-great-games/

Επεξ/σία από avacan23
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες κάτσε να μπω λίγο insomnia πριν παω για ύπνο και τελικά ξυπνάς με VR γυαλιά το πρωί και καλώδια και κάμερες και μαραφέτια παντού στο σαλόνι. Μετά φυσιολογικά σου έρχεται και το χαρτί διαζυγίου και μένεις με το VR στο κεφάλι στην ουρά στα συσσίτια.  Ηθικό δίδαγμα --->>> Πας κατευθείαν για ύπνο την επόμενη φορά και δεν κλικάρεις ΠΟΤΕ το insomnia ούτε από περιέργεια!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Λες κάτσε να μπω λίγο insomnia πριν παω για ύπνο και τελικά ξυπνάς με VR γυαλιά το πρωί και καλώδια και κάμερες και μαραφέτια παντού στο σαλόνι. Μετά φυσιολογικά σου έρχεται και το χαρτί διαζυγίου και μένεις με το VR στο κεφάλι στην ουρά στα συσσίτια.  Ηθικό δίδαγμα --->>> Πας κατευθείαν για ύπνο την επόμενη φορά και δεν κλικάρεις ΠΟΤΕ το insomnia ούτε από περιέργεια!

Τα ιδια κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να το βάλουν διαθέσιμο στα public; Γιατί γράφει προσωρινά εξαντλημένο.. Λέω να το παραγγείλω και να το πάρω εδώ που είναι κοντά..για να πάρω και πόντους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμος είμαι να ανέβω στο βαγόνι...

Ανησυχώ λίγο για το θέμα του motion sickness. Δε θυμάμαι αν το είχα δει εδώ στο insomnia η κάπου αλλού, κάποιο παλικάρι είχε ποσταρει έναν οδηγό για σταδιακή χρήση του PS VR ώστε να συνηθίσεις τη ζαλάδα.

Ξέρει κανείς για τι πράγμα μιλάω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, epsilon753 είπε

Έτοιμος είμαι να ανέβω στο βαγόνι...

Ανησυχώ λίγο για το θέμα του motion sickness. Δε θυμάμαι αν το είχα δει εδώ στο insomnia η κάπου αλλού, κάποιο παλικάρι είχε ποσταρει έναν οδηγό για σταδιακή χρήση του PS VR ώστε να συνηθίσεις τη ζαλάδα.

Ξέρει κανείς για τι πράγμα μιλάω;

Στο τοπικ του PSVR, ενας φιλος οντως εχει ανεβασει εναν πολυ χρησιμο και κατατοπιστικο οδηγο.

Εδω:

Επεξ/σία από asemnos
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, katsikoula είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Πραγματικά θέλω να το πάρω για να ζήσω την εμπειρία του VR αλλά δεν μπορώ να βρω κάποιο παιχνίδι που να μου αρέσει... Μου αρέσουν τα single player AAA παιχνίδια που έχουν κάποια υπόθεση από πίσω όπως Uncharted, God of War,... Καμία πρόταση για VR game μήπως και το πάρω και εγώ στα 200 ευρώ;

Re 7 biohazard.

Συγκλονιστική εμπειρία στο vr.

2 ώρες πριν, katsikoula είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 

 

Επεξ/σία από count ian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Λες κάτσε να μπω λίγο insomnia πριν παω για ύπνο και τελικά ξυπνάς με VR γυαλιά το πρωί και καλώδια και κάμερες και μαραφέτια παντού στο σαλόνι. Μετά φυσιολογικά σου έρχεται και το χαρτί διαζυγίου και μένεις με το VR στο κεφάλι στην ουρά στα συσσίτια.  Ηθικό δίδαγμα --->>> Πας κατευθείαν για ύπνο την επόμενη φορά και δεν κλικάρεις ΠΟΤΕ το insomnia ούτε από περιέργεια!

Εγώ φίλε μου να σου πω ότι δεν έχω ακόμα ούτε καν κονσόλα ps4 και με τρώει αν το χτυπήσω!

Σχετικά με την έκδοση του VR CUH-ZVR1 vs CUH-ZVR2 :

 

 

Η έκδοση του πλαισίου με τα 120 ευρώ είναι τελικά το παλιό  CUH-ZVR1?

Η έκδοση mega pack με τα 199 ευρώ είναι τελικά σίγουρα η νέα έκδοση του VR δηλαδή η CUH-ZVR2 ?

 

 

Γνωρίζει κανείς,αν βάλεις παραλαβή από το κατάστημα και στη συνέχεια για κάποιο λόγο μετανιώσεις (αν ας πούμε είναι η παλιά έκδοση του VR ή απλά αλλάξεις γνώμη) μπορείς να μην το αγοράσεις τελικά?  Ή σε δεσμεύει και θα πρέπει να το αγοράσεις υποχρεωτικά ?

Όσοι φίλοι έχουν σχετική εμπειρία ας με ενημερώσουν σχετικά με το αν δεσμεύεσαι για αγορά αν βάλεις store pickup.

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζεις παραλαβή από κατάστημα και πληρωμή στο ταμείο. Εάν αλλάξεις γνώμη απλά δεν πας να το πάρεις ποτέ. Η βάζεις εδώ μια ενημέρωση για να πάει κάποιος που το θέλει

 

ΠΡΟΣΟΧΗ μην κάνουμε κατάχρηση γιατί θα κόψουν το παραλαβή από το ταμείο. Μην το κάνετε απλά για την καβατζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...