Προς το περιεχόμενο

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ -SONY PlayStation VR, Camera V2, 5 Games 199E [ΤΕΛΟΣ]


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, count ian είπε

Re 7 biohazard.

Συγκλονιστική εμπειρία στο vr.

έχεις δίκιο και εγώ μόνο το RE 7 είχα σταμπάρει σαν παιχνίδι. Βέβαια δεν το κρίνω σοφό να αγοράσω PSVR μόνο και μόνο για ένα παιχνίδι οπότε μάλλον δεν θα προβώ στην κίνηση... Ευχαριστώ πάντως

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σημερινό Update

Η προσφορά παίζει σε όλους τους μεγάλους στα 199 ευρώ (Plaisio-Public-Mediamarkt-Kotsovolos-Germanos, όλοι το έχουν)

Λένε πως ισχύει μόνο για σήμερα.

Από βόλτα που έκανα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, πήγα σε Πλαίσιο, Mediamarkt και πήρα τηλέφωνο στο Public στο Cosmos, δεν υπάρχει στα καταστήματα ετοιμοπαράδοτο (τουλάχιστον στην Θεσσαλονίκη). Δεν ήξεραν να μου πουν αν είναι το Ver 2 αν και οι πληροφορίες από το internet συνηγορούν υπέρ αυτού.

Ενημερώνω για να μην τρέχετε άδικα.

Δεν ξέρουν αν έρθει παραγγελία σήμερα - αύριο (ή δεν είχαν χρόνο / δεν ήθελαν να κοιτάξουν και να μου πουν).

Προφανώς η προσφορά που έπαιξε στα 120 ευρώ από Πλαίσιο μαζί με τα Move -την οποία και θα εκπληρώσει το κατάστημα- ήταν πολύ καλή, αλλά αυτή δίνει εξαιρετικά παιχνίδια πολλαπλάσιας αξίας με μοναδικό ίσως πρόβλημα το θέμα της ναυτίας-ζάλης του VR.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, epsilon753 είπε

Η προσφορά παίζει σε όλους τους μεγάλους στα 199 ευρώ (Plaisio-Public-Mediamarkt-Kotsovolos-Germanos, όλοι το έχουν)

Λένε πως ισχύει μόνο για σήμερα.

Λογικά δίνεται στα πλαίσια της προσφοράς "SONY Christmas Countdown! Κάθε μέρα και μία διαφορετική SONY ευκαιρία!" (ισχύει για μια προσφορά καθημερινά, έως 25/12/2018). Οπότε (επίσης λογικά) δεν θα το δούμε ξανά άμεσα σε αυτή την τιμή.

Βάσει της περιγραφής του προϊόντος, πρόκειται για την καινούργια έκδοση (v2, CUH-ZVR2, με λειτουργία HDR Passthrough) του PSVR.

Αν κάποιος από Αττική έχει μιλήσει τηλεφωνικά με κάποιο κατάστημα/ το έχει δει από κοντά, ας μας το επιβεβαιώσει για να προβούν σε αγορά όσοι το σκέφτονται ακόμη (λόγω αμφιβολίας σχετικά με την έκδοση του PSVR).

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, epsilon753 είπε

Σημερινό Update

Η προσφορά παίζει σε όλους τους μεγάλους στα 199 ευρώ (Plaisio-Public-Mediamarkt-Kotsovolos-Germanos, όλοι το έχουν)

Λένε πως ισχύει μόνο για σήμερα.

Από βόλτα που έκανα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, πήγα σε Πλαίσιο, Mediamarkt και πήρα τηλέφωνο στο Public στο Cosmos, δεν υπάρχει στα καταστήματα ετοιμοπαράδοτο (τουλάχιστον στην Θεσσαλονίκη). Δεν ήξεραν να μου πουν αν είναι το Ver 2 αν και οι πληροφορίες από το internet συνηγορούν υπέρ αυτού.

Ενημερώνω για να μην τρέχετε άδικα.

Δεν ξέρουν αν έρθει παραγγελία σήμερα - αύριο (ή δεν είχαν χρόνο / δεν ήθελαν να κοιτάξουν και να μου πουν).

Προφανώς η προσφορά που έπαιξε στα 120 ευρώ από Πλαίσιο μαζί με τα Move -την οποία και θα εκπληρώσει το κατάστημα- ήταν πολύ καλή, αλλά αυτή δίνει εξαιρετικά παιχνίδια πολλαπλάσιας αξίας με μοναδικό ίσως πρόβλημα το θέμα της ναυτίας-ζάλης του VR.

 

Στο public στο σάιτ δεν έχει διαφήμιση. Και με καίει να το έχει γιατί έχω δωροεπιταγή 150ευρω και δεν ήξερα τι να αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα και εγώ παραγγελία για σιγουριά σε περίπτωση που δεν το στείλουν τελικά αυτό με τα 120 ευρώ από το πλαίσιο αν και μου είπαν ότι θα μου το φέρουν στο σπίτι την Δευτέρα αν άκουσα καλά.

Anyway παιδιά από τη μικρή διαφορά μεταξύ v1 και v2 θα παίρνατε το παλιό αν ήταν σε τιμή ευκαιρίας ενώ στο 2 διπλάσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν κάποιο από τα γνωστά πολυκαταστήματα έχει αυτή την περίοδο "Επιστροφή", "yellows" ή κάτι άλλο που να αξίζει;

Πέραν του κλασικού 1-2%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gregdel είπε

Ξέρει κανείς αν κάποιο από τα γνωστά πολυκαταστήματα έχει αυτή την περίοδο "Επιστροφή", "yellows" ή κάτι άλλο που να αξίζει;

10 πόντοι ανά 1€ συναλλαγής με τις κάρτες της Alpha Bank (σε όλες τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις):
https://www.alpha.gr/el/idiotes/bonus/bonus-news/bonus-ena-euro-ison-deka-bonus-pontoi

Να σημειώσω όμως ότι η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια θα είναι σε ισχύ μεταξύ 15/12/18 και 05/01/19. Οπότε δεν ισχύει για την προσφορά του θέματος (καθώς αυτή θα είναι σε ισχύει μόνο σήμερα).

Επεξ/σία από dim_plo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dim_plo είπε

10 πόντοι ανά 1€ συναλλαγής με τις κάρτες της Alpha Bank (σε όλες τις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις):
https://www.alpha.gr/el/idiotes/bonus/bonus-news/bonus-ena-euro-ison-deka-bonus-pontoi

Να σημειώσω όμως ότι η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια θα είναι σε ισχύ μεταξύ 15/12/18 και 05/01/19. Οπότε δεν ισχύει για την προσφορά του θέματος (καθώς αυτή θα είναι σε ισχύει μόνο σήμερα).

...εκτος αν κανεις παραλαβη απο το καταστημα και πληρωσεις εκει αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον Κωτσόβολο με παραγγελία online και παραλαβή από κατάστημα σου δίνουν δωροεπιταγή 10€ που ισχύει μεχρι 12/1/19...

Και ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ εχει 10% επιστροφή από αύριο :(

(προσοχή για ΓΕΡΜΑΝΟ δεν ισχύει παραγγελία και παραλαβή από κατάστημα, παρά μόνο για Online και πληρωμή Online ή για αγορά από καταστημα κατευθείαν)

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...