Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαίωσε ότι το λυγισμένο σασί ορισμένων iPad Pro, είναι φυσιολογικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
1 minute ago, Thod said:

Ε τοτε ας κατσει να δινει χιλιαρικα για μουφα hardware μονο και μονο για να φαινεται ''ωραιο''. Γενικα κακο πραγμα να μαθαινεις να χρησιμοποιεις προγραμματα που τρεχουν μονο σε mac. 

Τι κάθομαι και τα γράφω... Τσάμπα κόπος! :) 

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 345
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Eπειδη βαριεμαι να διαβαζω ολες τις μ εεε τα ποστ αφου σου δινει 14 ημερες να το αλλαξεις που ειναι το προβλημα...

Το προβλημα ειναι πως υπαρχει η  λεξη Αpple μεσα που για πολλους  απο αυτους ειναι το αντικειμενο του ποθου τους που δεν μπορουν να  αποκτησουν και κλασικα βγαζουν τα συμπλεγματα τους στα θεματα της .Ασε που επι του ουσιας ελαχιστοι εχουν tablet   η' αν εχουν  ειναι κατι κωμωδιες των 100 ευρω .

Πως δεν τους καθεται μια ωραια γκομενα  και την βγαζουν πορνη  ,ενα τετοιο πραγμα .

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζάμπα κράζουμε όλοι την apple... Δεν έχουμε λόγο σε τίποτα... Το μοναδικό πράγμα που ενδιαφέρει την apple , Samsung, Xiaomi, κλπ κλπ είναι να βγάλει χρήματα. Κανείς δεν ενδιαφέρεται για τον πελάτη, ενδιαφέρονται μόνο για τα κερδη, τη μετοχή και τον μισθό τους (τα στελέχη). 

Το δικό μου ipad air το έχω δύο χρόνια στο τελευταίο λογισμικό (μπράβο σε αυτό το κομμάτι) και πάει σφαίρα. Είναι μακράν το καλύτερο tablet που έχω χρησιμοποιήσει (είχα samsung/android και trekstor/windows προηγουμενως), τόσο ποιοτικά όσο και από λογισμικό. Δεν είναι τέλειο, αλλά εμένα με βολεύει. Το έχω πάρει μεταχειρισμένο και βγήκε σκυλί.

ΑΥΤΟ όμως δεν σημαίνει ότι πάντα τα προϊόντα τις apple ή της Samsung βγαίνουν καλά. Όταν δεν βγαίνουν καλά, ειτε σε 14 ημέρες είτε σε 1 έτος, με νορμάλ χρήση (μην αρχίσετε τώρα τι είναι νορμάλ χρήση,κλπ),  θα πρέπει να αντιδρούμε. Αν η apple δεν συμμορφώνεται και εμείς συνεχίζουμε να αγοράζουμε, προφανώς κάτι δεν πάει καλά με εμάς, όχι με την apple, ειδικά αν αυτό συμβαίνει επαναλαμβανομενα.

Αν θέλουμε επίσης στην πραγματικότητα να κάνουμε κάτι για αυτό, πρέπει να ...την ενοχλήσουμε.

Κοινώς προχωρούμε σε διαμαρτυρία (ινστιτούτο καταναλωτή,πχ) ή και μήνυση. Η μήνυση κοστίζει λιγότερο από όσο κάνει να σας το φτιάξει το σέρβις της apple (γεγονός ανησυχητικό).  Αλλά είναι πολύ πιο χρονοβόρα. Προτείνω λοιπόν οι μηνύσεις να γίνουν και να γίνουν όχι στην apple αλλά απέναντι στα καταστήματα αγοράς. Αυτών οι πελάτες είμαστε. Αυτα  έχουν υποχρέωση να μας καλύψουν και όχι η Apple. Οι εταιρείες καταλαβαίνουν είτε από χρήμα είτε από χρόνο...

Άρα όταν συμβαίνει, να μην γράφουμε, να δρασουμε!

ΥΓ δύο καταγγελίες σε παρόχους κινητής τηλεφωνίας μου κόστισαν ...τίποτα... Κέρδισα... 6 πάγια x2 και κυρίως... Ανταπόκριση σε κάθε αίτημα μου από εκεί και πέρα... 

Μόνο χρήμα παιδιά... Μόνο χρήμα καταλαβαίνουν.

ΥΓ2 μη μιλάτε άσχημα στους υπαλληλους... Αυτοί εργάζονται απλά

ΥΓ3 μην αφήνετε υπαλλήλους να σας μιλούν άσχημα ή να σας παραμυθιαζουν... Έχουν εκπαιδευτεί για αυτό. Ζητηστε ονοματεπώνυμο υπεύθυνου καταστήματος και επίσημο έγγραφο. 

Πχ αν η apple λέει ότι λυγίζει από κατασκευής, πρέπει να αποδείξει γιατί δεν λυγίζουν τα υπόλοιπα. Άρα το στέλνεις για service και το παίρνεις γραπτώς (να το επιβάλετε). Μετά πράττεις αναλογως

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Εδώ εσύ έπιασες την πορεία της μετοχής τώρα και σε ενοχλώ εγώ? 

Θα τολμούσα να ρωτήσω αλλά λέω καλύτερα όχι... 

Υπάρχει όμως μια διαφορά ανάμεσα σε αυτό που νομίζεις πως συμβαίνει και σε αυτό που συμβαίνει πραγματικά. Αν όσοι αγόραζαν αυτές τις συσκευές είχαν όντως πρόβλημα, να είσαι σίγουρος πως δεν θα πλησίαζαν ποτέ ξανά την apple! 

Για παλιό μέλος που είσαι, μου κάνει τεράστια εντύπωση που (κάνεις πως) δεν γνωρίζεις τους κανόνες και το πως λειτουργεί το insomnia... Ε

Έχεις κάποιο θέμα μαζί μου δεν εξηγείται αλλιώς . Όλη η αγορά ασχολείται με την  apple κντηη μετοχη της που καταρεει  κ εσύ νομίζεις ότι της κάνω πόλεμο ..https://born2invest.com/articles/apple-could-stay-in-bear-market-territory-until-next-year/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Το προβλημα ειναι πως υπαρχει η  λεξη Αpple μεσα που για πολλους  απο αυτους ειναι το αντικειμενο του ποθου τους που δεν μπορουν να  αποκτησουν και κλασικα βγαζουν τα συμπλεγματα τους στα θεματα της .Ασε που επι του ουσιας ελαχιστοι εχουν tablet   η' αν εχουν  ειναι κατι κωμωδιες των 100 ευρω .

Πως δεν τους καθεται μια ωραια γκομενα  και την βγαζουν πορνη  ,ενα τετοιο πραγμα .

Που να τους κατσει γκομενα ρε Fotis 13 απο το πρωι ως το βραδυ εδω μεσα ειναι περιμενοντας να βγει κατι για την Apple να βγαλουν κακια, χωρις καν να διαβασουν ολοκληρη την ειδηση.

  • Thanks 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Το προβλημα ειναι πως υπαρχει η  λεξη Αpple μεσα που για πολλους  απο αυτους ειναι το αντικειμενο του ποθου τους που δεν μπορουν να  αποκτησουν και κλασικα βγαζουν τα συμπλεγματα τους στα θεματα της .Ασε που επι του ουσιας ελαχιστοι εχουν tablet   η' αν εχουν  ειναι κατι κωμωδιες των 100 ευρω .

Πως δεν τους καθεται μια ωραια γκομενα  και την βγαζουν πορνη  ,ενα τετοιο πραγμα .

σύμπλεγμα όμως είναι και να βγάζεις ανωτερότητα επειδή μπορείς στα 30-40-50 σου να αγοράσεις την xy πριμιουμ συσκευή (φοβερό κατόρθωμα ζωής) και να την λες ξέρω γω σε 18-20 χρόνους φοιτητές που δεν μπορούνε ή σε 30χρόνους που περιμένουν το κοινωνικό μέρισμα επειδή δεν μπορούνε.

δηλ φορ φακ σεϊκ αν θέλω μπορώ να αγοράσω ενα ipad pro και να το σπάσω για χαβαλέ, δεν θα μου κάνει τεράστια διαφορά στα οικονομικά μου, αλλά δεν θα κάτσω να βγάλω ανωτερότητα σε ενα φορουμ δείχνοντας τον ανεργο ή τον πιτσιρικά που δεν μπορεί να το αγοράσει.

αυτο και αν θα ηταν σύμπλεγμα για να καλύψω ανεπάρκειες σε άλλους τομείς της ζωής μου

δεν λεω για εσένα, δεν σε ξέρω καν, απλά μου δίνεις πάσα

 

  • Like 14
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λάτρεις της apple θα πρέπει να καταλάβετε το εξής:  Οι περισσότεροι από αυτούς που κράζουν (που δεν είναι apple haters όλοι), δεν διαφωνούν με το γεγονός οτι θα αγοράσετε το apple προϊόν αφου το γουστάρετε για τους χ-ψ λόγους, οι περισσότεροι μάλιστα το καταλαβαίνουν. Το ερώτημα είναι απλώς... νιώθετε καλά με τον εαυτό σας να δίνετε τόσα χρήματα σε μία εταιρεία που δεν νοιάζεται πρακτικά για εσάς, που το προϊόν τους και το effort σε αυτό δεν αντικατοπτρίζουν την τιμή του? Η ίδια ερώτηση ταιριάζει και για άλλες εταιρίες, η ουσία είναι η ίδια.

Θα είμαι απόλυτα ειλικρινής γιατί όποιος θυμάται τα ποστ μου σε apple threads (ή άλλες εταιρείες), θα θυμάται οτι i don't give a s*** για κανέναν. Αν αυτή τη στιγμή δεν είχα ipad και χρειαζόμουν, πάλι ipad θα έπερνα. ΑΛΛΑ... αν με ρωτούσαν θα έλεγα, ναι παιδιά ok, είναι αλήθεια οτι είναι ευαίσθητο και υπάρχει θέμα και το προσέχω όσο μπορώ. Ή στα @@ μου δεν με ενδιαφέρει η μάπα του, θέλω απλώς την οθονούλα του και το iosάκι μου! Τον ίδιο συμβιβασμό είχα κάνει παλιά και με το iphone 5 (το μαύρο) που έφευγε το χρώμα για πλάκα. Αλλά εγώ ούτε θήκες δεν χρησιμοποιώ, δεν με ενδιαφέρει. Και όχι, δεν θα ένιωθα και πολύ καλά που θα έδωσα τα λεφτά μου σε αυτό αλλά αν δεν έβρισκα κάτι που να με ικανοποιεί εξίσου στη λειτουργικότητα, θα ήταν κάπως σαν μονόδρομος για μένα. Γιατί στο τέλος της ημέρας, χρησιμοποιώ την οθόνη και το λειτουργικό και όχι το εξωτερικό περίβλημα. Προσωπικά, λόγω αξιοπρέπειας δεν θα ήθελα να αγοράζω προϊόντα με τέτοιες καταστάσεις αλλά πολλές φορές αναγκαζόμαστε και αυτό ισχύει για οποιουδήποτε είδους προϊόν (ηλεκτρικά, αυτοκίνητα, όλα).

Αλλά εν τέλη, να έχουμε το γνώθι σαυτόν

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Το προβλημα ειναι πως υπαρχει η  λεξη Αpple μεσα που για πολλους  απο αυτους ειναι το αντικειμενο του ποθου τους που δεν μπορουν να το αποκτησουν και κλασικα βγαζουν τα συμπλεγματα τους στα θεματα της .Ασε που επι του θεματος ελαχιστοι εχουν tablet   η' αν εχουν  ειναι κατι κωμωδιες των 100 ευρω .

Πως δεν τους καθεται μια ωραια γκομενα  και την βγαζουν πορνη  ,ενα τετοιο πραγμα .

Ευτυχώς δεν έχει όλος ο κόσμος τα δικά σου κόμπλεξ, ούτε είναι γεννημένος θύμα σαν κι εσένα.

Σου βγάζω τώρα 2 χιλιάρικα από το ATM να δεις ότι τα έχω. Προτιμάω όμως να τα σκορπίσω στο δρόμο παρά να τα πετάξω αγοράζοντας ipad.

Αλλα όσο υπάρχουν καημένοι που με το που βγάζουν 2 φράγκα τρέχουν να τα ακουμπήσουν  στην apple για να αποκτήσουν το δαγκωμένο μήλο που θα δώσει αξία στην ύπαρξη τους, θα βρίσκει και θα τα κάνει.

Όσο δεν υπάρχει παιδεία θα υπάρχει μάρκετινγκ.

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο η απλ θα μπορούσε να ενσωματώσει το ντου ιτ γιορ σελφ κομμάτι στη στρατηγική της. Κάνε το όσο κυρτό θέλεις μόνος σου #ντιστράπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, guido είπε

σύμπλεγμα όμως είναι και να βγάζεις ανωτερότητα επειδή μπορείς στα 30-40-50 σου να αγοράσεις την xy πριμιουμ συσκευή (φοβερό κατόρθωμα ζωής) και να την λες ξέρω γω σε 18-20 χρόνους φοιτητές που δεν μπορούνε ή σε 30χρόνους που περιμένουν το κοινωνικό μέρισμα επειδή δεν μπορούνε.

δηλ φορ φακ σεϊκ αν θέλω μπορώ να αγοράσω ενα ipad pro και να το σπάσω για χαβαλέ, δεν θα μου κάνει τεράστια διαφορά στα οικονομικά μου, αλλά δεν θα κάτσω να βγάλω ανωτερότητα σε ενα φορουμ δείχνοντας τον ανεργο ή τον πιτσιρικά που δεν μπορεί να το αγοράσει.

αυτο και αν θα ηταν σύμπλεγμα για να καλύψω ανεπάρκειες σε άλλους τομείς της ζωής μου

δεν λεω για εσένα, δεν σε ξέρω καν, απλά μου δίνεις πάσα

Aν o  αλλος ειναι ανεργος ,20χρονος φοιτητης  η' περιμενει κοινωνικο μερισμα   δεν εχει καμμια δουλεια να  σχολιαζει με τον γνωστο καφρικο τροπο( σε αυτους απευθυνομουν ) και να βγαζει μισος για μια εταιρεια και τους κατοχους της ,  που ετσι και αλλιως δεν ειναι πελατης της ουτε τον αφορουν τα προιοντα της. Δεν ειναι επιλογη του με λιγα λογια να μην εχει  apple προιοντα  αλλα αντικειμενικη αδυναμια   .Υπαρχουν αλλοι τροποι  να καταθεσει την αποψη του  με επιχειρηματα .

Ολα τα υπολοιπα ειναι αερολογιες  ,τρολαρισματα και συμπλεγματικα .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, teovag είπε

Τζάμπα κράζουμε όλοι την apple... Δεν έχουμε λόγο σε τίποτα... Το μοναδικό πράγμα που ενδιαφέρει την apple , Samsung, Xiaomi, κλπ κλπ είναι να βγάλει χρήματα. Κανείς δεν ενδιαφέρεται για τον πελάτη, ενδιαφέρονται μόνο για τα κερδη, τη μετοχή και τον μισθό τους (τα στελέχη). 

Το δικό μου ipad air το έχω δύο χρόνια στο τελευταίο λογισμικό (μπράβο σε αυτό το κομμάτι) και πάει σφαίρα. Είναι μακράν το καλύτερο tablet που έχω χρησιμοποιήσει (είχα samsung/android και trekstor/windows προηγουμενως), τόσο ποιοτικά όσο και από λογισμικό. Δεν είναι τέλειο, αλλά εμένα με βολεύει. Το έχω πάρει μεταχειρισμένο και βγήκε σκυλί.

ΑΥΤΟ όμως δεν σημαίνει ότι πάντα τα προϊόντα τις apple ή της Samsung βγαίνουν καλά. Όταν δεν βγαίνουν καλά, ειτε σε 14 ημέρες είτε σε 1 έτος, με νορμάλ χρήση (μην αρχίσετε τώρα τι είναι νορμάλ χρήση,κλπ),  θα πρέπει να αντιδρούμε. Αν η apple δεν συμμορφώνεται και εμείς συνεχίζουμε να αγοράζουμε, προφανώς κάτι δεν πάει καλά με εμάς, όχι με την apple, ειδικά αν αυτό συμβαίνει επαναλαμβανομενα.

Αν θέλουμε επίσης στην πραγματικότητα να κάνουμε κάτι για αυτό, πρέπει να ...την ενοχλήσουμε.

Κοινώς προχωρούμε σε διαμαρτυρία (ινστιτούτο καταναλωτή,πχ) ή και μήνυση. Η μήνυση κοστίζει λιγότερο από όσο κάνει να σας το φτιάξει το σέρβις της apple (γεγονός ανησυχητικό).  Αλλά είναι πολύ πιο χρονοβόρα. Προτείνω λοιπόν οι μηνύσεις να γίνουν και να γίνουν όχι στην apple αλλά απέναντι στα καταστήματα αγοράς. Αυτών οι πελάτες είμαστε. Αυτα  έχουν υποχρέωση να μας καλύψουν και όχι η Apple. Οι εταιρείες καταλαβαίνουν είτε από χρήμα είτε από χρόνο...

Άρα όταν συμβαίνει, να μην γράφουμε, να δρασουμε!

ΥΓ δύο καταγγελίες σε παρόχους κινητής τηλεφωνίας μου κόστισαν ...τίποτα... Κέρδισα... 6 πάγια x2 και κυρίως... Ανταπόκριση σε κάθε αίτημα μου από εκεί και πέρα... 

Μόνο χρήμα παιδιά... Μόνο χρήμα καταλαβαίνουν.

ΥΓ2 μη μιλάτε άσχημα στους υπαλληλους... Αυτοί εργάζονται απλά

ΥΓ3 μην αφήνετε υπαλλήλους να σας μιλούν άσχημα ή να σας παραμυθιαζουν... Έχουν εκπαιδευτεί για αυτό. Ζητηστε ονοματεπώνυμο υπεύθυνου καταστήματος και επίσημο έγγραφο. 

Πχ αν η apple λέει ότι λυγίζει από κατασκευής, πρέπει να αποδείξει γιατί δεν λυγίζουν τα υπόλοιπα. Άρα το στέλνεις για service και το παίρνεις γραπτώς (να το επιβάλετε). Μετά πράττεις αναλογως

 

Εξαιρετικος φιλε μου, μπραβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, billdanos είπε

Στα 1000 ευρώ δεν θα έχεις το λειτουργικό της apple και τις εφαρμογές της. Αυτό σου εξηγώ. Δεν θα κάτσει ένας επαγγελματίας να στήσει hackintosh για να κάνει τη δουλειά του... Οι επιδόσεις του pro στο video rendering είναι εντυπωσιακές και δεν τις πετυχαίνεις με άλλο μηχάνημα. 

Ρωτα τον MoviemakerGR που χρόνια τωρα στηνει rock solid hackintosh που του φέρνουν χρήματα. Pure skillz FTW.

 

Οσο για τα υπόλοιπα, η Fractal Design μου εστειλε ολόκληρο κουτί γιατί πιτσίκαρε το δεξί κάλυμα. Το ίδιο και η corsair για αντλία που έκανε θορυβο, και ηταν αρκετές απο το ιδιο LOT, και αντικατεστησε σε όλους οσους ειχαν πρόβλημα. Και η ΝΧΖΤ για ελλατωματικό διακόπτη εστειλε ολοκαινουριο κουτι. Η Huawei οταν της πήγα πίσω το mate για γρατσουνια εσωτερική στον φακό της κάμερας μου εδωσε καινουριο.   Παντου συμβαινουν αστοχίες. Οταν όμως κατι βγαινει ετσι απο την γραμή παραγωγής και συνειδητα περναει στον καταναλωτή σαν "ετσι ειναι και αν σου αρεσει" ειναι στα όρια του εμπαιγμού. Σιγουρα δεν θα αγοραζατε ενα αυτοκίνητο που το συνοδευει το δεδομενο οτι καποια αποδεδειγμενα τσιμπάνε λαδάκι απο το εργοστασιο και η λύση της εταιριας ειναι οτι απλά συμπληρώνεις ενα λίτρο λαδι ανα 1000 km. Ουτε θα αγοράζατε ολοκαινουριο αυτοκίνητο με εργοστασιακή λακούβα στην πόρτα στον στανταρ εξοπλισμό. Οπότε, προς τι η μη παραδοχή της παπαριάς της κάθε εταιρίας?

Επεξ/σία από PillShovel
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, badbad είπε

Apple είναι η εταιρεία που σου πλασαρε ότι πρέπει να έχουμε όλοι μικρές οθόνες λίγων ιντων γιατί μέχρι εκεί φτάνει ο αντίχειρας του ανθρώπου Apple είναι η εταιρεία που σου είπε πως στο πανάκριβο κινητό της πρέπει να βάλεις θήκη γιατί ακουμπάς την κεραία με το χέρι και χάνει το wifi. Αpple είναι η εταιρεία που έβαλε γυαλίνη πλάτη στα κινητά της και σε κάθε πτώση έκλαιγες τα χρήματα σου. Apple η εταιρεία που σου είπε πως εσύ φταις που βάζεις το τηλέφωνο στην κ@λοτσεπη και παίρνει την φόρμα του ποπου σου. Apple είναι η εταιρεία σου έφτιαξε το home button και σε ψηφιακή μορφή γιατί το κανονικό ξεπατωνοταν. Apple ειναι η εταιρεία που σου κατάργησε το jack των ακουστικών για να σε βάλει να αγοράσεις ανταπτορα . Apple είναι η εταιρεία που σκέφτεται σε λίγο διάστημα να βγάλει δικαρτα τηλέφωνα μιας και κατάλαβε νωρίς τις ανάγκες της αγοράς. Αpple είναι η εταιρεία που μείωσε την παραγωγή του τελευταίου της πανάκριβου μοντέλου γιατί ήταν υπεραισιόδοξη στην κατάναλωση σανό των απανταχού fanboys...

Έτοιμος για πολιτικός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Aν o  αλλος ειναι ανεργος ,20χρονος φοιτητης  η' περιμενει κοινωνικο μερισμα   δεν εχει καμμια δουλεια να  σχολιαζει με τον γνωστο καφρικο τροπο( σε αυτους απευθυνομουν ) και να βγαζει μισος για μια εταιρεια και τους κατοχους της ,  που ετσι και αλλιως δεν ειναι πελατης της ουτε τον αφορουν τα προιοντα της. Δεν ειναι επιλογη του με λιγα λογια να μην εχει  apple προιοντα  αλλα αντικειμενικη αδυναμια   .Υπαρχουν αλλοι τροποι  να καταθεσει την αποψη του  με επιχειρηματα .

Ολα τα υπολοιπα ειναι αερολογιες  ,τρολαρισματα και συμπλεγματικα .

Τα ίδια ακριβώς κάνουν και στο νήμα για τις NVIDIA Turing, κόμπλεξ και μίσος επειδή δεν φτάνει η τσέπη τους να αγοράσουν RTX κάρτα..Τα ίδια γίνονται και στα θέματα με Apple. Δυστυχώς οι φτωχομπινέδες(Όχι φτωχός που δεν έχει, αλλά φτωχομπινές που βγάζει κόμπλεξ και κακία για κάτι που δεν μπορεί να αποκτήσει) ζουν ανάμεσά μας..

  • Like 2
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...