Προς το περιεχόμενο

Η Apple επιβεβαίωσε ότι το λυγισμένο σασί ορισμένων iPad Pro, είναι φυσιολογικό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, th3ofilos said:

Παμε τωρα να το κανουμε λιανα και αυτο, επειδη στην Ελλαδα για να καταλαβαινουν καποιοι καποια πραγματα πρεπει να τα σπαμε τελειως σε κομματια...

Το οτι δεν εχω τωρα καποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας αλλα ειχα παλια δεν συνεπάγεται οτι δεν εχω εμπειρία χρήσης, εκτος και αν δεν ξερεις να διαβαζεις και δεν ξερεις τι σημαινουν οι ελληνικες λεξεις.

Το οτι δεν μαρεσουν εμενα δεν παει να πει οτι δεν αρεσουν εσενα, ειναι καθαρα υποκειμενικο, αλλα καποια αλλα ειναι αντικειμενικα...

 

1 minute ago, th3ofilos said:

Παμε τωρα να το κανουμε λιανα και αυτο, επειδη στην Ελλαδα για να καταλαβαινουν καποιοι καποια πραγματα πρεπει να τα σπαμε τελειως σε κομματια...

Το οτι δεν εχω τωρα καποιο προϊόν της συγκεκριμένης εταιρίας αλλα ειχα παλια δεν συνεπάγεται οτι δεν εχω εμπειρία χρήσης, εκτος και αν δεν ξερεις να διαβαζεις και δεν ξερεις τι σημαινουν οι ελληνικες λεξεις.

Το οτι δεν μαρεσουν εμενα δεν παει να πει οτι δεν αρεσουν εσενα, ειναι καθαρα υποκειμενικο, αλλα καποια αλλα ειναι αντικειμενικα...

Όλα αυτά χωρίς να έχεις καν το προϊόν απλά και μόνο από κάτι που διάβασες πριν 2-3 ώρες!

Ooooo-kay!!! Συνέχισε συνέχισε, εσύ εκτίθεσαι αφού δεν το καταλαβαίνεις!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 345
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, billdanos είπε

Το αφήνω αυτό εδώ μόνο και μόνο για να δουν όλοι τα συμπεράσματα που βγάζετε εδώ μέσα...

Η ιδιότητα του mod εδώ έχει να κάνει με την προστασία του insomnia και των μελών από χρήστες που -μεταξύ άλλων- προσβάλλουν τους άλλους βρίζοντας, απειλώντας, κλπ κλπ. 

Το ότι διαφωνείς με τις απόψεις μου δεν είναι κάτι κακό, αρκεί να μπορείς να διαφωνείς χωρίς να βρίζεις ή να προσβάλλεις.

Κανεις δεν τιμωρήθηκε στο insomnia επειδή είχε διαφορετική άποψη από τους άλλους. Πριν πατήσετε το submit, διαβάστε ξανά και ξανά όσα γράψατε και θα καταλάβετε μόνοι σας αν το μήνυμα αυτό πρέπει να αφαιρεθεί ή όχι...

Η κατάχρηση που λες με κάνει να πιστεύω πως δεν ξέρεις τι ακριβώς σημαίνει σαν έννοια...

Ο άλλος ας πούμε πριν που έμπαινε ταυτόχρονα και σαν ...κοπελια με δεύτερο nick είχε απλά σκοπό να κάνει το κομμάτι του, να με βρίσει, κλπ κλπ. Δεν παίζω τέτοια αρρωστημένα παιχνίδια ούτε και πάσχω από σχιζοφρένεια για να διατηρώ διαφορετικούς λογαριασμούς με διαφορετικούς χαρακτήρες και απόψεις. 

17 χρόνια εδώ μέσα, δεν άλλαξα ποτέ nick και υπογράφω τα άρθρα που γράφω (όταν δεν βαριέμαι) με το ονοματεπώνυμο μου. 

Δεν θα ξανά συζητήσω εδώ ξανά public για θέματα που αφορούν τη διαχείριση κλπ. 

Δεν ειπα οτι παιζεις αρρωστημένα παιχνιδια...

Δηλαδη εσυ σαν απλο μελος μιας σελιδας δεχεσαι να βλεπεις καποιον moderator να τρολαρει???

Τι ειναι πιο σωστο, να τρολαρει και ο moderator ή ο moderator να σωφρονει τα απλα μελη???

4 λεπτά πριν, Dr.Fuzzy είπε

Όλα αυτά χωρίς να έχεις καν το προϊόν απλά και μόνο από κάτι που διάβασες πριν 2-3 ώρες!

Ooooo-kay!!! Συνέχισε συνέχισε, εσύ εκτίθεσαι αφού δεν το καταλαβαίνεις!

Δεν πειραζει

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ φοβάμαι μην αρχίσουν να ακολουθούν και οι άλλες εταιρίες το σούπερ ντουπερ curved σασι. Μην ξεχνάμε ότι όλες αντιγράφουν την apple στο design... (irony)

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, συγγνώμη κιόλας αλλά βλέπω αρκετούς να υποστηρίζουν την Apple. Μόνο εμένα μου φαίνεται κοροϊδία το να δίνεις 1000+ ευρώ για ένα tablet και στην τελική το προϊόν να σου έρθει λυγισμένο aka προβληματικό; Δεν μιλάμε για tablet των 250 ευρώ, ξεχωρίστε λίγο τις διαφορές. Επίσης, [το ελαφρώς λυγισμένο σασί σε ορισμένες περιπτώσεις είναι το αποτέλεσμα της διαδικασίας ψύξης των μεταλλικών και πλαστικών στοιχείων της συσκευής κατά την διάρκεια της κατασκευής] Σοβαρά τώρα;;; Ποιός τα πιστεύει αυτά; 

Τέλος πάντων, ο καθένας κάνει τις επιλογές του ανάλογα με τα γούστα και την τσέπη του και στο τέλος από αυτές κρίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, billdanos είπε

 

Πάντως σας συμβουλεύω να περάσετε από ένα κατάστημα που να έχει το νέο iPad μαζί με το pencil σε λειτουργία, για να δείτε πως είναι ένα σωστό tablet. 

Και αυτό λυγισμένο θα είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, billdanos είπε

Η ιδιότητα εδώ δεν αλλάζει τις απόψεις και τις σκέψεις μου. Σε αντίθεση με όλους τους άλλους που κρύβονται και βγάζουν τα απωθημένα τους πίσω από ανώνυμα nicks. 

Το ότι με αφορμή την apple και την κάθε Apple, βρίσκουν κάποιοι ευκαιρία να βγάλουν από μέσα τους όλη τη σκατοψυχίαση τους, είναι κάτι που χρειάζεται άλλη προσέγγιση πιο επιστημονική και ίσως ιατρική. 

Δεν αφορά εσένα αυτό, απλά μου έκανες πάσα. 

Όταν κάποιος δεν είναι ικανός να συζητήσει, να πει τις απόψεις του και να διαφωνήσει σαν ...άνθρωπος, δεν μπορεί να διαμαρτύρεται μετά πως τον φιμώνουν ή τον μπανάρουν. 

Μεγαλα παιδιά είμαστε. :) 

Billare δεν είμαστε στελέχη πολυεθνικών εδώ μέσα για να κράζουμε ακαδημαϊκά και με γραφήματα και να κρατάμε τις ισορροπίες.οι απλοί άνθρωποι κράζουν.παρτε το γραμμή επιτέλους.εχω διαβάσει τόσα ποσταρισματα εδώ μέσα,που έχω γελάσει μεχρι δακρύων.ναι πέφτει κράξιμο,σαρκασμός κλπ κλπ.και τι έγινε;όλα αυτά γίνονται για μια Apple που αντιμετωπίζει τους ίδιους τους καταναλωτές της σαν χαζούς.δεν είναι σκατοψυχιαση.ειναι αντίδραση ρε φίλε.οπως πέφτει και κράξιμο για Microsoft,Sony,nvidia,amd κλπ..για μένα το κράξιμο και banαρισμα στην κάθε εταιρεία που δεν σέβεται τον κόσμο που την στηρίζει,ούτε τα ίδια της τα προϊόντα μόνο υγιές είναι 

Επεξ/σία από x.ristos1980
  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ας μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Το είδα το άρθρο και είναι φως φανάρι...

 

ΜΗΝ ΤΟ ΒΓΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΚΡΥΟ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, billdanos είπε

Το αφήνω αυτό εδώ μόνο και μόνο για να δουν όλοι τα συμπεράσματα που βγάζετε εδώ μέσα...

Η ιδιότητα του mod εδώ έχει να κάνει με την προστασία του insomnia και των μελών από χρήστες που -μεταξύ άλλων- προσβάλλουν τους άλλους βρίζοντας, απειλώντας, κλπ κλπ. 

Το ότι διαφωνείς με τις απόψεις μου δεν είναι κάτι κακό, αρκεί να μπορείς να διαφωνείς χωρίς να βρίζεις ή να προσβάλλεις.

Κανεις δεν τιμωρήθηκε στο insomnia επειδή είχε διαφορετική άποψη από τους άλλους. Πριν πατήσετε το submit, διαβάστε ξανά και ξανά όσα γράψατε και θα καταλάβετε μόνοι σας αν το μήνυμα αυτό πρέπει να αφαιρεθεί ή όχι...

Η κατάχρηση που λες με κάνει να πιστεύω πως δεν ξέρεις τι ακριβώς σημαίνει σαν έννοια...

Ο άλλος ας πούμε πριν που έμπαινε ταυτόχρονα και σαν ...κοπελια με δεύτερο nick είχε απλά σκοπό να κάνει το κομμάτι του, να με βρίσει, κλπ κλπ. Δεν παίζω τέτοια αρρωστημένα παιχνίδια ούτε και πάσχω από σχιζοφρένεια για να διατηρώ διαφορετικούς λογαριασμούς με διαφορετικούς χαρακτήρες και απόψεις. 

17 χρόνια εδώ μέσα, δεν άλλαξα ποτέ nick και υπογράφω τα άρθρα που γράφω (όταν δεν βαριέμαι) με το ονοματεπώνυμο μου. 

Δεν θα συζητήσω εδώ ξανά public για θέματα που αφορούν τη διαχείριση κλπ. 

Μια από τις ιδιότητες των mod είναι και το να μην τρολλαρουν ασύστολα, λέω εγώ τώρα, κάτι που παραδέχτηκες ότι το κανείς μερικές σελίδες πίσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To να βγουν καποιες μοναδες στραβεςελαττωματικες απο το εργοστασιο, οκ εχει συμβει και σε αλλους και δεν ειναι κατακριτεο...

Το να βγαινει και να λεει η ιδια η εταιρια οτι ειναι φυσιολογικο και να μη δινουμε σημασια ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Δεν ειναι το χειροτερο ομως αυτο. Το χειροτερο ειναι η πλυση εγκεφαλου που εχει κανει σε τεραστιο βαθμο σε αρκετους (και οχι ολους) φαν της, ωστε οι τελευταιοι να βγαινουν και να δικαιολογουν ο,τι στραβο κι αν κανει/λεει αυτη η εταιρια.

Εδω το θεμα μας ειναι η τραγικη απαντηση της Apple και τα γνωστα φερέφωνα της Apple:

1) αναρωτιουνται αν το στραβωμα υπαρχει σε μεγαλο αριθμο συσκευων και

2) αναφερονται στις μεγαλυτερες πωλησεις των iPad Pro σε σχεση με τα υπολοιπα ταμπλετ της αγορας! :lol:

Απιστευτα πραγματα! :ph34r:

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά είν' τα προβληματα της αυτή την στιγμή με την μετοχή της σε ελεύθερη πτώση  https://finance.yahoo.com/quote/AAPL/.  Επίσης στην Γερμανία από χτες τα iphοne 7 κ 8 απαγόρευεται να πωλούνται επίσημα . Μόνο μέσω παροχών η τριτων... Όχι ότι βοηθάει το συγκεκριμένο θέμα αλλά έχουν αλλά να σκεφτούν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...