Προς το περιεχόμενο

Υποχρεωτική Ευρω-ταυτότητα σε βάθος διετίας αποφάσισε η Ε.Ε


Tilemaxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερω γω τωρα ειναι που θα γαμηθουνε στις πλαστογραφισεις..

Αφου ολες που θα τυπονονται θα ειναι 'ιδιες' θα εχεις πολλες χωρες να επιλεξεις για την πλαστογραφιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, nikoslion είπε

ξερω γω τωρα ειναι που θα γαμηθουνε στις πλαστογραφισεις..

Αφου ολες που θα τυπονονται θα ειναι 'ιδιες' θα εχεις πολλες χωρες να επιλεξεις για την πλαστογραφιση

Δεν θα είναι ίδιες. Απλά θα υπάρχουν ελάχιστα χαρακτηριστικά ασφαλείας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, nikoslion said:

ξερω γω τωρα ειναι που θα γαμηθουνε στις πλαστογραφισεις..

Αφου ολες που θα τυπονονται θα ειναι 'ιδιες' θα εχεις πολλες χωρες να επιλεξεις για την πλαστογραφιση

Wow, fuck logic όμως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/1/2019 στις 8:54 ΜΜ, Kwsths67 είπε

εγω να δεις που εχω ταυτοτητα απο 1η γυμνασιου και ειμαι 24 τωρα, με κοιτανε καλα καλα στα συνορα, ποσες φορες νομιζα θα με σταματησουν. αντε αλλο ενα χρονακι και να βγαλω αυτη τοτε.

Μην αγχώνεσε. Και εγώ από 1η γυμνασίου την έχω......και είμαι 48!!!! :D:D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Ablaoublas_542 είπε

συγγνωμη πως εχει φτασει 10 σελιδες θεμα με fake news? 

πουλάει..... γι' αυτό....

Δεν τον νοιάζει πραγματικά τον κόσμο η ταυτότητα.... η το νέο... να βγάλει τα απωθημένα του θέλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ablaoublas_542 είπε

συγγνωμη πως εχει φτασει 10 σελιδες θεμα με fake news? 

Wishfull thinking.

Ολοι θελουμε να ξεφορτωθουμε αυτο το χαλι ταυτοτητα που εχουμε και να παρουμε μια φυσιολογικη να χωραει σε ενα πορτοφολακι μαζι με διπλωμα καρτες κλπ, οποτε αφου το ελληνικο κρατος μας εχει γραμμενους, ευχομαστε μην τυχον και η ειδηση ειναι αληθινη και δουμε την ευχη μας πραγματικοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2019 στις 1:27 ΠΜ, MegalosVeziris είπε

ναι ναι τωρα που χρεοκοπήσαμε θυμηθήκαμε την δημοκρατια....δε βαζουμε μυαλο να αρχισουμε να δουλευουμε...οταν δεν εχεις λεφτα βρισκεις ολο προβληματα, εχεις δει κανεναν σουηδο να διαμαρτύρεται για τη δημοκρατια?

χαχα ωπα ρε συ κατσε λιγο! Ποιος δε δουλευει; Γαμιομαστε στη δουλεια εδω δεν υπαρχουν πλεον ωραρια. Το 8ωρο που εγινα αγωνες να καθιερωθει εχει κουρελιαστει και κανενας μαπας υποδουλωμενος δε λεει τιποτα και γυρναει ο κοσμος νυχτα σπιτι του απο τη δουλεια. Και μιλαω για την πλειοψηφια του ιδιωτικου τομεα φυσικα. Και επισης το οτι δε διαμαρτυρεται κανενας Σουηδος δε σημαινει κατι.. Το οτι εχουν υψηλα ποσοστα αυτοκτονιων και ειναι αλκοολικοι ομως κατι λεει και ζουν σα ρομποτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Sybnios είπε

χαχα ωπα ρε συ κατσε λιγο! Ποιος δε δουλευει; Γαμιομαστε στη δουλεια εδω δεν υπαρχουν πλεον ωραρια. Το 8ωρο που εγινα αγωνες να καθιερωθει εχει κουρελιαστει και κανενας μαπας υποδουλωμενος δε λεει τιποτα και γυρναει ο κοσμος νυχτα σπιτι του απο τη δουλεια. Και μιλαω για την πλειοψηφια του ιδιωτικου τομεα φυσικα. Και επισης το οτι δε διαμαρτυρεται κανενας Σουηδος δε σημαινει κατι.. Το οτι εχουν υψηλα ποσοστα αυτοκτονιων και ειναι αλκοολικοι ομως κατι λεει και ζουν σα ρομποτ.

Να δουλεύουμε σε παραγωγικές εξαγωγικές επιχειρήσεις. Όχι σερβιτόροι, καφετζήδες, πωλητές, δημόσιοι υπάλληλοι, ψιλικατζιδικα, μπουζούκια. Να παράξει η χώρα πλούτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Stoliver είπε

Που το είδες; 

εχει ξαναειπωθει. Μοναδικη πηγη ειναι το πρωτο Ψεμα και αν κοιταξεις το εγγραφο της comission που παραθετουν προκειται απλα περι οδηγιας για κοινα χαρακτηριστικα ασφαλειας στις εθνικες ταυτοτητες. Μια αναζήτηση για european identity card δεν επιφερει καμια ειδησεογραφικη ειδηση. Τελος η φωτογραφια-κονσεπτ καρντ ειναι ενα κακο φωτοσοπ, δεν θα απεκλεια να την εκανε ο ιδιος ο ψευτογραφος του πρωτοτ Ψεματος. Γραφει 2015 αν δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...