Προς το περιεχόμενο

Lenovo ideapad 330s (προσφορά από germanos.gr)


ChrisN.S.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, michey13 είπε

Αα ναι τώρα το είδα. Μπορείς να γράψεις ποια ram και ποιον nvme εχεις βάλεις? 

Το δικό μου είναι 330s-15ARR.  Τον NVME τον είχε από μαμά, ενώ μνήμη πρόσθεσα 4 gb ddr4 στα 2400, σαν αυτή που είχε πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/2/2019 στις 11:58 ΠΜ, james9tito είπε

Διαθέσιμο πάλι στην cosmote 

Τελειωσε; γιατι δε το βλεπω! Ναι, λεει προσωρινα μη διαθεσιμο. Αν δει καποιος κατι, ας με tagαρει παρακαλω.

Επεξ/σία από alkis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alkis13 είπε

Τελειωσε; γιατι δε το βλεπω! Ναι, λεει προσωρινα μη διαθεσιμο. Αν δει καποιος κατι, ας με tagαρει παρακαλω.

Ναι μετα από 5' ειχε εξαφανιστει. Βεβαια πρεπει να ειχε πολυ στοκ γιατι απο οτι βλεπω πηραμε αρκετοι . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, alkis13 είπε

Τελειωσε; γιατι δε το βλεπω! Ναι, λεει προσωρινα μη διαθεσιμο. Αν δει καποιος κατι, ας με tagαρει παρακαλω.

Στο σάιτ της Κοσμοτε έχει να βάλεις ειδοποίηση αν ξαναβγεί διαθεσιμότητα. Έτσι μου ήρθε χθες άμεσα μέιλ, αν κ το είχα ήδη πάρει τελικά από κατάστημα το Σάββατο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το σεταρα και πέρασα καθαρή εγκατάσταση των windows έχω να δηλώσω ότι το λάπτοπ είναι πάρα πολύ καλό(ακόμα και χωρίς να αλλάξεις τίποτα) είναι πολύ όμορφο και πολύ ελαφρύ και μικρό για 265 εύρο νομίζω είναι τρομερό deal και η δώρο τσαντουλα δυνατή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αυτο θα κανω παραγγειλα 500gb 860 evo και θα βγαλω τον μαμα σκληρο. Εξαλλου για excel, outlook και netflix δεν χρειαζομαι παραπανω. 

Μνημη τελικα να παρουμε crusial ddr4 στα 2400? 

Και μια χαζη ερωτηση, δεν πρεπει καπου να εχιε κλειδι των windows , πως θα κανω install στον ssd? Ή κανετε clone τον hdd και τελος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, james9tito said:

Εγω αυτο θα κανω παραγγειλα 500gb 860 evo και θα βγαλω τον μαμα σκληρο. Εξαλλου για excel, outlook και netflix δεν χρειαζομαι παραπανω. 

Μνημη τελικα να παρουμε crusial ddr4 στα 2400? 

Και μια χαζη ερωτηση, δεν πρεπει καπου να εχιε κλειδι των windows , πως θα κανω install στον ssd? Ή κανετε clone τον hdd και τελος?

Εάν έχεις κάνει σύνδεση με το microsoft account σου δεν χρειάζεται να ξαναβάλεις key ενεργοποιούνται μόνα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho13 είπε

Εάν έχεις κάνει σύνδεση με το microsoft account σου δεν χρειάζεται να ξαναβάλεις key ενεργοποιούνται μόνα τους.

Δεν χρειάζεται καν σύνδεση με το Microsoft account. Υπάρχει ήδη σύνδεση της άδειας των Windows με το συγκεκριμένο hardware.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, mic2mic said:

Δεν χρειάζεται καν σύνδεση με το Microsoft account. Υπάρχει ήδη σύνδεση της άδειας των Windows με το συγκεκριμένο hardware.

 

13 minutes ago, james9tito said:

Εγω αυτο θα κανω παραγγειλα 500gb 860 evo και θα βγαλω τον μαμα σκληρο. Εξαλλου για excel, outlook και netflix δεν χρειαζομαι παραπανω. 

Μνημη τελικα να παρουμε crusial ddr4 στα 2400? 

Και μια χαζη ερωτηση, δεν πρεπει καπου να εχιε κλειδι των windows , πως θα κανω install στον ssd? Ή κανετε clone τον hdd και τελος?

Επειδή δεν θυμάμαι τι ακριβώς κοιτάει ως hardware change διάβασε το παρακάτω άρθρο και συνδέσου καλού-κακού με το microsoft account σου

https://www.windowscentral.com/how-re-activate-windows-10-after-hardware-change

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τους φίλους που λένε ότι δεν  χρειαζεται να συνδεθείς με  λογαριασμό Microsoft. 

Το κλειδί είναι αποθηκευμένο στο bios και όσες φορές και να κάνεις εγκατάσταση Windows, θα ενεργοποιούνται αυτόματα. 

Αρκεί να είναι η version που είχε εξ' αρχής..... π. Χ.  Home ή Professional. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Εχω συνδεθει με το ms λογαριασμο μου αλλα απο οτι καταλαβαινω δεν θα εχω προβλημα και να μην το ειχα κανει. Σε αναμονη παραγγελιας μνημης και παραλαβης του ssd για να τον σεταρω πληρως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Εχω συνδεθει με το ms λογαριασμο μου αλλα απο οτι καταλαβαινω δεν θα εχω προβλημα και να μην το ειχα κανει. Σε αναμονη παραγγελιας μνημης και παραλαβης του ssd για να τον σεταρω πληρως. 

τι ακριβως παρηγγειλες τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FLIMIT είπε

τι ακριβως παρηγγειλες τελικα?

Τον samsung 860 evo 500gb. Μνημη οχι ακομα περιμενω μεχρι το βραδυ μηπως επιβεβαιωσει καποιος ποια εβαλε να παρω την ιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...