Προς το περιεχόμενο

[Car audio] Pioneer MVH-S410BT 51€ @ amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τσιμπησα χτες βραδυ και σημερα εγινε dispatched παρολο που ελεγε out of stock

Εχει τα παντα, εκτος απο DAB

https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B07H8G31NP/

Ελλαδα απο 76+

  • Like 8
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ωραίος o ntinaras

👍

Ναι πολυ ωραιος.

Μια εβδομαδα αποκλεισμος. Για την πρωτη του φορα που εβαλε το γνωστο βρωμικο λινκ!

(Το εχουμε τονισει μαλιστα πολλες φορες να αποφευγετε αυτα τα βρωμικα λινκ, αλλα ακομα καποιοι ξεχνιουνται. Εχουμε πει και τις ποινες.)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Λογικα ναι αλλα πλεον δεν κλεβουν Car Audio :P

Τα Apple CarPlay ή Android Auto που έχουν αξία λογικά θα εντοπίζονται με GPS αλλιώς θα είχαν κάνει φτερά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Θα υποστηριζει Ελληνικους χαραχτηρες η θα πρεπει να τα γραφουμε με τα σιχαμενα τα Greeklish?

"Άψογο προϊόν!!! Άμεση σύνδεση διαβάζει ελληνικούς χαρακτήρες και πολύ καλός ήχος!"

Aπο review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το ίδιο, μόνο που το δικό μου παίρνει και cd. Δυστυχώς έκανα μια πολύ κακή αγορά, δεν ξέρω αν έπεσα σε ελαττωματικό, πάντως είναι ακόμα στο service. Είχα ανοίξει και θέμα εδώ, αλλά εννοείται ότι δεν απάντησε κανείς... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω εδώ και λίγο καιρό,,καλό ήχο και καλά ρεύματα για τα χρήματα του.Το μεγάλο αρνητικό είναι η διαχείριση φακέλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σοβαρό προβλημα ο ένας, έχει πρόβλημα με τους φακέλους ο άλλος.. Ρε μάγκες φόρουμ δεν είναι? Βαριέστε να γράψτε 1 πρόταση παραπάνω και να βοηθήσετε τους άλλους? Τι λέτε μισόλογα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 ώρες πριν, AzaZyL είπε

Έχω σοβαρό προβλημα ο ένας, έχει πρόβλημα με τους φακέλους ο άλλος.. Ρε μάγκες φόρουμ δεν είναι? Βαριέστε να γράψτε 1 πρόταση παραπάνω και να βοηθήσετε τους άλλους? Τι λέτε μισόλογα?

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/697499-νέα-πηγή-pioneer-με-bluetooth-και-πρόβλημα-μικροφώνου/

Με τους φακέλους δεν έχει πρόβλημα, και διαβάζει κανονικά ελληνικά. Τα επιπλέον προβλήματα που διαπίστωσα και το έστειλα στο service ήταν:

Διαρροή ρεύματος (τιναζε ο διακόπτης), μόνιμος έντονος θόρυβος κατά την αναπαραγωγή από usb, δεν λειτουργεί το brightness, και ανά 2-3 ημέρες έχανε όλες τις ρυθμίσεις. 

Εννοείται ότι μάλλον έπεσα στην περίπτωση. Πάντως, για να είμαι καλυμμένος, ο ηλεκτρολόγος μου έδωσε γραπτή αναφορά. 

Επεξ/σία από BritGreek
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...