Προς το περιεχόμενο

[Car audio] Pioneer MVH-S410BT 51€ @ amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι στις τηλεφωνικές συνδιαλέξεις αφού συνδεθεί το κινητο με το στερεωφονικο μέσο Bluetooth ακούτε τον ήχο της συνδιαλέξεις απο τα ηχεία του αυτοκινητου ; τα εχω τέρμα ενταση και δεν ακούω τίποτα το μικρόφωνο  πάλι που το Βάλα κατω απο το στερεοφωνικό πιάνει ίσα ίσα τον ήχο ακούγεται δηλαδή  χαμηλά στον άλλο. Ολα αυτά με IPhone συνδεδεμένο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά παρέλαβα από ΕΛΤΑ courier από Πάτρα. Μου το σύνδεσε ένας μάγκας ηλεκτρολόγος αυτοκινήτων σε 10 λεπτά μαζί με το μικρόφωνο (το έβαλε στο Κολωνάκι ψηλά πάνω αριστερά). Ήξερε μάλιστα και για το καλώδιο της μνήμης, ότι εάν δεν λειτουργεί μπαίνει ανάποδα. Όλα λειτουργούν τέλεια. Με 52 ευρώ +10 τοποθέτηση έκανα κορυφαία αναβάθμιση. Ευχαριστώ τον ts. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rubicone είπε

Το Pioneer DEH-P6700MP έχω κι εγώ, κόστιζε βέβαια τα υπερδιπλάσια χρήματα στον καιρό του.

Από ήχο πως συγκρίνονται?

Ίδια απόδοση, αλλά δεν έχω και τίποτα ηχεία super duper...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vladimirosp είπε

Να ρωτήσω κάτι στις τηλεφωνικές συνδιαλέξεις αφού συνδεθεί το κινητο με το στερεωφονικο μέσο Bluetooth ακούτε τον ήχο της συνδιαλέξεις απο τα ηχεία του αυτοκινητου ; τα εχω τέρμα ενταση και δεν ακούω τίποτα το μικρόφωνο  πάλι που το Βάλα κατω απο το στερεοφωνικό πιάνει ίσα ίσα τον ήχο ακούγεται δηλαδή  χαμηλά στον άλλο. Ολα αυτά με IPhone συνδεδεμένο .

Δυναμωσες τερμα απο το κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, chocorello είπε

Το λειτουργεί κανείς χωρίς ενισχυτή; Αν ναι, πως ακούγεται ο ήχος;

Χωρις ενισχυτη με τα εργοστασιακα ηχεια απο Audi A4 πολυ δυνατα και χωρις καθολου παραμορφωση

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...