Προς το περιεχόμενο

[Car audio] Pioneer MVH-S410BT 51€ @ amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BritGreek είπε

https://www.insomnia.gr/forums/topic/697499-νέα-πηγή-pioneer-με-bluetooth-και-πρόβλημα-μικροφώνου/

Με τους φακέλους δεν έχει πρόβλημα, και διαβάζει κανονικά ελληνικά. 

Δεν ξέρω αν έχει μεγάλη διαφορά, αλλά αυτό του θέματος είναι το MVH-S410BT ενώ το δικό σου είναι το DEH-S410BT, οπότε είναι διαφορετικά μοντέλα.

 

Το παρήγγειλα κι εγώ σήμερα για έναν φίλο, θα μου έρθει mail με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης όταν είναι διαθέσιμο για αποστολή. Ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, thomason993 είπε

Δεν ξέρω αν έχει μεγάλη διαφορά, αλλά αυτό του θέματος είναι το MVH-S410BT ενώ το δικό σου είναι το DEH-S410BT, οπότε είναι διαφορετικά μοντέλα.

Το παρήγγειλα κι εγώ σήμερα για έναν φίλο, θα μου έρθει mail με εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης όταν είναι διαθέσιμο για αποστολή. Ευχαριστώ τον TS για την ενημέρωση.

Είναι ακριβώς το ίδιο μοντέλο με μόνη διαφορά την ύπαρξη cd και εμένα το έδωσε το κατάστημα με μια ελάχιστη διαφορά επειδή, ενώ φαινόταν στο skroutz ως διαθέσιμο, δεν υπήρχε στην αποθήκη του. Προφανώς δεν μπορώ να πω ότι όλα έχουν πρόβλημα, απλά αναφέρω τι συνέβη σε εμένα.

Επεξ/σία από BritGreek
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να το εγκαταστήσουμε μόνοι μας, ή πρέπει να το πάμε σε ειδικό για να μας το εγκαταστήσει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Missionary είπε

Γνωρίζει κάποιος αν μπορούμε να το εγκαταστήσουμε μόνοι μας, ή πρέπει να το πάμε σε ειδικό για να μας το εγκαταστήσει? 

πιστεύω αν έχεις ήδη pioneer μόνο τη φύσα ξεκουμπώνεις και κουμπώνεις. Αν έχεις διαφορετική φύσα τότε στο ίντερνετ θα βρεις σίγουρα τι πρέπει να κάνεις καθώς υπάρχουν σχέδια για το κάθε μηχάνημα σχετικά με τα καλώδια και τα χρώματα.

εγώ με λίγο ψάξιμο έβαλα ένα pioneer που αγόρασα από τις αγγελίες στης γυναίκα μου το αυτοκίνητο. Δεν είναι δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν είναι πρόβλημα για όλους αλλά για εμένα είναι.

Δλδ παίζει όλους τους φακελους υποφακελους που βρίσκει, ένω στις άλλες συσκευές που παίζω μουσική μπορώ να έχω φακέλους με ονόματα καλλιτεχνών και όπου θέλω να μπαίνω στους υποφακελους (δίσκοι). Και το δεύτερο είναι ότι δέχεται μέχρι 32gb fat32,και μου είναι άχρηστα τα 64 και 128gb στικακια που έχω(παίζω flac γι'αυτό). 

Κατά τα άλλα μια χαρά είναι, για να δουλέψουν τα χειριστήρια στο τιμόνι θέλει έξτρα καλώδιο που βλέπω να παραγγείλω από ebay. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα pioneer δεκαετίας που έχω, παίζει 64gb στικάκια. Αυτό μόνο 32gb? ή έτσι γράφουν τα specs? (στην πραγματικότητα παίζουν παραπάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Physics_Rulez είπε

Ένα pioneer δεκαετίας που έχω, παίζει 64gb στικάκια. Αυτό μόνο 32gb? ή έτσι γράφουν τα specs? (στην πραγματικότητα παίζουν παραπάνω)

Φίλε μου έβαλα 64αρι και δεν έπαιζε το χώρισα τον χώρο σε 2x32 και παίζει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aristidis540 είπε

Φίλε μου έβαλα 64αρι και δεν έπαιζε το χώρισα τον χώρο σε 2x32 και παίζει. 

Πιθανώς περιττή επισήμανση,αλλά φαντάζομαι το 64αρι το φόρμαρες σε fat32,έτσι; Γιατί τέτοιες συσκευές συνήθως δεν υποστηρίζουν ntfs

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aristidis540 είπε

Φίλε μου έβαλα 64αρι και δεν έπαιζε το χώρισα τον χώρο σε 2x32 και παίζει. 

Δηλαδή; έκανες partition?  Τα διαβάζει και τα δύο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aυτό που έγραψες με τους φακέλους στο δικό μου γινόταν κανονικά. Φάκελο αλλάζεις με το 1 και το 2. Σε φακέλους τα έχω κι εγώ.

Επεξ/σία από BritGreek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μικρό update:

Hello,

Please be advised that we have a revised delivery date for the items you ordered on February 11 2019 . 
    
  "Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify"
    Estimated arrival date: February 25 2019 - February 28 2019
Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...