Προς το περιεχόμενο

[Car audio] Pioneer MVH-S410BT 51€ @ amazon.co.uk [ΤΕΛΟΣ]


Ntinaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μεχρι Μαρτη ειχα διαβασει οτι ειναι τα προσωρινα μετρα ομαλης εξοδου για το Βrexit, αλλα δεν θυμαμαι αν ο Μαρτης ειναι ναι ή οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Μεχρι Μαρτη ειχα διαβασει οτι ειναι τα προσωρινα μετρα ομαλης εξοδου για το Βrexit, αλλα δεν θυμαμαι αν ο Μαρτης ειναι ναι ή οχι.

Scheduled March 29 exit date

Αυτή ήταν η ημερομηνία που είχε αποφασιστεί τότε. Τώρα όπως δείχνουν τα πράγματα θα πάρει παράταση αλλά δεν έχει κάτι επίσημο, μιλάνε όμως για σχεδόν σίγουρο "long delay" για το Deadline.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα κ εγώ αλλά στο Mazda 2 του 09 πρέπει να αλλαχτεί και το ταμπλό που ούτε CD με mp3 δεν επαιζε, και παραγγειλα ένα με 35 λίρες από τ Αμαζον κ αυτό γτ εδώ μ ζητούσαν 100 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2019 στις 5:36 ΜΜ, Physics_Rulez είπε

Δηλαδή; έκανες partition?  Τα διαβάζει και τα δύο;

ΟΧΙ φίλε αναγνωρίζει μέχρι 32 δλδ μόνο το ένα partition. Όσο για τούς φακέλους, τους παίζει όλους με την σειρά, με λίγα λόγια δεν έχει enter μόνο πάνω/κάτω.

Μπορείς όμως εάν είσαι συνδεμένος με Bluetooth να κάνεις πανεύκολη περιήγηση μέσω κινητού. 

Στα + το μικρόφωνο και η πλοήγηση στα ηχεία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2019 στις 10:10 ΜΜ, Metaksas είπε

Το τσίμπησα κ εγώ αλλά στο Mazda 2 του 09 πρέπει να αλλαχτεί και το ταμπλό που ούτε CD με mp3 δεν επαιζε, και παραγγειλα ένα με 35 λίρες από τ Αμαζον κ αυτό γτ εδώ μ ζητούσαν 100 ευρω.

link για mazda 2 me 35 lires?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello,

We are pleased to report that the following item will dispatch sooner than expected:
    
  "Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify"
    Previous estimated arrival date: March 19 2019 - April 19 2019
    New estimated arrival date: March 11 2019 - March 14 2019

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα κι εγώ παρόμοιο mail με το απο πάνω, οπου μου δίνουν arrival date 28feb-07mar αντί για 18mar-19apr που ήταν το αρχικό. 

Στο νεο email βέβαια, το item που υποτίθεται πως θα μου στείλουν είναι το Pioneer MVH-S110UB, δλδ άλλο από αυτό της παραγγελίας. 

Πρόκειται για τυπογραφικό λάθος στο email ή καλύτερα να τους ενημερώσω μην γίνει καμιά στραβή και στείλουν άλλο προϊόν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δευτερο mail σε μια μερα :

We are pleased to report that the following item will dispatch sooner than expected:

"Pioneer MVH-S110UB Car Radio"
Previous estimated arrival date: March 11 2019 - March 14 2019
New estimated arrival date: February 27 2019 - March 07 2019

και σε εμένα,  ενώ στο πρωινό mail είχε το σωστό μοντέλο, τώρα το άλλαξαν. Θα στείλω mail να δω τι παίζει 

Λοιπόν μου είπαν:
As I have checked with the order the item which you have ordered is Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify

And would be delivered by 7th march

Please ignore the email that you received it was some error

Υour order has entered the advanced stage of shipping do not worry :)
Επεξ/σία από nikos16717
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, nikos16717 είπε

Δευτερο mail σε μια μερα :

We are pleased to report that the following item will dispatch sooner than expected:

"Pioneer MVH-S110UB Car Radio"
Previous estimated arrival date: March 11 2019 - March 14 2019
New estimated arrival date: February 27 2019 - March 07 2019

και σε εμένα,  ενώ στο πρωινό mail είχε το σωστό μοντέλο, τώρα το άλλαξαν. Θα στείλω mail να δω τι παίζει 

Λοιπόν μου είπαν:
As I have checked with the order the item which you have ordered is Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify

And would be delivered by 7th march

Please ignore the email that you received it was some error

Υour order has entered the advanced stage of shipping do not worry :)

Πλεον το λινκ το αρχικο με το asin του, παει στο 110. Οποτε κατι παιζει. Η απο "τυπογραφικο" λαθος το αλλαξαν και θα παρετε κανονικα το 410 ή παρελαβαν οι πρωτοι απο uk κλπ (δεν το εχω τσεκαρει, αλλα ευκολο ειναι απο hotukdeals κλπ) το 110 αντι για το 410 αν υπηρχε λαθος που εχει ξαναγινει και ετσι "διορθωσαν" πλεον το μοντελο στο σαιτ. Το καλο ειναι οτι σε αλλα αμαζον οπως Ιταλικο και Ισπανικο το asin παραπεμπει (ακομα/για την ωρα; πολλες φορες αλλαζουν με καθυστερηση τετοια λαθη) στο 410. Μην βασιζεσαι στο τι λεει το σαπορτ απο την αλλη πλευρα, δεν εχει εικονα αποθηκης/προιοντος, τσεκαρισμενο πολλες φορες. Την παραγγελια σου κοιταξε και με βαση εκεινη σε καθησύχασε. Μακαρι ολα να πανε καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ίδια ερώτηση στο support, απάντησαν:

 

I apologise the inconvenience caused to you because of the confusion created because of the item mentioned in the email.

I have checked the email that was sent to you today regarding the dispatch of the item and see that the email was manually written and it is just a mistake that the item dispatched is Pioneer MVH-S110UB Car Radio.

I have a confirmation that the item dispatched is Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify .

So, I would request you not to worry about the email that was sent to you as the item dispatched is the one that you ordered which is Pioneer MVH-S410BT Bluetooth USB and Spotify .

I hope this information helps you.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...