Προς το περιεχόμενο

TV 55' LED Samsung 55NU7093 UHD Smart 419e @ E-Shop.gr (Crazy Sundays)


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Έχω την 7100

Απλά δεν υπάρχει σε αυτά τα χρήματα 

Πάρτε την.

Το bt για σύνδεση ηχείων λύνεται κάπως. 

Το dts με χρήση tv box.

Αν είναι να πάρω και tv box θα μου βγει παραπάνω. Και αν είναι να γεμίσω τηλεκοντρόλ για ισ τη στενοκεφαλια της Samsung να μου λείπει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

AC3 εχουν dts δεν εχουν. Για αυτο βλεπετε τετοιες τιμες. Το 2013 οι αντιστοιχες samsung ειχαν 1100 αλλα ειχαν πανω dts/bluetooth/3D/Smart Remote. Εφυγαν αυτα και εδωσαν το 4K και εριξαν στη μεση την τιμη.

DTS δεν εχουν ουτε οι QLED που κοστιζουν πολυ . Στα μοντελα του 2018 δεν βαλανε DTS για άγνωστο λογο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

DTS δεν εχουν ουτε οι QLED που κοστιζουν πολυ . Στα μοντελα του 2018 δεν βαλανε DTS για άγνωστο λογο......

Το εγραψα πιο πανω. Γυφτια της samsung ειναι ξεκαθαρα. Ενα σωρο 4K ταινιες με dts και δεν παιζουν native λογω χαζομαρας της samsung. Ενω τοσα χρονια δεν υπηρχε θεμα. Με ενα android player λυνετε αλλα δεν θελουν ολοι third party λυσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ps4 αλευρι για ολες τις χρησεις και η παλια του 2017 παιζουν . Νομιζω γιατι παλι τα αυτα τα  θεριακωμενα .mkv ξεκολ@νουν  απλα player . Εμενα μου αρεσε και η QLED με 120 hz για pc gaming .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεφτά της και το μέγεθος της είναι εξαιρετικη.

Υπάρχουν καλύτερες με αξιόλογη διαφορά στις 55"? Μόνο αν πληρώσει κάποιος τα 2πλα χρήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, dorinpro είπε

Πολύ καλή τηλεόραση, αλλά κόρη μου, την έκανε κομμάτια με ένα κουκλάκι, έχει πολύ λεπτό γιαλί :(

IMG_20190414_230720.jpg

Δωστη στο service αναγκαστικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Το εγραψα πιο πανω. Γυφτια της samsung ειναι ξεκαθαρα. Ενα σωρο 4K ταινιες με dts και δεν παιζουν native λογω χαζομαρας της samsung. Ενω τοσα χρονια δεν υπηρχε θεμα. Με ενα android player λυνετε αλλα δεν θελουν ολοι third party λυσεις.

LG TV και ξενοιάζεις, με τα όποια συν και πλην, πάντως τα παίζουν όλα!

24 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Δωστη στο service αναγκαστικα. 

Δεν συμφέρει η επισκευή σε αυτές τις tv...καλύτερα καινούρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η JVC στα 405 ευρώ, τι λέει;  Απ` ότι βλέπω στα spec έχει και DTS.

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/188961-jvc-lt55k888-55?gclid=EAIaIQobChMIiomcl4K54QIV_ICDBx1x4wqxEAEYASABEgJLPPD_BwE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tryf3 είπε

Dts δεν παίζει καμία samsung από το 2018 και μετά και ούτε πρόκειται. Η συγκεκριμένη δεν έχει και Bluetooth αν δεν κάνω λάθος. 

Γιατί λες και ούτε πρόκειται; έχει βγάλει κάποια ανακοίνωση η Samsung ότι από το 2018 και μετά δεν θα ξαναβάλει υποστήριξη dts στις μελλοντικές της τηλεοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, George! είπε

Γιατί λες και ούτε πρόκειται; έχει βγάλει κάποια ανακοίνωση η Samsung ότι από το 2018 και μετά δεν θα ξαναβάλει υποστήριξη dts στις μελλοντικές της τηλεοράσεις;

Δεν πληρώνει δικαιώματα χρήσης, εάν αλλάξει θα δούμε.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...