Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, skar1983 είπε
18/3/2020,  Μ.Δ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

Καλησπέρα,

Υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει σύντομα ; δεν το βιάζομαι αλλά μου κάνει εντύπωση 10 μέρες σχεδόν και δεν κουνάει....

Δεν έχω σκοπό να πάω στο ΜΔ ( μονάδα διαλογής) αν τα λέω σωστά μιας και είμαι σε καραντίνα 

Ποιος μπορεί να σου απαντήσει σε αυτό το ερώτημα εδω πέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Ποιος μπορεί να σου απαντήσει σε αυτό το ερώτημα εδω πέρα;

 

1 ώρα πριν, skar1983 είπε
18/3/2020,  Μ.Δ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

Καλησπέρα,

Υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει σύντομα ; δεν το βιάζομαι αλλά μου κάνει εντύπωση 10 μέρες σχεδόν και δεν κουνάει....

Δεν έχω σκοπό να πάω στο ΜΔ ( μονάδα διαλογής) αν τα λέω σωστά μιας και είμαι σε καραντίνα 

skar1983 τηλεφώνησε στην τοπική Μονάδα Διανομής και ρώτησε τους γιατί δεν στο παραδίδουν

Επεξ/σία από radiotv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, skar1983 είπε
18/3/2020,  Μ.Δ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΦΙΞΗ ΣΕ

Καλησπέρα,

Υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει σύντομα ; δεν το βιάζομαι αλλά μου κάνει εντύπωση 10 μέρες σχεδόν και δεν κουνάει....

Δεν έχω σκοπό να πάω στο ΜΔ ( μονάδα διαλογής) αν τα λέω σωστά μιας και είμαι σε καραντίνα 

Θα ξεκολλησει.Υπομονη κανε αλλιως παρε τηλ οπως σου λενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, isspro είπε

εχει αγορασει κανεις απο αυτο το σαιτ να μας πει τη γνωμη του

https://globalelectronicstradingltd.com

αν ειναι νομιμο κλπ?

Προσωπικα δεν εχω αγορασει αλλα εχει paypal,οποτε αν πραγματικα αξιζει κατι απο κει και δεν το βρισκεις αλλου δοκιμασε το.Εχεις τουλαχιστον μια ασφαλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, theseus είπε

επειδη μου συμβαινει πρωτη φορα,γνωριζει καποιος τι μπορει να σημαινει το security return;

Capture12.PNG

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά και εμένα το ίδιο βγάζει στισ 23-12-2019 και έχει κολλήσει απο τις 26-12-2019.

Το alli μου το έπαιζε δύσκολο αλλά ευτυχώς βρήκα άκρη και πήρα τα λεφτά πίσω.

Και έχω άλλο ένα δέμα που μου έχει βγάλει το ίδιο με σένα, θέλω να πιστεύω οτι θα το παραλάβω αυτό.

 

 

δ.jpg

η.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, pavloa είπε

Δεν ξέρω τι παίζει αλλά και εμένα το ίδιο βγάζει στισ 23-12-2019 και έχει κολλήσει απο τις 26-12-2019.

Το alli μου το έπαιζε δύσκολο αλλά ευτυχώς βρήκα άκρη και πήρα τα λεφτά πίσω.

Και έχω άλλο ένα δέμα που μου έχει βγάλει το ίδιο με σένα, θέλω να πιστεύω οτι θα το παραλάβω αυτό.

δ.jpg

η.jpg

και εγώ έχω ένα συστημένο από Κίνα που έχει ένα φίλτρο αέρα και μου έβγαλε κάτι αντίστοιχο επέστρεψε και ξαναέφυγε από Πεκινο

 
 

 

Επεξ/σία από radiotv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, theseus είπε

ενα φακο εχει αλλα χωρις μπαταριες..

Αυτό, ίσως να το γνωρίζεις εσύ και ο πωλητής, αλλά όχι ο έλεγχος που γίνεται κατά την παραλαβή του δέματος από τη μεταφορική για το ταξίδι εκτός Κίνας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα βλέπω ότι το Banggood στα flash deals που έψαξα στέλνει στην Ελλάδα μόνο με priority direct mail ακόμη και τα χαμηλής αξίας,το free shipping εξαφανίστηκε, εντομεταξύ δεν γίνονται πλέον επιβατικές πτήσεις από και προς Ολλανδία από όπου και έρχονται συνήθως,δεν ξέρω τι θα γίνει με τις πτήσεις cargo.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, makfil είπε

Αυτό, ίσως να το γνωρίζεις εσύ και ο πωλητής, αλλά όχι ο έλεγχος που γίνεται κατά την παραλαβή του δέματος από τη μεταφορική για το ταξίδι εκτός Κίνας. 

 αρχισαν να σταματανε τους φακους δηλαδη ανευ μπαταριας,η κατι δεν καταλαβα σωστα σε αυτο που εγραψες;αυτο δεν υποτιθεται οτι κανει ο ελεγχος;τελοπαντων ευχαριστω για το χρονο σου.εστειλα ενα μηνυμα  και στη NITECORE,αν απαντησει κατι αξιο αναφορας που μπορει να βοηθησει θα το ποσταρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έγραψα ότι "άρχισαν να σταματάνε" αλλά ότι πιθανόν να κάνουν κάποιο έλεγχο, σε συνδυασμό με τη φάση που αναφέρει η διαδρομή του δέματος.

Αν σου δείξει κάτι διαφορετικό, θα γνωρίζεις τη συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...