Προς το περιεχόμενο

PUBLIC : Φορητός φωτ/κός εκτυπωτής Kodak Mobile Dock 49€ & 80άρι χαρτί κ μελάνι με 9.99€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Auctionfreak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
36 λεπτά πριν, andreasece είπε

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ εξ αρχής, όμως με αυτό το σκεπτικό έχω 2 χρόνια που όλο αναβάλλω την εκτύπωση κάποιων φωτογραφιών γιατί απλά δεν έχω χρόνο ή βαριέμαι ή το ξεχνάω. Κι εδώ στη Γερμανία κάθε 50 μέτρα έχει dm/rossmann/budni τα οποία έχουν μέσα μηχανήματα που εκτυπώνεις φτηνά φωτογραφίες. Οπότε, για τη στιγμή και τον αυθορμητισμό της κατάστασης πιστεύω αξίζει.

Aν δεν τις τυπωσες γι αυτο το λογο (γιατί απλά δεν έχω χρόνο ή βαριέμαι ή το ξεχνάω) ενω εχεις μαλιστα διπλα σου τις γρηγορες-επαγγελματικης ποιοτητας και φτηνες λυσεις, δε νομιζω οτι θα τυπωσεις ποτε στο μηχανακι αυτο πανω απο 5-10 φωτο. Οποτε πεταμενα λεφτα θα βγει αν γινει ετσι. Μακαρι να κανω λαθος. :)

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Σε κάθε περίπτωση ευχαριστούμε TS για την ενημέρωση και την άψογη ανάρτηση! :)

Ναι, αυτο εννοειται γι αυτο και το παρελειψα. Καλο ειναι ομως να το πουμε: Αψογος ο TS.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Πόσο δίκιο. Έχω μια canon shelphy να με κοιτάει από παλιά ενθουσιώδη αγορά. Έβγαλα 5-10 φωτογραφίες και έκτοτε κάθεται στην άκρη.

Η προσφορά είναι πολύ καλή αλλά απευθύνεται σε κοινό που έχει πάθος με τις φωτογραφίες.

Σε κάθε περίπτωση ευχαριστούμε TS για την ενημέρωση και την άψογη ανάρτηση! :)

(Αν δεν την είχα <<πατήσει>> με την shelphy θα ήταν πολύ πιθανό να την είχα χτυπήσει ήδη!)

Και έχω μία  canon shelphy χρόνιααααααααααα τώρα αλλά τυπώνω περιστασιακά....

Μπορεί να αλλάξω κασέτα, χαρτιά και μετά από 2-3 χρόνια

Βάζω τις φωτό στο ψυγείο, δίνω σε παππούδες, γιαγιάδες... φτιάχνω άλμπουμ των παιδιών.... κτλ...

Χρήσιμη είναι... όπως και η προσφορά..... 

P.S. Μπορείς να τυπώσεις και "πικάντικες" φωτό χωρίς να έχεις να βλέπεις το χαμογελαστό βλέμμα του φωτογράφου όταν τις παραλάμβανες ....... παλιότερα....... χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα

:-)

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreasece είπε

Type-c είναι το dock ή micro usb;

 

Δεν είναι type-c αλλά micro usb. Όμως το θέμα μπορεί να λυθεί με αντάπτορα micro usb σε type -c ή ακόμα μπορείς να τυπώσεις μέσω καλωδίου type-c που χρησιμοποιείς για την φόρτιση χωρίς να το προσαρμόσεις στο dock μιας και έχει θύρα usb απο την οποία μπορείς π.χ να τυπώσεις και απο tablet ή άλλη συσκευή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια χτύπησα ένα μαζί  με 2 σετ χαρτια γιατί το σκεφτόμουν αρκετό καιρό για κάτι τέτοιο. 

Έχοντας μικρά παιδιά νομίζω θα  το τιμήσω, άσε που βαριέμαι να πηγαίνω σε "επαγγελματίες"! 

(Ο κύριος λόγος είναι πως μου αρέσουν γενικά τα gadgetakia😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
8 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Να πω την αλήθεια χτύπησα ένα μαζί  με 2 σετ χαρτια γιατί το σκεφτόμουν αρκετό καιρό για κάτι τέτοιο. 

Έχοντας μικρά παιδιά νομίζω θα  το τιμήσω, άσε που βαριέμαι να πηγαίνω σε "επαγγελματίες"! 

(Ο κύριος λόγος είναι πως μου αρέσουν γενικά τα gadgetakia😁

Στο μυαλο μου εισαι... μια απτα ιδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, andreasece είπε

Type-c είναι το dock ή micro usb;

Επίσης μπορείς να καταλάβεις πόση ώρα κάνει να εκτυπώσει; Γιατί από το promo video βλέπω ότι πρέπει να το feedάρεις 4 φορές μέχρι να εμφανιστεί η φωτογραφία. Δεν ξέρω πόσο πρακτικό είναι αυτό για on-the-go χρήση.

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ εξ αρχής, όμως με αυτό το σκεπτικό έχω 2 χρόνια που όλο αναβάλλω την εκτύπωση κάποιων φωτογραφιών γιατί απλά δεν έχω χρόνο ή βαριέμαι ή το ξεχνάω. Κι εδώ στη Γερμανία κάθε 50 μέτρα έχει dm/rossmann/budni τα οποία έχουν μέσα μηχανήματα που εκτυπώνεις φτηνά φωτογραφίες. Οπότε, για τη στιγμή και τον αυθορμητισμό της κατάστασης πιστεύω αξίζει.

Εδώ φαίνεται σε λειτουργία. 

Δεν το βάζεις εσύ κάθε φορά το χαρτί. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάτι παρόμοιο της Polaroid που το έχω χρησιμοποιήσει ακριβώς μία φορά: Πριν από 8-9 χρόνια, σε ένα απομακρυσμένο χωριό κάπου στην Αφρική, είχα βγάλει κάτι φωτογραφίες και τις είχα τυπώσει και μοιράσει σε μερικά παιδάκια. Το οποίο ήταν αρκετά εντυπωσιακό επειδή δεν είχαν ξαναδεί ποτέ τους την φωτογραφία τους, τουλάχιστον όχι τυπωμένη. Τώρα βέβαια, μετά από τόσα χρόνια, τα παιδάκια σ'αυτό το χωριό πιθανόν να έχουν όλα κινητό. Βέβαια΄ο εκτυπωτής της Polaroid  είναι σε μέγεθος powerbank και δεν το σκέφτεσαι να τον πάρεις σε αεροπλάνο. Ενώ ο εκτυπωτής του θέματος είναι αρκετά μεγαλύτερος και θα τρώει χώρο από τις αποσκευές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...