Προς το περιεχόμενο

PUBLIC : Φορητός φωτ/κός εκτυπωτής Kodak Mobile Dock 49€ & 80άρι χαρτί κ μελάνι με 9.99€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Auctionfreak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Auctionfreak είπε

Χαχαχα.. Παρότι ο πρώτος που παρήγγειλα και ανέβασα το Post... έφαγα κι εγώ άκυρο για τον εκτυπωτή!!! Μιλάμε θεϊκό μαγαζί... 

  Μου έστειλαν ότι είναι διαθέσιμα τα μελάνια /χαρτιά για παραλαβή, αλλά άκυρο για τον εκτυπωτή! 🤣😂.. απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 

Το λάθος σου ήταν ότι δημοσίευσες την προσφορά πριν σε ειδοποιήσουν να παραλάβεις. Σε διαφορετική περίπτωση θα τα είχες παραλάβει όλα.

Και φυσικά απαράδεκτο το public που αποδεδειγμένα για άλλη μία φορά δεν τηρεί σειρά προτεραιότητας.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS έχω πρόβλημα...

Έκανα παραγγελία 8/5 και ΠΛΗΡΩΣΑ,

10/5 μου στέλνουν mail να παω να παραλάβω.. Πάνω όμως στην παραγγελία έγραφαν παρελήφθη.

1102524994_2019-05-1110_36_56.png.50fcb44c9d95411f686ec6e786b84d90.png

 

Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα κορυδαλλού και μου λένε ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ !!!!

Ωραία λέω δείξτε μου την απόδειξη που την έχετε κόψει... Μου λένε έχει κοπεί απόδειξη στον Ασπρόπυργο !?!?!!

Με τα πολλά παραδέχονται πως έκαναν λάθος και θα με καλέσουν μέσα στην ημέρα ..

Φαπάρια !!!! 

Τι κάνουμε?

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι τόσο ζώα που να δώσουν σε ΑΛΛΟ άνθρωπο το προϊον που ηταν κρατημένο στα δικά σου στοιχεία ? "What NOT to do in retail" εχουν καταντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, omega είπε

Μα είναι τόσο ζώα που να δώσουν σε ΑΛΛΟ άνθρωπο το προϊον που ηταν κρατημένο στα δικά σου στοιχεία ? "What NOT to do in retail" εχουν καταντήσει.

Μπορεί να το τσίμπησε κανένας υπάλληλος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο πρόβλημα που αντιμετώπισε ο engelo, το έπαθα και εγώ με την συλλεκτική Days Gone όταν κυκλοφόρησε. Μου στέλνουν email και μήνυμα sms ότι είναι διαθέσιμο για παραλαβή και ενώ πάω εκεί, μου λένε ότι έχει ολοκληρωθεί και με ρωτούσε αν το έδωσα σε κάποιο γνωστό το νούμερο παραγγελίας.. Δηλαδή έλεος..με ταλαιπώρησαν άδικα εδώ και πολύ ώρα και να κάνουν εκατό τηλεφωνήματα. Εντωμεταξύ είχα ταξιδέψει από άλλη πόλη για να το παραλάβω γιατί έλειπα για διακοπές Πάσχα. Στο τέλος ζητάει μια συγγνώμη και μου έδωσε μια. Εγώ μετά από μέρες κατάλαβα ότι ήταν διαφορετικό το όνομα στο sticker :O. Τα public απλά απαράδεκτα αυτό έχω να πω μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επικοινωνώ με το κατάστημα Κορυδαλλού και μου λένε αφήστε όνομα κ τηλεφωνο να σας καλέσουν...

Μόλις επικοινώνησαν και μου είπαν μέσα στην ημέρα θα με ενημερώσουν. 

Αναμονή λοιπόν.  

 

Επεξ/σία από engelo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Screenshot_20190522_003325_com.android.chrome.jpg.99180e5da8fb4f566dd7ef8b4bf743f9.jpg

Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με αυτόν αλλά πρέπει να είναι ο ίδιος με μια πρόχειρη ματιά που έριξα 

+10 ευρώπουλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/5/2019 στις 12:34 ΠΜ, ZaxasK είπε

Screenshot_20190522_003325_com.android.chrome.jpg.99180e5da8fb4f566dd7ef8b4bf743f9.jpg

Δεν ξέρω τι παίζει τώρα με αυτόν αλλά πρέπει να είναι ο ίδιος με μια πρόχειρη ματιά που έριξα 

+10 ευρώπουλα 

Το ίδιο είναι.... το μοντέλο PD-450WE... απλά όπως είπες +10 ευρώπουλα....

Το προηγούμενο ήταν το  PD-450E... αυτό το  PD-450WE... έχει wireless ... πρέπει να το άλλαξαν στα χαρακτηριστικά γιατί όταν το είχα δει παλιά έλεγε το ίδιο μοντέλο....

Επεξ/σία από IcemanGr71
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...