Προς το περιεχόμενο

PUBLIC : Φορητός φωτ/κός εκτυπωτής Kodak Mobile Dock 49€ & 80άρι χαρτί κ μελάνι με 9.99€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Auctionfreak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Theofi είπε

Έχει αποσταλεί! μαλλον σας προλαβα :D

Η παραγγελία σου έχει αποσταλεί!

Η παραγγελία σου με αριθμό #oxxxxxx έχει αποσταλεί με την εταιρία ACS και η παράδοσή της θα ολοκληρωθεί μέσα σε 2 εργάσιμες ημέρες. Μπορείς να παρακολουθήσεις την εξέλιξη της καπου

Τίμιο το Public και ευχαριστούμε TS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  Εμένα που παρήγγειλα πρώτος, μου ήρθε μήνυμα να παω να παραλάβω "μερικώς" τα 5 μελάνια πρώτα και ο εκτυπωτής και τα υπόλοιπα μελάνια..."σε εκκρεμότητα". Περίεργα εξελίσεται ...Θα δούμε , θα ενημερώνω. Μάλλον θα πάω αύριο να πάρω τα πρώτα μελάνια , από περιέργεια να δω αν (και πότε) έχουν ημ/νία λήξης.

"Για την ταχύτερη εξυπηρέτησή σου, μπορείς να περάσεις από τώρα να παραλάβεις τα παρακάτω προϊόντα, που βρίσκονται σε κατάσταση "έτοιμα για παραλαβή" ή "μερικώς έτοιμα για παραλαβή" από το κατάστημα Athens Metro Mall. Δεσμευόμαστε να σε ενημερώσουμε μέσω email ή και SMS το συντομότερο δυνατό, για τα προϊόντα που εκκρεμούν και βρίσκονται ακόμα σε στάδιο αναζήτησης."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μολις παρελαβα και εκανα τις πρωτες εκτυπωσεις. για τα λεφτα του ειναι σουπερ! εχει και δεκα σελιδες δοκιμαστικες μεσα στην συσκευασια. αρκετα καλη ποιοτητα εκτυπωσης αρκει να ειναι και καλη η πηγη! θα λιωσω στην εκτυπωση το σκ με την γυναικα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα email που με ενημερώνουν ότι δεν βρέθηκαν στο δίκτυο των προμηθευτών τους τόσο ο εκτυπωτής όσο και τα χαρτιά.

Άκυρο και πάμε παρακάτω...

Καλές εκτυπώσεις σε όσους παρέλαβαν (και σε όσους παραλάβουν)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι παρέλαβαν κάποια μέλη μας εδώ , σημαίνει ότι όντως είχαν κάποια κομμάτια. Μην ξεχνάτε επίσης ότι υπάρχουν και κάποιοι που παίρνουν τις προσφορές και δεν το γράφουν , ούτε λένε καν ευχαριστώ. Μπράβο πάντως στον TS για την προσφορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα.. Παρότι ο πρώτος που παρήγγειλα και ανέβασα το Post... έφαγα κι εγώ άκυρο για τον εκτυπωτή!!! Μιλάμε θεϊκό μαγαζί... 

  Μου έστειλαν ότι είναι διαθέσιμα τα μελάνια /χαρτιά για παραλαβή, αλλά άκυρο για τον εκτυπωτή! 🤣😂.. απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακυρο και εδώ,ξενερωσα μόνο κςι μόνο επειδή ήθελα να βγάλω με τα μικρά καμία φωτό.

 

Ευχαριστούμε ts πάντως.

 

Αν καποιος τελικά δεν θέλει να παραλαβει ας στείλει ένα μήνυμα.

Επεξ/σία από billathens!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για την ιστορία εγώ πήγα κ παρέλαβα μόνο τα 4 μελάνια / χαρτιά που μου έφεραν... ΔΕΝ έχουν ημερομηνία λήξης επάνω γραμμένη.. Τα πήρα μόνο κ μόνο μήπως βρω /δανειστώ τον εκτυπωτή κ κάνω κάποιες εκτυπώσεις ή τα βγάλω κ στο Ebay αν μου μείνουν.. μιας κ εκεί πωλούνται 50€ περίπου με τα μεταφορικά. 

Αν κάποιος θέλει τα μελάνια /χαρτιά μου το συζητάμε ή αν δίνει τον εκτυπωτή.. p. m. 

Επεξ/σία από Auctionfreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
47 λεπτά πριν, Auctionfreak είπε

για την ιστορία εγώ πήγα κ παρέλαβα μόνο τα 4 μελάνια / χαρτιά που μου έφεραν... ΔΕΝ έχουν ημερομηνία λήξης επάνω γραμμένη.. Τα πήρα μόνο κ μόνο μήπως βρω /δανειστώ τον εκτυπωτή κ κάνω κάποιες εκτυπώσεις ή τα βγάλω κ στο Ebay αν μου μείνουν.. μιας κ εκεί πωλούνται 50€ περίπου με τα μεταφορικά. 

Αν κάποιος θέλει τα μελάνια /χαρτιά μου το συζητάμε ή αν δίνει τον εκτυπωτή.. p. m. 

λες να χορτασω με τις πρωτες 80 φωτογραφιες και μετα να τα στειλω προς ebay??? :P  τωρα πηρα πρεφα ποσο τα εχουν εξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...