Προς το περιεχόμενο

Game of Thrones -ΠΡΟΣΟΧΗ: SPOILERS


DimosMcLaren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 410
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Αφού τζάμπα θα γράφουμε. Κάτσαμε και γράφαμε τις σκέψεις μας μετά τη προβολή εχθές στο άλλο νήμα και διαγράφηκε με συνοπτικές διαδικασίες.

 

41 λεπτά πριν, Virus200 είπε

Γιατί σβήστηκε το προηγούμενο θέμα τελείως? 

Έλα ντε? 

Νομίζω ότι καλύτερα από το να το σβήνουν, ας το κλειδώνουν με μια εξήγηση γιατί. Έτσι δεν θα χάνονται και όλα τα post που μπήκαν στον κόπο να γράψουν όσοι το έκαναν

Τώρα δεν υπάρχει και κανένα topic για την σειρά ενεργό. Προσωπικά έχω προχωρήσει σε άλλα site για ενημέρωση/συζήτηση για τη σειρά. Εδώ πέφτει πολύ "λογοκρισία" χωρίς ξεκάθαρο λόγο

Επεξ/σία από mike299
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Θεός να σε φυλάει από πληγωμένη γυναίκα.

Spoiler

Αν έχει και περίοδο ούτε ο Θεός μπορεί να κάνει κάτι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, mike299 είπε

Έλα ντε? 

Νομίζω ότι καλύτερα από το να το σβήνουν, ας το κλειδώνουν με μια εξήγηση γιατί. Έτσι δεν θα χάνονται και όλα τα post που μπήκαν στον κόπο να γράψουν όσοι το έκαναν

Τώρα δεν υπάρχει και κανένα topic για την σειρά ενεργό. Προσωπικά έχω προχωρήσει σε άλλα site για ενημέρωση/συζήτηση για τη σειρά. Εδώ πέφτει πολύ "λογοκρισία" χωρίς ξεκάθαρο λόγο

Έχω θίξει το θέμα στους moderators και στο παρελθόν όπου κλειδώθηκαν 2-3 topics στη σειρά γιατί έτσι. Το topic με τα παράπονα που είχα ανοίξει παρέμεινε κρυφό και δεν το είδε ποτέ μέλος. Αναγκαστικά συμμορφωνόμαστε με την πλατφόρμα που χρησιμοποιούμε ακόμα και αν το moderation μοντέλο λειτουργεί έτσι.

Πολλοί το είχαν χέσει με τα spoilers πάντως και μετά το πρώτο κλείδωμα γιατί δεν καταλαβαίνουν τι σημαίνει open spoilers μέχρι την 7η σεζόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, kirileman είπε

funny-game-of-thrones-season-8-episode-5

Άλλα λες στις γυναίκες και άλλα καταλαβαίνουν,το αποτέλεσμα το είδατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kti23 είπε

Έχω θίξει το θέμα στους moderators και στο παρελθόν όπου κλειδώθηκαν 2-3 topics στη σειρά γιατί έτσι. Το topic με τα παράπονα που είχα ανοίξει παρέμεινε κρυφό και δεν το είδε ποτέ μέλος. Αναγκαστικά συμμορφωνόμαστε με την πλατφόρμα που χρησιμοποιούμε ακόμα και αν το moderation μοντέλο λειτουργεί έτσι.

Πολλοί το είχαν χέσει με τα spoilers πάντως και μετά το πρώτο κλείδωμα γιατί δεν καταλαβαίνουν τι σημαίνει open spoilers μέχρι την 7η σεζόν

Σίγουρα οι mods έχουν τον τελικό λόγο αλλά ας δώσουν τουλάχιστον μία εξήγηση για την κίνηση. Βλέπεις κλειδωμένα topic χωρίς να ξέρεις γιατί.

Όσο για τα spoilers συμφωνώ ότι από την στιγμή που το θέμα δεν τα επέτρεπε, έπρεπε να μην γράφονται ανοικτά, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχει ξεφύγει το πράγμα. Πιο πολλά κλικ έκανες για να ανοίξεις τα spoiler από ότι κύλιση την ροδέλα για scroll.

Η καλύτερη λύση είναι αυτή που έκανε το παλικάρι με το διεγραμμενο θέμα. Ελεύθερα spoiler με spoiler tag για leaks και ένα δεύτερο θέμα που απαγορεύεται τελείως κάθε spoiler. Φαντάζομαι ότι δεν χρεώνονται κιόλας.

 Εχώ γνώση ότι και αυτό το θέμα θα διαγραφεί, τα γράφω απλά για να τα δουν οι mods. Πιστεύω ότι θα καταλάβουν την θέση μου.

Επεξ/σία από mike299
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμω τη τυχη μου.καπου ειχα δει   κατι Leaks απο το reddit, και λεω αφου δεν εχουν πεσιει ποτε μεσα ας το διαβασω.

και εχουν βρει τα παντα απο το 3o επεισοδιο και μετα.και φυσικα δυστηχως ξερω και το τελος.

εχω φωτογραφια που ειχα τραβηξει αλλα δεν το βαζω.αν θελετε πειτε μου να το βαλω σε spoiler.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mike299 είπε

Σίγουρα οι mods έχουν τον τελικό λόγο αλλά ας δώσουν τουλάχιστον μία εξήγηση για την κίνηση. Βλέπεις κλειδωμένα topic χωρίς να ξέρεις γιατί.

Όσο για τα spoilers συμφωνώ ότι από την στιγμή που το θέμα δεν τα επέτρεπε, έπρεπε να μην επιτρέπονται ανοικτά, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχει ξεφύγει το πράγμα. Πιο πολλά κλικ έκανες για να ανοίξεις τα spoiler από ότι κύλιση την ροδέλα για scroll.

Η καλύτερη λύση είναι αυτή που έκανε το παλικάρι με το διεγραμμενο θέμα. Ελεύθερα spoiler με spoiler tag για leaks και ένα δεύτερο θέμα που απαγορεύεται τελείως κάθε spoiler. Φαντάζομαι ότι δεν χρεώνονται κιόλας.

 Εχώ γνώση ότι και αυτό το θέμα θα διαγραφεί, τα γράφω απλά για να τα δουν οι mods. Πιστεύω ότι θα καταλάβουν την θέση μου.

Συμφωνώ μαζί σου ένα θρεντ χωρίς σποιλερ για την 8η και ένα free.οποιος θελει μπαίνει σε όποιο θέλει με δική του ευθύνη από την στιγμή π είναι ξεκάθαρα το θέμα...αλλά δεν ήμαστε εμείς οι mod

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας με δική του ευθύνη δε διαβάζει ότι γράφεται εδώ;

Γιατί γίνεται τόσο μεγάλο θέμα;

Όποιος δε θέλει spoilers να μην ασχολείται.

Εγώ βλέπω το επεισόδιο και μετά μπαίνω να διαβάσω,δεν είναι πυρηνική φυσική.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...