Προς το περιεχόμενο

The Batman - Matt Reeves new movie


gnsX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Witcher1st είπε

image.png.0dd0d9fc8f7ce33a76d8cd21ec31b9f7.png

 

Δε νομιζω να γελαει καμια πετρα. Και εμενα ειναι η αγαπημενη μου απο την τριλογια.

8,4 δεν είναι έπος. Αν το Rise είναι έπος , τότε το Dark Knight τι είναι; Θεϊκή παρέμβαση στη ιστορία του κινηματογράφου;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

8,4 δεν είναι έπος. Αν το Rise είναι έπος , τότε το Dark Knight τι είναι; Θεϊκή παρέμβαση στη ιστορία του κινηματογράφου;

Εγω ειπα οτι δεν ειναι ταινια για να κλαινε και οι πετρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, liakinen είπε

Αμέσως να τον διορθώσεις τον άνθρωπο εσύ.

Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald, Gerald

😋

Oπως ειχα γράψει και στο εν λογω τοπικ, οι βιβλιοδιαβαστές ειναι οι χειροτεροι haters. Για αυτο μου αρέσει να τους τρολάρω. Γκεραλντ . Να τα λέμε σωστά :P 

17 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

8,4 δεν είναι έπος. Αν το Rise είναι έπος , τότε το Dark Knight τι είναι; Θεϊκή παρέμβαση στη ιστορία του κινηματογράφου;

Το Dark Knight ανήκει στη τριλογία. Το σχόλιο το έκανα διοτι σε αυτο το τοπικ έγινε συγκριση σε προηγουμενες σελίδες ή γράφτηκε οτι ο βρυκόλακας ειναι καλυτερος batman από τους Αφλεκ ή από τον Μπέιλ. 

Ειναι το ιδιο που γινεται και με άλλες ταινίες. Πχ το οτι βγάλαμε κατευθείαν τον Φινιξ καλύτερο Τζοκερ από τον Λέτζερ ή από τον Νικολσον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κατι τρυπαρες το rise. Το δευτερο ειναι επος και σιγουρα πηρε και αλλα συν απο το θανατο του Heath Ledger ο οποιος ηταν μοναδικος. Το τριτο batman δεν ειναι κακη ταινια απλα ειναι η χειροτερη απο την τριλογια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αθλιο τo ΤDKR, το λεγαμε απο την πρεμιερα του. το TDK ειχε και αυτο τα θεματα του, αλλα τα θετικα του υπερτερουσαν. αυτο δεν συνεβει με το Rise.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να λες αθλια μια ταινια που ειναι στο top100 ολων των εποχων; Για εμενα η 1η ειναι η χειροτερη και μαζι μου συμφωνει και η πλειονοτητα των θεατων. Τωρα βεβαια, περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, KilliK είπε

ε ναι, το ψηφισε περισσοτερο απο οτι το Godfather 2. αρα ειναι καλυτερη ταινια απο το Godfather 2.

image.png.0aa82c0c52e64fcc950f346c4a1b7b07.png

 

Μολις μου το εμφανισε. Τυχαιο ή καποιος με παρακολουθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2023 στις 9:11 ΜΜ, Witcher1st είπε

Πως γινεται να λες αθλια μια ταινια που ειναι στο top100 ολων των εποχων; Για εμενα η 1η ειναι η χειροτερη και μαζι μου συμφωνει και η πλειονοτητα των θεατων. Τωρα βεβαια, περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.

Συμφωνεί η πλειονότητα ε; Το είπε ο Σακης ο Γκοτζίλας και Νίκος ο Ψαλίδας; Θα ισχύει τότε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Συμφωνεί η πλειονότητα ε; Το είπε ο Σακης ο Γκοτζίλας και Νίκος ο Ψαλίδας; Θα ισχύει τότε 

Υπερθεματισε και ο Μπαμπης ο σουγιας απο οτι εμαθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tritonas00 είπε

Υπερθεματισε και ο Μπαμπης ο σουγιας απο οτι εμαθα.

Ο Gerald ειπε τιποτε ή όχι; :P 

Ναι αλλά οταν η μάζα και ο Σουγιάς μαζι με τον Κατσαβίδα, κρινουν σαν αριστουργήματα, τον Batman με τον Βρυκόλακα, έχουμε δυθιραμβευτικά σχόλια, και ολα καλά έτσι; 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Ο Gerald ειπε τιποτε ή όχι; :P 

Ναι αλλά οταν η μάζα και ο Σουγιάς μαζι με τον Κατσαβίδα, κρινουν σαν αριστουργήματα, τον Batman με τον Βρυκόλακα, έχουμε δυθιραμβευτικά σχόλια, και ολα καλά έτσι; 😂

 

Μόνο που δεν συνέβη για το rise . Πότε όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...