Προς το περιεχόμενο

ASUS Zenfone 6: Με Snapdragon 855, μπαταρία 5000mAh και περιστρεφόμενη κάμερα 48MP


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

5000 mah. μπαταρια σε κινητο των 500 ευρω με τον  snapdragon 855. και οι αλλοι σου ζητανε χιλιαρικο και πανω και βαζουν μπαταρια το πολυ 4000 mah..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλό κινητό και ιδέα για την selfy.Το θέμα είναι οτι όταν βγει το poco 2 ή Redmi K20 Pro τα 500€ θα είναι πολλά για κινητό με IPS οθόνη και χωρίς OIS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dterzakis είπε

Καλά επειδή το έχεις δεν σημαίνει ότι πρέπει να το χρησιμοποιήσεις... Αλλά για ακουστικά σε μερικούς μπορεί να είναι χρήσιμο.

Εννοώ δεν το θεωρώ έλλειψη. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αsus δεν πεθαίνουν με τίποτα :) Πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και υλικά αλλά service...αστα να πάνε.

Zenfone3  πριν 3 χρόνια με άσχημο χτύπημα...σπάει η οθόνη εσωτερικά (το digitizer άθικτο gorilla glass !!!).  Αλλάζω μόνος μου την οθόνη και το digitizer με φτηνιάρικο απο Aliexpress δουλεύει μια χαρά.  Σε κάποια στιγμή ξαναπέφτει και ραγίζει μέρος του φτηνιάρικου digitizer (η οθόνη ΟΚ), συνεχίζει να δουλεύει. Αργότερα σε καταρρακτώδη βροχή βραχυκυκλώνει...μένει σε κώμα για κανά δίμηνο...και ξαφνικά επανέρχεται και φυσικά συνεχίζει να δουλεύει :)   Τι άλλο να προσθέσω για την αντοχή του;  

Επεξ/σία από molot12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DoY0uR3MeMbErMe? είπε

οι καμερες οταν ειναι σε σελφι mode.

Οταν οι καμερες ειναι σε σελφι mode δεν κοιτας την ομορφια της συσκευης, αλλα να βγαλει ωραια φωτο, εξαλλου μετα επανερχονται στην αρχικη τους θεση.

Σε γενικες γραμμες εξαιρετικη προταση απο  asus, με εξεπληξε ευχαριστα! Μονο η συχνοτητα/ποιοτητα των updates με προβηματιζει γιατι δεν ξερω αν η asus ειναι συνεπης σε αυτο το θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή πρόταση, πρωτοποριακό, δυνατό.

Με χαλάει η έλλειψη OIS, κι από ότι διάβασα εδώ μέσα η ανυπαρξία αναβαθμίσεων.

Η τιμή τσιμπημένη, αλλά είναι βάση των νέων τιμολογιακών πολιτικών που ξεκίνησε ο %#*@$& ο Cook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα είναι η καλύτερη υλοποίηση που έχω δει στο θέμα full screen, no bezels screen. Πολύ καλή δουλειά από την Asus σε αυτό το κομμάτι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, anamenos είπε

Για μένα είναι η καλύτερη υλοποίηση που έχω δει στο θέμα full screen, no bezels screen. Πολύ καλή δουλειά από την Asus σε αυτό το κομμάτι!! 

Όντως. Αν είχε καλά updates, θα ήταν φοβερή αγορά. Αλλά σε ότι έχω πάρει asus, ήταν κλάψτα από updates. Ειδικά ένα motherboard των 250 ευρώ, υποστήριξη 0....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Όντως. Αν είχε καλά updates, θα ήταν φοβερή αγορά. Αλλά σε ότι έχω πάρει asus, ήταν κλάψτα από updates. Ειδικά ένα motherboard των 250 ευρώ, υποστήριξη 0....

Asus z370 motherboard έχω και έχει δώσει πάνω από 15 bios update μέχρι στιγμής. Καλύτερη υποστήριξη δεν θα μπορούσε να έχει. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...