Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, jerry banana είπε

με χαλάει που είναι free όχι γιατί θα το παίζουν περισσοτεροι αλλά αυτοί που θα το παίζουν απο pc ή κονσόλες ενδέχεται να προσπαθούν ορισμένοι απο αυτούς να βάζουν hacks κλπ εφόσον ξέρουν οτι και bann να φάνε θα εχουν τσάμπα  προσπάθειες.Παρόλάυτα θα το τιμήσω και εαν δω οτι σέρνεται στο ps4 slim θα το παρατήσω.Απο pc αν και θα το τρέχω σίγουρα ανετότατα δεν θέλω να παίξω γιατί με είχε ξενερώσει το bo4 και ειδικά το br του στο pc πολύ άσχημα.

free to play ή όχι σε όλα τα παιχνίδια θα υπάρχει cheating όσο δεν εφαρμόζεται hardware ban

9 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Καιρός ήταν να το βάλουν γιατί βαρέθηκα προσωπικά το base game. Μόνο gunfight, s&d, και κανένα ματς αν μπει παρέα έμπαινα.

Και εγώ το έβγαλα κανά μήνα τώρα τσάμπα χώρο έπιανε. Υποτίθεται ότι θα ήταν mode στο παιχνίδι βέβαια και όχι f2p.

https://www.youtube.com/watch?v=OEduY6af-F4

έχει τους ενδιαφέροντες μηχανισμούς που είχαν πει, θα δούμε πως θα λειτουργήσει στην πράξη. κανά 50αρι γιγα το κοβω

τελικά ο τεράστιος χάρτης του verdansk είχε ήδη το λόγο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, kti23 είπε

free to play ή όχι σε όλα τα παιχνίδια θα υπάρχει cheating όσο δεν εφαρμόζεται hardware ban

Και εγώ το έβγαλα κανά μήνα τώρα τσάμπα χώρο έπιανε. Υποτίθεται ότι θα ήταν mode στο παιχνίδι βέβαια και όχι f2p.

https://www.youtube.com/watch?v=OEduY6af-F4

έχει τους ενδιαφέροντες μηχανισμούς που είχαν πει, θα δούμε πως θα λειτουργήσει στην πράξη. κανά 50αρι γιγα το κοβω

τελικά ο τεράστιος χάρτης του verdansk είχε ήδη το λόγο του.

Ναι απλώς αλλιώς πληρώνεις τα 30αρια και βάλε εάν κόστιζε κάτι και κάποιος θέλει να ξαναχακαρει και αλλιώς εάν είναι τσάμπα.Ψιλοξενερωσα που είναι τσάμπα γιατί νόμιζα ότι θα είναι ένα το bo4 που έπρεπε να το έχεις αγοράσει.Θς γεμίσει ο τόπος cheats.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτό λέω και εγω να καίγεται η κάρτα γραφικών μόλις κάνεις τσιπ,

α και γιατι ειπαμε οι ντεβς δεν κανουν κατι?εμενα δεν με πειραζει ο τσιτερ αλλα ο αλλος που το αφηνει,

και ευκολα το βλεπεις αρκει να ασχοληθεις λιγο.

το bo η σειρα ειχε ενα ωραιο που κραταγε τα ματς και τα εβλεπες μετα απο οποιο παικτη ηθελες εκει εβλεπες τα ωραια.

το αλλο που σου λενε δεν ειμαι τσιτερ ειμαι σκιλ παικτης αλλο τραγικο και αυτο .....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, kinitos είπε

γιαυτό λέω και εγω να καίγεται η κάρτα γραφικών μόλις κάνεις τσιπ,

α και γιατι ειπαμε οι ντεβς δεν κανουν κατι?εμενα δεν με πειραζει ο τσιτερ αλλα ο αλλος που το αφηνει,

και ευκολα το βλεπεις αρκει να ασχοληθεις λιγο.

το bo η σειρα ειχε ενα ωραιο που κραταγε τα ματς και τα εβλεπες μετα απο οποιο παικτη ηθελες εκει εβλεπες τα ωραια.

το αλλο που σου λενε δεν ειμαι τσιτερ ειμαι σκιλ παικτης αλλο τραγικο και αυτο .....

Οι ντεβς δεν κάνουν κάτι γιατί το τσιτ παράγει χρήμα .

Χακαρεις στο κανονικό cod ;τρως μπαν , θέλεις να ξανά παίξεις ; Δίνεις ξανά 60€

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Br επι πληρωμή δεν θα επιανε. Το μπατλ πας ειναι καλυτερος τροπος να παιρνουν λεφτα. Και το απεξ είναι f2p κ το fortnite . Οσα χακς εχει το παπτζι π το πληρωνες δεν εχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επαιξα ενα ματσακι και μου αρεσε παρα πολυ, επιτελους ενα br με αξιολογα γραφικα και fast paced κινηση.  Αν και beta τρεχει τερμα smooth και δε φοβασαι να ανεβασεις γραφικα, φαινεται πως εχουν ριξει δουλεια και αν το πανε ετσι θα παρει ευκολα τη πρωτια, προσωπικα διασκεδασα πολυ περισσοτερο απο οτι στο apex ή στο pubg που ο χειρισμος ειναι σαν να χειριζεσαι ρομποτ. Επισης οταν πυροβολας αντιπαλο ''πεθαινει'' και οχι οπως στο apex που πρεπει να χαλασεις 5 γεμιστηρες για να πεθανει ο αλλος.

Αυτο παλι που σε πετανε στο Gulag δεν συνεβη σε εμενα, οταν με σκοτωσαν με εβαλε σε spectate κατευθειαν, βεβαια ειχαν πεθανει ολα τα μελη της ομαδας μου οποτε θεωρω πως γι' αυτο εχασα κατευθειαν.

Νομιζω οτι πλεον μιλαμε για τον πιο ολοκληρωμενο και πλουσιο σε modes και ποιοτητα τιτλο cod που εχει κυκλοφορησει ποτε. Το πηρε σοβαρα η activision και πιστευω πως θα δουμε πολυ ωραια πραγματα μελλοντικα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά λύστε μια απορία.

Στα downloads του battle.net στην επιλογή windows, επιλέγεις οποιαδήποτε παιχνίδι θες, και ξεκινά η εγκατάσταση!

πχ.διαλεξα cod και overwatch και τα κάνει install κανονικά.

Τι παίζει?το κάνει εγκατάσταση και στο παίξιμο ζητάει χρήματα?

Wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...