Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

https://www.dsogaming.com/news/first-cod-2020-details-leaked-will-be-a-black-ops-reboot-will-use-the-modern-warfare-engine-more/

Το παιχνίδι που με έβαλε στο pc gaming. Με ίσως από τα καλύτερα campaign + τα καλύτερα Zombies της σειράς. Έχω όμορφες αναμνήσεις και δεκάδες ώρες καψίματος

Screenshot_20200318-172956.jpg

α έτσι θα το πάμε πάλι; σε μια 10ετία πάλι reboot του reboot...γελοίοι άνθρωποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

α έτσι θα το πάμε πάλι; σε μια 10ετία πάλι reboot του reboot...γελοίοι άνθρωποι

Κοίτα και γω κρατάω μια πισινή που λένε, αλλά αν γίνει καλή δουλειά θα έχουν τα € μου - το 1ο Black ops είχε πάρα πολύ καλό Single + εάν δώσουν την δέουσα προσοχή και παραδώσουν επίσης μια καλή Zombie coop εμπειρία // αν και το φοβάμαι καθώς κάτι διάβασα ότι θα είναι σαν την αθλιότητα που ξεκίνησαν στο Black ops 2 με το λεωφορειάκι κλπ 

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε θα έχει. Μόνο στον ύπνο μας δεν υπάρχει ως πίστα πλέον. Την είχαν σχεδόν σε κάθε παιχνίδι μετά το 1ο. Αν την αλλάξουν φυσικά αρκετά καλοδεχούμενη. Είχα ρίξει πολύ playtime εκεί και την έχω βαρεθεί 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιθδια εχω ενα θεμα (οκ ολοι εχουμε) μπαινω και παντα παει bordless μολις αλλαξω se full screen με πεταει εξω σαν alt tab και πρεπει να πατησω 10 -15 φορες για να μεινει στο παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νεο mode, σε οποιον αρεσε το counter strike source zm mode θα το λατρεψει.

 

Εχουν πεσει οι servers γενικα και παντου ή μονο εγω το εχω το προβλημα? Γιατι σημερα γ@#$%ται το συμπαν, και δεν ειναι ο μονος launcher που εχω προβληματα συνδεσιμοτητας ενω η συνδεση μου ειναι μια χαρα.

fefe.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μπαίνω σήμερα, με το game εγκατεστημένο 163 giga στο σκληρό και μου βγάζει το patch και αρχίζει download 171 gb. Τι φάση; Πώς το αποφεύγω αυτό με έλεγχο αρχείων εγκατάστασης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, dnikolidak είπε

Ρε παιδιά μπαίνω σήμερα, με το game εγκατεστημένο 163 giga στο σκληρό και μου βγάζει το patch και αρχίζει download 171 gb. Τι φάση; Πώς το αποφεύγω αυτό με έλεγχο αρχείων εγκατάστασης;

Επεσαν οι server γι αυτο, εχουν και αλλοι προβληματα.

https://aussieservicedown.com/status/battlenet-blizzard-entertainment

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, giorgosmcmc said:

Επεσαν οι server γι αυτο, εχουν και αλλοι προβληματα.

https://aussieservicedown.com/status/battlenet-blizzard-entertainment

Offtopic αλλα τι φαση με το aussie version? 😄
Το https://downdetector.com/ εχει το global και per country (με πολλες χωρες).

Και στο Overwatch εχει παρα πολυ rubberbanding εδω και ωρες οπως επισης και slower downloading.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολα καλα με το update, μετα απο αιμα, δακρυα και ιδρωτα επιτελους εγκατασταθηκε, τερμα smooth το game κανενα απολυτως προβλημα δεν αντιμετωπισα ουτε με κρασαρισματα ουτε με performance ουτε ολοκληρο το game πηγε να μου κατεβασει απο την αρχη οπως αναφερθηκε απο καποιους και βασικα ειναι απο τα ελαχιστα games που περα απο μερικα γενικα θεματακια του launcher το game μου επαιζε τερμα smooth σε ολα του ουτε μισο fps κατω με τα παντα μαξαρισμενα.

Επισης μπομπα το infected mode, μακαρι να το κρατησουν μονιμα εχει να πεσει τρελο λιωσιμο σαν νοσταλγος του css zm μου το θυμησε πολυ ειδικα με αυτες τις γραφικαρες οτι καλυτερο. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το συγκεκριμενο game και δε περιμενα να το πω ποτε αυτο με cod game αλλα η αληθεια να λεγεται. Επιτελους μετα απο καιρο free περιεχομενο & maps, νεα engine, ποικιλια modes, αξιεπαινο br. Ευγε activision.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nikostz9 είπε

171gb update ...σοβαρα τωρα πρεπει να κατεβασω τοσο;;;

καποιο bug ειναι, συμβαινει σε πολλους, μερικοι οπως εσυ πρεπει να κατεβασουν ολο το game απο την αρχη...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε να: μετακινήσετε με κλειστό battlenet όλο τον φάκελο "modern warfare" εκτός της θέσης που έχει εγκατασταθεί.

β) ανοίξτε το battlenet

γ) αφήστε το να κατεβάσει 300 περίπου mb   - Διακοπή - κλείνουμε το πρόγραμμα

δ) πάμε στον "backup" φάκελο που έχουμε από το α) βημα. Αποκοπή τα αρχεία που έχει μέσα κ επικόλληση στην "νέα" εγκατάσταση 

ε) Άνοιγμα του battlenet. Αν όλα πήγαν καλά θα κάνει ένα μικρό έλεγχο κ θα είμαστε έτοιμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...