Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

το θέμα δεν είναι μόνο η ταχύτητα,το θέμα είναι ότι δείχνει κολλημένο, δείχνει μια τιμή και δεν προχωράει..
Τόσα λεφτά αυτή η εταιρία..

(τι το βάζω Ασία, τί το βάζω Αμερική τί το βάζω Ευρώπη,τα ίδια πάει)

Αλλαξε το σε ασια και κλεισε το battle.net και ξανα ανοιξε το και μην το πειραξεις δωσε του λιγο χρονο θα παρει τα πανω του,ετσι εκανα εγω τουλαχιστον και εστρωσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, letni είπε

Αλλαξε το σε ασια και κλεισε το battle.net και ξανα ανοιξε το και μην το πειραξεις δωσε του λιγο χρονο θα παρει τα πανω του,ετσι εκανα εγω τουλαχιστον και εστρωσε!

το χα κανα 20λεπτο..είχε ξαναπέσει στα 70..

κλάιν δε θα παίξω σήμερα απλώς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

το θέμα δεν είναι μόνο η ταχύτητα,το θέμα είναι ότι δείχνει κολλημένο, δείχνει μια τιμή και δεν προχωράει..
Τόσα λεφτά αυτή η εταιρία..

(τι το βάζω Ασία, τί το βάζω Αμερική τί το βάζω Ευρώπη,τα ίδια πάει)

Το ίδιο και σε μένα. Ασε το Ευρώπη θα ξεκολλήσει. Δουλεύει για ένα διάστημα πέφτει, ανεβαίνει κλπ.

Θα μπούμε μαζί μετά; oοοταν τελειώσει. Υπολογίζω σε κανα 40λ ακόμη εμένα ( βάζω μέσα τυχόν καθυστερήσεις )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Το ίδιο και σε μένα. Ασε το Ευρώπη θα ξεκολλήσει. Δουλεύει για ένα διάστημα πέφτει, ανεβαίνει κλπ.

Θα μπούμε μαζί μετά; oοοταν τελειώσει. Υπολογίζω σε κανα 40λ ακόμη εμένα ( βάζω μέσα τυχόν καθυστερήσεις )

έχω μέλλον για να τελειώσει.. θα γυροφέρνω στο minecraft ή στο gta RP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Dimi Arap said:

Το setup μου φαίνεται στην υπογραφη...Όταν λες medium???Γτι εχει και περίεργες ρυθμίσεις..

Tην υπογραφη την αγνοησα γιατι εχει ηδη την 5700ΧΤ και υπεθεσα οτι ρωτας για λογαριασμο αλλου.
Αυτο σημαινει οτι παιζεις σε 1440p? Γιατι θα εχεις λιγοτερα fps ειτε με την 2070 Super ειτε με την 5700XT.
Απο οσο θυμαμαι τα textures ειναι normal και το AA SMAA 1X. Τα υπολοιπα low χωρις να δινω και ορκο. Θα ρωτησω αργοτερα που θα παιξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει καποιος λογος που με πηγε απο rank 78 που ημουν σε rank 55 μετα το update? Δεν εχω αγορασει και ουτε προκειται να αγορασω ποτε season pass, μηπως γι' αυτο?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Υπαρχει καποιος λογος που με πηγε απο rank 78 που ημουν σε rank 55 μετα το update? Δεν εχω αγορασει και ουτε προκειται να αγορασω ποτε season pass, μηπως γι' αυτο?

Ναι ανάλογα με σε τι επιπεδο βρίσκεσαι όταν ξεκινάει καινούργια season πας ορισμένα επίπεδα πίσω.Είναι φυσιολογικό.Μην αγχώνεσαι ολοι το πάθαμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σας και από εμένα ! απορία μπορεί και χαζή !  έχω κατεβάσει την δωρεάν έκδοση του cod εχω παίξει της πίστες ολα οκ !   Εαν αγοράσω το παιχνίδι..... νομίζω  έχει 44€ .... θα έχει και άλλους τύπους multiplayer.. deathmatch κτλ ???  επίσης θα εχει και άλλες πίστες ??   πάντα στο Multiplayer 

ευχαριστώ !!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ekiki είπε

καλησπέρα σας και από εμένα ! απορία μπορεί και χαζή !  έχω κατεβάσει την δωρεάν έκδοση του cod εχω παίξει της πίστες ολα οκ !   Εαν αγοράσω το παιχνίδι..... νομίζω  έχει 44€ .... θα έχει και άλλους τύπους multiplayer.. deathmatch κτλ ???  επίσης θα εχει και άλλες πίστες ??   πάντα στο Multiplayer 

ευχαριστώ !!!!!!!!!!!!!

Καμία ερώτηση δεν είναι χαζή.Καλά κάνεις και ρωτάς.Ακριβώς ότι λες ισχυει εαν πληρώσεις.Παίζεις το multiplayer και έχεις πρόσβαση σε άλλες πιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Καμία ερώτηση δεν είναι χαζή.Καλά κάνεις και ρωτάς.Ακριβώς ότι λες ισχυει εαν πληρώσεις.Παίζεις το multiplayer και έχεις πρόσβαση σε άλλες πιστες.

Εγώ στο free έχω φτάσει στο 61 level... Έχω κάποια όπλα και χαρακτήρες... Αυτά μεταφέρονται και στο άλλο που θα πληρώσω η πάω από την αρχή??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...