Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο COD λογικά αυτό που σου κάνει εγκατάσταση είναι το warzone το οποίο είναι δωρεάν. Δεν εμφανίζει ξεχωριστά προς το παρόν τον τίτλο modern warfare. Για το Overwatch μου κανει εντύπωση αυτό που λες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα να παίξω στο ps4 και εκανε 10 λεπτα να βρει ειχαμε μπει 126 ατομα βγηκανε μερικοι μετα τα 4 λεπτα πηγε 86 και εφυγα να παιξω κανονικα modes αμα ειναι να περιμενω 10 λεπτα αντε γεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοι στο COD ειναι απίστευτοι. Στα Calling card έβαλαν την σημαία της αλβανίας, της αρμενίας και δεν ξερω τι αλλο και δεν εχουν βάλει την δική μας........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, vorlon είπε

Αυτοι στο COD ειναι απίστευτοι. Στα Calling card έβαλαν την σημαία της αλβανίας, της αρμενίας και δεν ξερω τι αλλο και δεν εχουν βάλει την δική μας........

ρε φίλε αυτο το παρατήρησα και εγώ τι παίζεται?Εχουν το πλεονεκτημα τα ατομα που εργαζονται στην εταιρεια του cod να βαζουν τη χωρα τους?Δεν καταλαβαινω γιατι εξαρχηχς δεν ειχε ολες τις σημαιες οπως το θρυλικο mw2.Eπισης δεν καταλαβα γιατι δημιουργηθηκε αλλο νημα για το br αφου αποτελει mode του modern warfare.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jerry banana είπε

 γιατι δημιουργηθηκε αλλο νημα για το br αφου αποτελει mode του modern warfare.

Είναι standalone free to play , δεν αποτελεί λοιπόν ένα mode του call of duty , μπορεί να το παίξει ο καθένας που δεν έχει αγοράσει το Modern Warfare 2019 . Το βρίσκω απόλυτα λογικό να υπάρχει ξεχωριστό νήμα. 

Ετσι είχε γίνει και για το free to play του fifa , Battlefield κτλ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, vorlon είπε

Αυτοι στο COD ειναι απίστευτοι. Στα Calling card έβαλαν την σημαία της αλβανίας, της αρμενίας και δεν ξερω τι αλλο και δεν εχουν βάλει την δική μας........

Τραγικο πραγματικα ειναι το λιγοτερο που μπορω να πω. Το ειδα κι εγω και ξενερωσε το ειναι μου.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panoskatos είπε

Είναι standalone free to play , δεν αποτελεί λοιπόν ένα mode του call of duty , μπορεί να το παίξει ο καθένας που δεν έχει αγοράσει το Modern Warfare 2019 . Το βρίσκω απόλυτα λογικό να υπάρχει ξεχωριστό νήμα. 

Ετσι είχε γίνει και για το free to play του fifa , Battlefield κτλ 

δεν συμφωνώ αλλα ισως εγώ γέρασα να για λέω ακόμα τα modes ως modes.Προφανώς οταν κάτι γίνεται free για όλους ειναι ξεχωριστό οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

double xp x10  τη σημαινει το χ10

επαιξα ενα το μοντ αυτο που πραγματικα σιχαινομαι.

10 και λεπτα να βρει την πρωτη φορα.

μπηκα σε pregame και το καλο ειναι οτι μετραγε σαν ξπ τα χτυπηματα(δεν ξερω αν στο τελος το κραταγε ) to κακο οτι κραταγε ωρα να μπει επιτελους μπηκε και καπακι εχασα αντε να περιμενω παλι(ειχα δευτερη ευκαιρια αλλα ποτε ο συμπαικτης δεν με ζωντανεψε) 

τελος παντων ακυρο που το εβγαλαν αλλα επρεπε ειναι μοδα μια κακη για εμενα μοδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύσεις στα bugs του Modern Warfare

Καλησπέρα insomniacs !

Ίσως ο τίτλος σας παραπλάνησε νομιζοντας ότι θα δώσω λύσεις...αλλά οχι... Και γω ψάχνω και θέλω τις συμβουλές σας. Όλοι ξέρουμε ότι το call of duty έχει πολλά dev errors με αποτέλεσμα να κρασαρει και να μας αναγκάζει να κάνουμε επανεκκινησεις. Έχει κανείς λύση στο προβλήματα αυτά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/3/2020 στις 9:18 ΜΜ, Garnila είπε

Λύσεις στα bugs του Modern Warfare

Καλησπέρα insomniacs !

Ίσως ο τίτλος σας παραπλάνησε νομιζοντας ότι θα δώσω λύσεις...αλλά οχι... Και γω ψάχνω και θέλω τις συμβουλές σας. Όλοι ξέρουμε ότι το call of duty έχει πολλά dev errors με αποτέλεσμα να κρασαρει και να μας αναγκάζει να κάνουμε επανεκκινησεις. Έχει κανείς λύση στο προβλήματα αυτά ?

το google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.dsogaming.com/news/first-cod-2020-details-leaked-will-be-a-black-ops-reboot-will-use-the-modern-warfare-engine-more/

Το παιχνίδι που με έβαλε στο pc gaming. Με ίσως από τα καλύτερα campaign + τα καλύτερα Zombies της σειράς. Έχω όμορφες αναμνήσεις και δεκάδες ώρες καψίματος

 

Screenshot_20200318-172956.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...