Προς το περιεχόμενο

[Retro Κονσoλα] Playstation Classic 30€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, theo93 είπε

παίζουν παιχνίδια απο ps2 ή nintento64?
 

PS2 σίγουρα όχι.

45 λεπτά πριν, nebtios είπε

Εγω δεν βιάζομαι γιατι το έχω σε κανονικό ήδη + ο λόγος που το παίρνω ειναι να του φορτώσω και τα υπόλοιπα μετα.

+ Η προσφορά δεν ειναι και τόσο προσφορά.

Σε λίγο καιρό θα ειναι μονιμη η τιμή αυτη. Ξεκίνησε απο 100 και παει βουτιά.

Θα είναι μόνιμη τιμή ή απλά ξεφορτώνονται ότι έχουν και άντε γεια μετά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nikangel είπε

Για να πούμε και κάτι σοβαρό, με την δημοσίευση του συγκεκριμένου thread στις 7-6 έκανα αμέσως παραγγελία στα public. Το προϊόν φυσικά το έδειχνε διαθέσιμο και έτσι προχώρησε κανονικά η παραγγελιά. 5 μέρες μετά δεν είχα καμία ενημέρωση από τα public σχετικά με την εξέλιξη της παραγγελίας. Μπήκα στο site και μου αναφέρει στις παρατηρήσεις πως η κατάσταση είναι σε "εκτενή αναζήτηση"  Καλώ στο τηλεφωνικό κέντρο και με ενημερώνουν πως η παραγγελία όταν καταχωρήθηκε δεν υπήρχε διαθέσιμο το προϊόν σε κανένα κατάστημα και έτσι έχουν αναθέσει σε εξωτερικό προμηθευτή να βρει την κονσόλα! Τους λέω και πότε περιμένετε να με ενημερώσετε εφόσον έχουν περάσει ήδη 5 ημέρες; Μου λένε από τις αρχές της άλλης εβδομάδας. Τους λέω σε περίπτωση που δεν το βρει ο προμηθευτής σας τι γίνεται? Μου λένε τότε δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε... Εμένα αυτή η συμπεριφορά δεν μου δείχνει σεβασμό στον πελάτη, την στιγμή που έχω μεγάλο ιστορικό παραγγελιών. Επειδή το έχει ακόμα μόνο ο Γερμανός προχώρησα εκεί σε παραγγελιά. 

Διάβασε το τελευταίο μου post. Εκτεταμένη αναζήτηση σημαίνει πως αν το βρουν θα στο φέρουν... 

 

οταν διαβασα " εκτεταμενη " αναζητηση σκεφτηκα αυτο

spacer.png

Στις 7/6/2019 στις 3:24 ΜΜ, solution1 είπε

Αν πραγματικά το θες γι' αυτό το σκοπό, καλύτερα ένα android tv box με s905x και 2gb ram.

Τα ίδια λεφτά θα σου βγει.

 

εχεις κλεισει τα pm

 

ποια συσκευη s905x προτεινεις για τετοια δουλεια?

δεν εχουν κλειδωμενους bootloader αυτα ?

βαλε και κανενα youtube tuorial.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stefanos_th είπε

οταν διαβασα " εκτεταμενη " αναζητηση σκεφτηκα αυτο

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

spacer.png

εχεις κλεισει τα pm

ποια συσκευη s905x προτεινεις για τετοια δουλεια?

δεν εχουν κλειδωμενους bootloader αυτα ?

βαλε και κανενα youtube tuorial.

1) Δεν ειναι αυτό το θρεντ για να συζητάτε emulation machines.

2) Καλή τύχη να βρεις Android TV με ΔΥΟ μοχλούς (της προκοπής) με 30 ευρώ. Σε αυτή την τιμή ο μηχανάκι είναι μονόδρομος.

Όσο το κοροϊδεύαμε κάποτε που ήταν στα 100 ευρώ, τόσο το παινευουμε τώρα. Τραγικό. 😂

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Όσο το κοροϊδεύαμε κάποτε που ήταν στα 100 ευρώ, τόσο το παινευουμε τώρα. Τραγικό. 😂

Καθόλου τραγικό. Η λογική της αγοράς είναι.😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, non-serviam είπε

PS2 σίγουρα όχι.

Θα είναι μόνιμη τιμή ή απλά ξεφορτώνονται ότι έχουν και άντε γεια μετά;

Πιστευω για μονιμα. 30 με 40. Μιας κ στο 100 κανεις δεν το επαιρνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το έχω παραγγείλει από public στις 08/06/2019 17:26 και μου λέει « Έτοιμο για αποστολή» για το PS Classic αλλά για κάτι άλλα χαρτικά (στην ίδια παραγγελία) μου λέει «Σε διαδικασία συλλογής» (που υπάρχει διαθεσιμότητα παντού). Κάτι δεν μου φαίνεται να πηγαίνει καλά

Επεξ/σία από KGeorgeG7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εν τω μεταξύ απορώ με εσάς που το παραγγειλατε από public ενώ ήταν διαθέσιμο και σε άλλα καταστήματα. Το public παίζει να είναι το μόνο που δίνει 1 χρόνο εγγύηση. Τα υπόλοιπα 2.

Επεξ/σία από frozex
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, frozex είπε

Εν τω μεταξύ απορώ με εσάς που το παραγγειλατε από public ενώ ήταν διαθέσιμο και σε άλλα καταστήματα. Το public παίζει να είναι το μόνο που δίνει 1 χρόνο εγγύηση. Τα υπόλοιπα 2.

Εγώ το παρήγγειλα από εκεί καθώς δεν έβρισκα άλλο να δέχεται paypal (δεν με βόλευε άλλη μέθοδος πληρωμής). Αλλά ναι, το public γνωστό για τον εργασιακό του μεσαίωνα ίσως έπρεπε να το σκεφτώ δεύτερη φορά. Όσον αφορά την εγγύηση, ότι και να λέει ο οποιοσδήποτε, 2 χρόνια έχουν όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές αγορασμένες εντός ΕΟΧ.

Επεξ/σία από KGeorgeG7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παω αυριο (σημερα δεν προλαβαινα, παρα μονο το απογευμα, που ομως ειναι κλειστα..), να παραλαβω κι εγω 2:
απο καταστημα Γερμανος, που ζητησα να καταληξουν εκει, ως σχετικα κοντινο μου. Οποτε ευελπιστω να ειναι OK!
🤓
Θα καταληξουν ως <<προστιθεμενη αξια>> σε...ενοικιαζομενα AIR. Δεν ξερω, αν το ειχε φανταστει αλλος ετσι, χιχι!
👾

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα public μου ήρθε ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ mail πως λυπούνται για την καθυστέρηση της παραγγελίας. Θυμίζω πως παράγγειλα στις 7/6 . Μου γράφουν πως θα ενημερωθώ για την εξέλιξη της με νεότερο μήνυμα. Έχουν παραδόσει σε 2 άτομα που έκλεισαν παραγγελία στις 8/6 και εμένα ακόμα ψάχνουν το προϊόν. Προσωπικά με έχασαν από πελάτη με αυτή την συμπεριφορά. Για την ιστορία επειδή έψαχνα 2 κονσόλες, έκανα μια παραγγελία στον Γερμανό και μια έστειλα να αγοράσει φίλος από Χαλκίδα που είχε 1 τελευταίο διαθέσιμο στο Κωτσόβολο. Δεν ξέρω αν ξαναδιαθεσει η Sony σε αυτή την τιμή πάντως γίνανε ανάρπαστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι ενδιαφέρεστε ακόμα στον Κωτσόβολο το δείχνει διαθέσιμο 

Επεξ/σία από Neo4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από Γερμανό την πρώτη μέρα της προσφοράς και παρέλαβα χθες. Γέλασα που είχαν αυτοκόλλητο με τιμή 99€😂. Ήδη τρέχει autobleem και retroarch μια χαρά!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις πηρα τηλέφωνο για να δούμε το εκτεταμένη αναζήτηση, και μου είπαν οτι ειναι οκ βρέθηκαν απο το προμηθευτή τους και σε μία δύο ημέρες θα το παραλάβω κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...