Προς το περιεχόμενο

Xbox Ultimate Pass με 1€ οι πρωτες 30 μερες + μετατροπη υπολοιπου


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, barman_ είπε

καλη φαση!αλλα μου βγαζει σφαλμα οταν κανω την πληρωμη

σε εμένα όλα έγιναν κανονικά και μάλιστε σε ώρα αιχμής (χθές μόλις τελείωσε η E3 xbox)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultimate 1 μήνα

1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο μήνα
12,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε μήνα στη συνέχεια

Επιλέγοντας Εγγραφή, συμφωνείτε με τους όρους της ενότητας Όροι πώλησης του Store. Θα χρεωθείτε 1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο μήνα και 12,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε μήνα στη συνέχεια. Θα ειδοποιείστε πριν από τυχόν μελλοντικές αλλαγές τιμής. Ακυρώστε οποιαδήποτε στιγμή. Μάθετε σχετικά με τις επιστροφές πληρωμής.

 

 

Λέει πάντως ξεκάθαρα για ένα μήνα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chocorello είπε

Είχα gold subscription μέχρι το 21, με μόλις 1ευρώ όντως έγινε το upgrade σε ultimate για μέχρι το 21, τρομερό value!

subscription.png

Same here πλεον εχω ultimate εως 20-11-2021  !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είχα pass και live έχω μέχρι τον 12ο του 2020 ultimate με 1€...

ΕΠΟΣ

Επίσης ακόμα και τώρα μπορείτε να πάρετε 12μηνη live από key site και μετά να ενεργοποιηθεί το ultimate και το μετατρέπει με 1€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εκανα και εγω με 60ευρωπουλα συνολο μεχρι τον μαρτη του 21,δεν ξαναγοραζω παιχνιδι μεχρι τοτε και θα μου δωσει κινητρο να φτιαξω gaming pc,θα παιξουμε και halo infinite πρωτα ο θεος να ζουμε μεχρι τοτε χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα ανανεώσει το Gold σε τρομερή προσφορά μέχρι το 21 (2χρόνια αντί max 3), σκεπτόμενος ότι το 22 θα παίζει "για τα καλά" το PS5 και θα είναι καλή στιγμή για αγορά. Περιττό να πω ότι με τις τρομερές προσφορές της Microsoft με έχει κάνει να σκέφτομαι να παραμείνω εδώ. Ήδη το χειριστήριο του PS4 μου φαίνεται κατώτερο (το analog δε συγκρίνεται απλά, ούτε σε αίσθηση ούτε σε ποιότητα ούτε στη τοποθεσία του). Γίνομαι xboxάκιας σιγά σιγά... 🥰

Επεξ/σία από chocorello
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τι γινεται με το share? θα υπαρχει share και στο pc οπως και στις κονσολες?

εχω με ενα φιλαρακι share στην κονσολα , θα εχω και στο pc ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει, αν δώσω 1 € θα πάρω συνδρομή για 1 μήνα; Πόσα πρέπει να δώσω για να έχω συνδρομή πχ μέχρι το 2020-21 που είπαν πως έχουν κάποια παιδιά εδώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α

5 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Δεν έχω καταλάβει, αν δώσω 1 € θα πάρω συνδρομή για 1 μήνα; Πόσα πρέπει να δώσω για να έχω συνδρομή πχ μέχρι το 2020-21 που είπαν πως έχουν κάποια παιδιά εδώ; 

Αγοράζεις από κλειδάδικο ετήσια (τουλάχιστον) συνδρομή gold με 45€ ή από την MS με 60€ και στη συνέχεια πατάς την συνδρομή ultimate για ένα μήνα με 1€ και σου μετατρέπει και την προηγούμενη gold σε ultimate.

Μπορείς να στοκάρεις μέχρι 35 μήνες gold το πολύ πριν κάνεις την μετατροπή σε ultimate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, k_dinos είπε

Βιάστηκα και δεν το σκέφτηκα έτσι.. 

Έληγε σε 1 μήνα το game pass, και μου το πήγε +1μηνα μαζί με gold 

Δεν μπορώ να το χωνέψω πως την πάτησα έτσι.. 

Άραγε αν ακυρώσω την Ultimate, μπορώ να κάνω μετά το κόλπο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά. στο έχει μαζί με το gold και μετά το μήνα θα σου λέει απλά ότι έχει gold μέχρι όσο έχεις. δείτε και λίγο πιο κάτω τι λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Δεν μπορώ να το χωνέψω πως την πάτησα έτσι.. 

Άραγε αν ακυρώσω την Ultimate, μπορώ να κάνω μετά το κόλπο? 

Μην ακυρώσεις τίποτα, απλά κάνε νέο λογαριασμό και αγόρασε με τη σειρά το Gold (όσο θες) και μετά την Ultimate με το 1ευρώ.
Δε βλέπω το λόγο γιατί να μη παίξει. Αν όντως παίξει θα έχεις χάσει 1ευρώ ουσιαστικά.

(ΔΕΝ το έχω δοκιμάσει, το παίρνεις επάνω σου αν το κάνεις!)

Επεξ/σία από chocorello
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...