Προς το περιεχόμενο

Xbox Ultimate Pass με 1€ οι πρωτες 30 μερες + μετατροπη υπολοιπου


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, manos28684 είπε

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά. στο έχει μαζί με το gold και μετά το μήνα θα σου λέει απλά ότι έχει gold μέχρι όσο έχεις. δείτε και λίγο πιο κάτω τι λέει...

Παίζει και αυτο , αλλα που φαίνεται οτι λήγει το Ultimate σε ενα μήνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, babis1983 είπε

Νομίζω μόλις τελειώσει ο μήνας θα επιστρέψετε όλοι στην αρχική κατασταση gold 

κανεις δεν θα  επιστρεψει το γιατι εξηγειται εδω και  3 σελιδες εγω εχω ultimate μεχρι τον 6/2022

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, babis1983 είπε

Νομίζω μόλις τελειώσει ο μήνας θα επιστρέψετε όλοι στην αρχική κατασταση gold 

  Δεν ισχύει αυτό που λες. εγω είχα gold και game pass που έληγαν 11/2019  και με το που ενεργοποιησα με  1€ την προσφορα εχθες μου πηγε την συνδρομη μεχρι 7/8/2020 οπου και μετα θα γινει η πρώτη χρέωση στα 12,99€

Screenshot 2019-06-10 at 12.20.42 am.png

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου εκτίμηση ειναι οτι είναι disaster waiting to happen. Αλλα το έκανα όπως και να'χει.

Έβαλα gold μέχρι το 2022 και μετά έκανα την αναβάθμιση σε Ultimate.
Τώρα λέει οτι η συνδρομή μου του Ultimate λήγει τον Ιούνιο του 2022 μεν, αλλα στα βήματα για την αναβάθμιση έλεγε ξεκάθαρα οτι είναι 1ε για τον πρώτο μήνα.

Άντε να δούμε. Η συνδρομή αλλάζει μόνιμα σε ultimate pass. Αν αποφασίσουν σε μερικές μέρες να συνειδητοποιήσουν οτι έγινε μλκια και παρόλα αυτά δεν κάνουν έστω revert την συνδρομή σε απλό gold και απαιτούν να μπεί κάρτα για τα 13 κάθε μήνα, that'll be ms for me...

Αλλα ας μη προτρέχω :) Προς το παρόν είναι πράγματι προσφοράρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, ήμουν έτοιμος να βάλω 12 μηνη gold αυτές τις μέρες στο γιο μου γιατί έληξε πριν λίγο καιρό και μου έρχεται κουτί.Απλα εχω game pass που λήγει τον Ιούλιο από προηγούμενη προσφορά. Είναι πρόβλημα αυτό ή έτσι και αλλιώς  θα μετατραπεί η gold που θα βάλω + 1 ευρώ της προφοράς συνολικά σε ultimate;

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από ripper386
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 purchasing an Ultimate plan will automatically upgrade any existing Game Pass and Gold subscriptions. This is based on whatever you currently have--it simply stacks the number of months you have before transitioning. After you've upgraded, adding additional Game Pass or Gold time gives you a reduced conversation rate.

 

Αυτό ειναι οτι πιο λογικο βρηκα απο επισημη πηγη. Κανει convert οτι υπολοιπο εχεις απο live + game pass σε Ultimate. Οποτε ισως και να ειναι intended. If so παρτε στακαρετε live απο instant gaming με 42 το χρονο και εχετε live + pass με 120e για μια τριετια. Το value ειναι διαπλανητικο. 

16 λεπτά πριν, ripper386 είπε

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι, ήμουν έτοιμος να βάλω 12 μηνη gold αυτές τις μέρες στο γιο μου γιατί έληξε πριν λίγο καιρό και μου έρχεται κουτί.Απλα εχω game pass που λήγει τον Ιούλιο από προηγούμενη προσφορά. Είναι πρόβλημα αυτό ή έτσι και αλλιώς  θα μετατραπεί η gold που θα βάλω + 1 ευρώ της προφοράς συνολικά σε ultimate;

Ευχαριστώ

Και γω ειχα ηδη pass και μου το μετέτρεψε χωρις θεμα. Μη σου πω μου προσθεσε και τους μηνες του pass extraδακι (που ηταν απο την προσφορα 3 μηνες 1ε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Εκανα και γω είχα μια καρούλα βάλει μέχρι τέλος Οκτωβρίου και το γύρισα με 1 ευρώ σε Ultimate και μετά απο μερικά λεπτά ακύρωσα και την ανανέωση στή συνδρομή για να μην με πάει στα 12 μετά απο την λήξη ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λεει ξεκαθαρα στην προσφορα που μου εβγαλε στο xbox one x κανει αυτοματα αναβαθμιση την συνδρομη που εχεις σε ultimate μεχρι 36 μηνες μαξ

 

IMG_20190611_004617.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...