Προς το περιεχόμενο

Xbox Ultimate Pass με 1€ οι πρωτες 30 μερες + μετατροπη υπολοιπου


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 λεπτά πριν, just getting started είπε

Καλή προσφορά, απλά αν δεν κάνω λάθος όσοι ενδιαφέρονται για πισι θα χρειαστούν το καινούριο Xbox game pass for PC το οποίο δίνει και άλλα όπως το Exodus, hellblade, vampyr, rise. Το αρχικό δίνει ουσιαστικά τους τιτλους της Microsoft

Το ultimate έχει το game pass.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά επιβεβαίωσε κάποιος και με φορουμ του εξωτερικού τι παίζει; Είναι λάθος του συστήματος τους ή όντως σε αναβαθμίζει μέχρι το τέλος της συνδρομής (συνειδητά από την MS);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λάθος ρε παιδιά, κανένα λάθος δεν έχει γίνει.

Ενα πάρα πολύ δυνατό promo της ms είναι για να δέσει όσο το δυνατόν περισσότερους χρήστες στο δικό της οικοσύστημα εν όψει Google stadia και της επόμενης γενιάς κονσολών (και επίσης να ξεπουλήσει ο,τι μπορεί από την παρούσα γενιά).

Πολύς κόσμος που θα έχει Ultimate pass για τα επόμενα 1,2,3 χρόνια δύσκολα θα σκεφτεί να αλλάξει στρατόπεδο και επιπλέον θα έχουν μια πιο ενισχυμένη πελατειακή βάση όταν σκάσει το επόμενο Xbox στην αγορά σε 1,5 χρόνο.

Προσωπικά πιστεύω πως η μεγάλη συνδρομητική βάση θα είναι το α και το ω στην επόμενη γενιά, γι'αυτό και εκεί στο Redmond δίνουν τα ρέστα τους (που λέει ο λόγος) για να ανεβάσουν από τώρα τον αριθμό των ultimate pass users...

 

 

Επεξ/σία από waroo
  • Like 7
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια δοκιμή που έκανα χθες, μου έλεγε ότι είναι 1 ευρώ για τον επόμενο μήνα και μετά θα πήγαινε στα 12 κάτι.

Δεν ολοκλήρωσα την συναλλαγή καθώς δεν έχω ανάγκη το GamePass για να το πληρώσω παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι 1 ευρώ για ένα μήνα και μετά κανονική πληρωμή για όσους δεν έχουν ήδη κάτι καλύτερο σε διάρκεια ήδη (Gold ή Game pass).
Στους υπόλοιπους μένει το πακέτο με τη μεγαλύτερη διάρκεια και αυτό μετατρέπεται σε Ultimate.
πχ. εγώ είχα Gold για 2 χρόνια και Game pass για 3 μήνες και μου έγινε το Gold μετατροπή σε Ultimate άρα για 2 χρόνια έχω Ultimate (Gold + Game pass).

Επεξ/σία από chocorello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, fou είπε

Αν μετα την μετατροπη σε Ultimate προσθεσεις και αλλους μηνες (μια 12μηνη πχ) τι θα γινει; Το δοκιμασε κανενας;

δεν ξερει κανεις κατι αλλα προφανως αφου ακυρωνονται οι προηγουμενες συνδρομες και μετατρεπονται σε ultimate ολες πλεον τα κλειδια που υπαρχουν για gold ή pass δεν θα ισχυουν πλεον. οποτε πρωτα βαζουμε gold ή pass και μετα μετατροπη σε Ultimate οσο υπαρχει η προσφορα 1 ευρω. μετα ειναι 13ευρω ο μηνας αλλα δινει κονσολα+υπολογιστη ολα σε ενα νοικοκυρεμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, fou είπε

Αν μετα την μετατροπη σε Ultimate προσθεσεις και αλλους μηνες (μια 12μηνη πχ) τι θα γινει; Το δοκιμασε κανενας;

αν προσθεσεις μηνες gold ή game pass για console σου ανανεωνει τους μηνες του ultimate για λιγοτερους χρονικο διστημα με βαση την διαφορα των τιμων τους

τα λεει ολα στο https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass στις συνηθεις ερωτησεις

ισχυουν ολα τα κλειδια κανονικα, δεν γινεται να ακυρωσουν κλειδια που εχει αγορασει κοσμος ή που βρισκονται σε καταστηματα

 

Screenshot_8.png

 

Επεξ/σία από demian83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sarpan είπε

Παιδια ξερει κανενας μεχρι ποσο μπορεις να κανεις extend τη συνδρομη? πηγα να βαλω την τριτη 12μηνη αλλα δε με αφηνει

νομίζω 36μηνες , αν εχεις τωρα πανω απο 24 λογικό ειναι να μην σε αφήνει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Votritis είπε

νομίζω 36μηνες , αν εχεις τωρα πανω απο 24 λογικό ειναι να μην σε αφήνει

Οκ ευχαριστω. Οποτε εκανα πατατα που αγορασα την τριτη συνδρομη. Νομιζω ότι ο κωδικος δε ληγει? σωστα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 λεπτά πριν, Votritis είπε

νομίζω 36μηνες , αν εχεις τωρα πανω απο 24 λογικό ειναι να μην σε αφήνει

 

2 λεπτά πριν, sarpan είπε

Οκ ευχαριστω. Οποτε εκανα πατατα που αγορασα την τριτη συνδρομη. Νομιζω ότι ο κωδικος δε ληγει? σωστα?

δεν ισχυει αυτο, μεχρι 36 μηνες σε αφηνει να κανεις convert απο απλο gold+game pass σε ultimate. μπορεις να πας και πανω απο τοσους μηνες αλλα θα χαθουν στην μετατροπη. εσυ τι 12μηνη καρτα πας να βαλεις?

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα με το chat της Microsoft. Επειδή πηγα να βαλω 12μηνη συνδρομη, θα εφτανε τους 40. Οποτε μου λεει, επειδή εχει οριο τους 36, η θα σου αφαιρεσω 4 μηνες η περιμενε 4 μηνες να βαλεις τον κωδικο. Οποτε θα το κανω ετσι. Αλλα ναι ειχε δικιο ο @Votritis μεχρι 36 μηνες μπορεις να εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...