Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Απο περιεργεια, γτ ειναι καλυτερο στο pc? Ειναι bugfree πλεον η pc εκδοση? Και απο αριθμο players?

Σχετικα με hacks κτλ τι παιζει? (Γτ ισως επηρεασει και το pvp) 

Το μόνο που είναι καλύτερο είναι ότι δε πάνε λεφτά στη τσέπη του jim.🤣

Από πλευράς community/ασφάλειας και cheaters είναι 1000 φορές προτιμότερο το ps.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιτέλους δράση στο θέμα, να ξεφύγουμε από το video repository. Καλώς να έρθει το dlc!  Βέβαια είναι κυρίως για το pvp του που δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα.

Elden Ring DLC is real, free, and coming tomorrow

25 λεπτά πριν, ilos είπε

Το μόνο που είναι καλύτερο είναι ότι δε πάνε λεφτά στη τσέπη του jim.🤣

Από πλευράς community/ασφάλειας και cheaters είναι 1000 φορές προτιμότερο το ps.

Ότι είπε ο γέροντας ilos! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση , οταν ειχα xbox ειχα προχωργσει αρκετα το παιχνιδι περιπου στην μεση και παραπανω , τωρα που θελω να το ξανα παιξω στο PC υπαρχει καποιος τροπος να το ξανα αγορασω αλλα να μην το ξεκινησω απο την αρχη γιατι χρονος δεν υπαρχει? . προφανως το save μου που ειχα στο xbox δεν επαναφερεται , αλλα υπαρχει τροπος να κατεβασω καποιο save file με προχωρημενη προοδο για το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ababapanos είπε

μια ερωτηση , οταν ειχα xbox ειχα προχωργσει αρκετα το παιχνιδι περιπου στην μεση και παραπανω , τωρα που θελω να το ξανα παιξω στο PC υπαρχει καποιος τροπος να το ξανα αγορασω αλλα να μην το ξεκινησω απο την αρχη γιατι χρονος δεν υπαρχει? . προφανως το save μου που ειχα στο xbox δεν επαναφερεται , αλλα υπαρχει τροπος να κατεβασω καποιο save file με προχωρημενη προοδο για το παιχνιδι?

Υπάρχουν δες στο Nexus, αλλα συνήθως είναι 100% save files. Το game όπως ξέρεις είναι open-world οποτε το να βρείς file με παρόμοιο progress με το δικό σου είναι απίθανο. Επίσης πρόσεχε από που κατεβάζεις τέτοιου είδους αρχεία. Με το Nexus δεν είχα ποτε θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Υπάρχουν δες στο Nexus, αλλα συνήθως είναι 100% save files. Το game όπως ξέρεις είναι open-world οποτε το να βρείς file με παρόμοιο progress με το δικό σου είναι απίθανο. Επίσης πρόσεχε από που κατεβάζεις τέτοιου είδους αρχεία. Με το Nexus δεν είχα ποτε θέμα.

Απο περιεργεια, online παιζεις κανονικα ομως? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Απο περιεργεια, online παιζεις κανονικα ομως? 

Εάν δεν έχει χρησιμοποιήσει cheats τότε νομίζω δεν είναι θέμα, όπως για παράδειγμα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Υπάρχουν δες στο Nexus, αλλα συνήθως είναι 100% save files. Το game όπως ξέρεις είναι open-world οποτε το να βρείς file με παρόμοιο progress με το δικό σου είναι απίθανο. Επίσης πρόσεχε από που κατεβάζεις τέτοιου είδους αρχεία. Με το Nexus δεν είχα ποτε θέμα.

Ευχαριστω για την απάντηση. Αν μου στείλει κάποιος από το φόρουμ το save file του που δεν θα είναι στο 100% , δεν θα δουλέψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ababapanos είπε

Ευχαριστω για την απάντηση. Αν μου στείλει κάποιος από το φόρουμ το save file του που δεν θα είναι στο 100% , δεν θα δουλέψει?

Δεν έχει σημασία το ποσοστό, αλλα νομίζω για να import saves χρειάζεσαι συγκεκριμένο tool. Επίσης δεν θα ρίσκαρα save από άγνωστο. Το πιο safe είναι το Nexus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δεν έχει σημασία το ποσοστό, αλλα νομίζω για να import saves χρειάζεσαι συγκεκριμένο tool. Επίσης δεν θα ρίσκαρα save από άγνωστο. Το πιο safe είναι το Nexus.

κατεβασα το αρχειο απο nexus , αλλα το save ειναι απο εκδοση 1.4 γραφει και οταν παω να τρεξω το παιχνιδι γραφει οτι το save ειναι απο διαφορετικη εκδοση  και δεν δουλευει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...