Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, ababapanos είπε

κατεβασα το αρχειο απο nexus , αλλα το save ειναι απο εκδοση 1.4 γραφει και οταν παω να τρεξω το παιχνιδι γραφει οτι το save ειναι απο διαφορετικη εκδοση  και δεν δουλευει

Πιο αρχείο? Αυτό που έκανα post? Παράδειγμα ήταν και λογικό να μην τρέχει όταν το τελευταίο update ήταν το Μάιο. Παρόλα αυτά στα σχόλια νομίζω λένε ότι δουλεύει ακόμα. Είσαι σίγουρος ότι διάβασες το description και έκανες όλα τα βήματα σωστά? Αν ναι, κατέβασε κάποιο πιο πρόσφατο, έχει πολλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
14 ώρες πριν, dimitriskougou είπε

Γιατί σβήσατε το ποστ μου με το βιντεο από τον carbot?

Το post σου ήταν για το God of War Ragnarok και μεταφέρθηκε στο ανάλογο νήμα.

Επειδή linkάρουμε videos του Carbot για το Elden Ring, δεν σημαίνει ότι θα βάζουμε ό,τι βγάζει εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα και εγώ το game με χαρακτήρα μονο με το σώβρακο και lvl1. Θέλω να τον φτιάξω μόνος μου και να τον κάνω σαν paladin all around με mage και δευτερεύον dexterity,sword. 

Είναι παλούκι βέβαια να περιφέρεσαι στην αρχή στο game έτσι και χωρίς κανένα εξοπλισμό ούτε armor αλλά νομίζω θα τα καταφέρω :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chek2fire είπε

Ξεκίνησα και εγώ το game με χαρακτήρα μονο με το σώβρακο και lvl1. Θέλω να τον φτιάξω μόνος μου και να τον κάνω σαν paladin all around με mage και δευτερεύον dexterity,sword. 

Είναι παλούκι βέβαια να περιφέρεσαι στην αρχή στο game έτσι και χωρίς κανένα εξοπλισμό ούτε armor αλλά νομίζω θα τα καταφέρω :D 

Σκληρός! Καλή τύχη και καλό ταξίδι, είναι μαγικό το ταξίδι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Σκληρός! Καλή τύχη και καλό ταξίδι, είναι μαγικό το ταξίδι!

κοίτα έχω τελειώσει kings field το πρώτο game της from software που έχει ακριβώς την ίδια νοοτροπία με το elder ring στην δυσκολία του αλλά που δεν σε περιορίζει στο να κάνεις hit and run με πιο ανοιχτούς και καθορισμένους χώρους από τα demon, dark souls η τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κούμπωσα πριν λίγο έτσι για δοκιμή με 1.8.1

δε ξέρω αν θα βρω χρόνο αλλά έκατσα και μελέτησα λίγο κάποια guides, κάτι βιντεάκια και κυρίως μπήκα σε mentality....δώστου χρόνο. πολύ χρόνο και προχώρα αργά.

Στα 2Κ με όλα high τρέχει σταθερά 60fps χωρίς tearing stuttering και το βρήκα αρκετά smooth.

12600K/32GB ram/3070ti/970evo plus

από τη προηγούμενη εμπειρία και το ατελείωτο ξυλίκι και ψόφο, είπα να κόψω λίγο αριστερά δεξιά exploration πριν ανηφορίσω για τις πρώτες περιοχές. έβαλα vagabond με hp increase potion και ας πούμε οτι είναι ανεκτά τα πράγματα. μάζεψα runes και έσφαξα ορισμένα single mob που με προβλημάτισαν παλιότερα. βρήκα βέβαια και κάτι κτηνάκια 5 φορές το μέγεθός μου που εκεί έπαιξε run forest run.

έχω θέμα με το mouse keyboard σε parry/hit back moves....ή κάτι κάνω λάθος. δεν είναι δηλαδή το dodge parry όσο θα περίμενα επιδραστικό ή εν πάσει περιπτώσει παραείναι γρήγορα τα mob για τα gamer-o-γεράματά μου.

γκρίνιαζα και τις προάλλες οτι πλέον τα παιχνίδια μου φαίνονται πολύ challenging σε σχέση με παλιότερους τίτλους που σε 5 κουμπιά είχες όλο το ρεπερτόριο.

καλοδεχούμενα τιπς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, ilos said:

Παίξε με controller σαν  άνθρωπος.🤣

Ήμουνα σίγουρος ότι κάποιος θα πεταχτεί να το πει. Και σε είχα στη λίστα top3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...