Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 4/7/2022 στις 5:29 ΠΜ, Angelcrow είπε

Επιτέλους το τερμάτησα στο pc με τον πρώτο χαρακτήρα αν και αυτό ήταν εκτός ελάχιστων απαιτήσεων στα 720p Low

FX 8100

8gb ddr3

RX 590 8gb

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι το πως κατάφερα να κερδίσω την Malenia μόνος μου αλλα  κόλησα στο Elden Beast και χρειάστηκα βοήθεια από την κοινότητα με co-op! Δεν πειράζει ας είναι καλά το παλικάρι που με βοήθησε!

Πραγματικά είναι το πιο προσβάσιμο παιχνίδι στους νέους παίχτες τους είδους Souls-Like! 

Ο χαρακτήρας στο level 150 και ετοιμάζομα για NG+

Ερώτηση σοβαρή!

Είναι ασφαλές το character duplication από το Nexus mods ή θα φάω πόρτα από τον online mode του παιχνιδιού?

Γιατί δεν έβγαζες summon στο τελευταίο boss;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά αποφάσισα να το λήξω εδώ το παιχνίδι μετά από 135 ώρες. Έπειτα από ένα συγκεκριμένο συμβάν η απόδοση του παιχνιδιού στο λαπτοπ μου είναι η παρακάτω... 

 

Άπειρα drops, κακό frame pacing και μπόλικα inputs που μου τα τρώει. Η εμπειρία πριν το συμβάν δεν ήταν τέλεια αλλά το άντεχα, πλέον θεωρώ ότι δεν είναι playable. Απλά απαράδεκτο. 

Θα έρθει η ώρα της κονσόλας και θα το πάρω εκεί να το χαρώ όπως πρέπει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/7/2022 στις 7:34 ΜΜ, Armoral είπε

Γιατί δεν έβγαζες summon στο τελευταίο boss;

Έβγαλα το mimic level 10 αλλά τον πίναμε και οι δύο ως Faith/Fire Build! Δεν πειράζει καλή η εμπειρία αν και χρέπι το pc με αρκετά frame drops! Σίγουρα πιο epic από dark souls 1 & 2!

Έχω ξεκινήσει ως mage τώρα πάλι σε NG και όλα είναι πιο χαλαρά από το πρώτο playthrough!

Έχω πάρει τη πρώτη κρυάδα που λέμε και τώρα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα!

To πρώτο playthrough πήρε 350 ώρες με όλα τα όπλα, stafs, shields στο level 24 & 9! Έκανα το χαρακτήρα μουλάρι για να κάνω duplication character με nexus mod! 

Περιμένω DLC και βλέπουμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο patch

Μεταξυ αλλων δινει τη δυνατοτητα να προχωρησεις το quest του varre χωρις pvp

 

https://www.destructoid.com/major-elden-ring-patch-makes-one-questline-easier-adds-balance-changes/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=major-elden-ring-patch-makes-one-questline-easier-adds-balance-changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...