Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, tasanton είπε

Δεν πειράζει, χτίζει χτίζει, άστονε να χτίζει. Στο μεταξύ τελειώνει η σειρά σε 1 βδομάδα.

Και δεν βλέπω τι το συνταρακτικό θα συμβεί, εκτός αν π.χ. ο τσαφούλιας (ερπετό) έχει κάνει πλαστική και είναι πλέον ο μπίμπιλας και ζει στο υπόγειο της αστυνομίας (δηλαδή του μεγάρου ΟΤΕ).

 

Λογικα θα κουμπωσουν ολα αυτα μαζί με κάποιο τρόπο.. Κατι διάβασα οτι το τελευταίο επεισόδιο θα είναι 1,5 ώρα οποτε εχει χρόνο για μπαλώματα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο όλων, μακράν, είναι ο υπαστυνόμος ΠΟΥΡΕΣ. Δηλαδή κάπου έλεος. Και βλέπεις ποιον, τον Ιατρόπουλο. Απορώ που δεν γελάνε όταν τον προσφωνούν.

Αφήστε που η σειρά εξελίσσεται σε παρέλαση guest star ηθοποιών: μπίμπιλας, λογοθέτης, χρονοπούλου (στα τελευταία επεισόδια), τσίλυρα, μπέζος, κλπ. Όποιος είδε φως, μπήκε.

Επεξ/σία από tasanton
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι αν θα "δέσουν" όλα μαζί στο τέλος. Είναι τόσο προβληματική η σειρά πια που θεωρώ ότι πολλούς (κι έμενα μαζί) δεν τους αφορά αν και πώς θα "δέσουν" όλα μαζί στο τέλος. Ακόμα και ένα τέλειο φινάλε να δώσουν, θα παραμείνει ως ένας τραγικός κύκλος με τέλειο φινάλε.

Στην τελική ας είχαν δώσει έναν καλό κύκλο με ένα κακό φινάλε. Θα ήταν προτιμότερο να μην έδενε τίποτα αλλά να είχαμε ευχαριστηθεί την πορεία μέχρι το τέλος, παρά το ανάποδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, katergaris79 είπε

Κι εγώ νομίζω ότι το πρόβλημα ξεκινάει από την ιστορία. Και οι άλλοι κύκλοι είχαν κάποια μικρά θεματάκια αλλά επειδή συνολικά ήταν μια τίμια δουλειά τα ξεπερνούσες. Σε αυτόν τον κύκλο είναι τόσο αφελή όλα αυτά που βλέπουμε από το πρώτο επεισόδιο που όσο συγκλονιστικό και να είναι το φινάλε δε σώζεται. Κρίμα.

Άντε αφού το συζητάμε, προσωπικά βαρέθηκα από το πρώτο επεισόδιο.

Φαίνεται σα να το τραβάνε από παντού για να βγει κάθε επεισόδιο. Υπάρχουν στιγμές που η υποκριτική κάποιων συντελεστών είναι τόσο απαθής που με κάνει να αναρωτιέμαι εάν είναι σκόπιμο, εάν είναι η "άποψη" των δημιουργών ή απλά δεν μπορούν για κάτι καλύτερο... (μου φαίνεται αδιανόητο)

Ας κάνανε αυτόν τον κύκλο με 4 επεισόδια καλύτερα.

Μακάρι να ρεφάρει στο τέλος και να τα θυμάμαι σαν τους 2 προηγούμενους κύκλους. 

Επεξ/σία από Lousy Offcomer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Lousy Offcomer είπε

Υπάρχουν στιγμές που η υποκριτική κάποιων συντελεστών είναι τόσο απαθής που με κάνει να αναρωτιέμαι εάν είναι σκόπιμο, εάν είναι η "άποψη" των δημιουργών ή απλά δεν μπορούν για κάτι καλύτερο... (μου φαίνεται αδιανόητο)

 

Αυτο ειναι εξαιρετικα ευστοχο, το εχω και εγω απορια. Ειδικα με τη Μενενακου, τον Αρζογλου και τον Μπιμπιλα εχω αγανακτησει, σε ορισμενες σκηνες νομιζα οτι με τρολαρουν με την ερμηνεια τους!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να περιμένουμε μία εβδομάδα :( 

Πολύ ωραίο επεισόδιο αν και νιώθω οτι κάπως βαρέθηκα σε κάποια σημεία. Γενικά η συγκεκριμενη σεζόν με κούρασε λίγο.

Υ.Γ. Επικό το τρειλερ του τελευταίου επεισοδίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό επεισόδιο, αφήνει ανοικτά τα πάντα και κανείς δε μπορεί να κάνει πρόβλεψη. Σίγουρα υπάρχει σχέδιο για αυτό που έγινε και για μετά αφού υπάρχει η πληροφόρηση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Palikarosss είπε

Ρε παιδιά 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ποιος είναι αυτός που μπαίνει στο δωμάτιο του Σιμόπουλου;

 

Spoiler

Ο γραμματεας του υπουργου (Μπεζος)

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι ας πούμε 

Spoiler

καταφέρουν και βρίσκουν έναν εγκληματία που ψάχνει όλο ο πλανήτης με διεθνή εντάλματα και αντί να ειδοποιήσουν όλα τα σώματα ασφάλειας μπαίνουν μόνοι τους 2 άτομα. Ένας πρώην μπάτσος και μία που δεν έχω καταλάβει τι δουλειά κάνει. Κι αφού τελειώνει (ας πούμε) η αποστολή, πλακώνουν τα στρατά. ΟΚ. Next.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

Ότι ας πούμε 

  Απόκρυψη περιεχομένων

καταφέρουν και βρίσκουν έναν εγκληματία που ψάχνει όλο ο πλανήτης με διεθνή εντάλματα και αντί να ειδοποιήσουν όλα τα σώματα ασφάλειας μπαίνουν μόνοι τους 2 άτομα. Ένας πρώην μπάτσος και μία που δεν έχω καταλάβει τι δουλειά κάνει. Κι αφού τελειώνει (ας πούμε) η αποστολή, πλακώνουν τα στρατά. ΟΚ. Next.

 

Spoiler

Μα η αστυνομία ήταν ανίκανη να τους βρει, τους βρήκε μετά απο αυτούς, η παρακολουθόντας αυτούς. Τωρα αν η απορια σου ειναι γιατι μπηκαν 2 και γιατι δε φωναξαν τα σωματα οπως λες, λογικη βρισκω στο οτι δεν ηθελαν να γινει μακελιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...