Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Είδα πως ξεκίνησε η σειρά με βάση την ταινία που υπήρχε! Την ξεκίνησε κάποιος; Εκτός Cosmote TV υπάρχει κάπου αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω δει 6 επεισόδια. Αρκετά τίμια προσπάθεια για τα ελληνικά δεδομένα. Τα μείον που βρήκα αφορούν την ηθοποιία σε μερικές στιγμές και ότι σε αρκετά σημεία πάει να εκβιάσει το χιούμορ και καταλήγει σε αμηχανία. Τώρα, αν μπορείς να το δεις εκτός Cosmote TV δεν το ξέρω δυστυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω δει την ταινία ακόμα, ξεκίνησα και έχω δει 5 επεισόδια της σειράς. 

Πολύ καλή προσπάθεια, μακάρι να την συνεχίσουν. Τα οποία λάθη, διορθώνονται. 

Έχει μια καλή βάση για να γυριστεί και άλλος κύκλος. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο, δεν εντυπωσιάστηκα, το περίμενα πιο καλό λόγω της ταινίας.

18 ώρες πριν, Cygnus είπε

Τα μείον που βρήκα αφορούν την ηθοποιία σε μερικές στιγμές

Θα συμφωνήσω, ειδικά για τους μικρούς ρόλους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Arkin είπε

Βλεπουμε πρωτα την ταινια και μετα τα επεισοδια? Τα εχει βαλει ο ote στο on demand του εδω και λιγες μερες.

Ταινία πρώτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

H ταινία ήταν καλή. Για τα ελληνικά δεδομένα, ειδικά, αλλά και ανεξάρτητα, είναι μια έντιμη προσπάθεια.

Προφανώς πάσχει σε κάποια production values, κι έχω ορισμένες αντιρρήσεις για τον τρόπο που ερμήνευεσε το ρόλο του ο Δαδακαρίδης, αλλά γενικά ήταν απολύτως αποδεκτή. Νομίζω, μάλιστα, πως προσφέρεται περισσότερο για σειρά παρά για ταινία.

Τη σειρά, δεν την έχω ξεκινήσει ακόμη, είναι όμως στα υπόψη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 minutes ago, Snoob said:

Προφανώς πάσχει σε κάποια production values, κι έχω ορισμένες αντιρρήσεις για τον τρόπο που ερμήνευεσε το ρόλο του ο Δαδακαρίδης, αλλά γενικά ήταν απολύτως αποδεκτή. Νομίζω, μάλιστα, πως προσφέρεται περισσότερο για σειρά παρά για ταινία.

Γιατί; Τον γεμάτο σκοτάδια κομπλεξικό χαμένο στο διάστημα έπαιζε. Τι δεν σου άρεσε στην ερμηνεία του;

Γενικά, έχοντας δει αρκετή από τη δουλειά του, νομίζω ότι είναι από τους καλύτερους ηθοποιούς της γενιάς του. Και μιλάμε ότι τον έχω δει σε θεατρικό που είχε γράψει η Ράντου και δεν βλεπόταν από άποψη σεναρίου και σκηνοθεσίας, το μόνο καλό στην παράστατη ήταν η ερμηνεία του.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τον βρήκα υπερβολικό. Υπήρχαν στιγμές που είχα την αίσθηση ότι έβλεπα ηθοποιό του βωβού. Δεν ήταν κακός, αλλά δεν με έπειθε ότι ήταν ο χαρακτήρας. Υποδυόταν τον χαμένο στο διάστημα. Κάτι στο βλέμμα του, δεν ξέρω.

Και στη σειρά, ίδιος πρέπει να είναι από ό,τι έχω δει στα trailer, αλλά αυτό δεν θα με αποτρέψει από το να την παρακολουθήσω. Συν του ότι ποντάρω σε 2-3 άλλες καλές ερμηνείες (όχι του Παπαδόπουλου, προφανώς).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...