Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

ρε περιμενα να τελειωσουν να τα δω ολα μαζι...τοσο χαλια?!!

Και εγώ το ίδιο περίμενα, αλλά τι να δεις άμα είναι τόσο κακή όσο λένε... :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω εχω δει μονο τα δυο πρωτα επεισόδιά αλλα πιστεύω οτι αυτη η σεζον απέχει παρασάγγας απο τις προηγούμενες δυο. Ελπίζω να βελτιωθεί απο το τρίτο επεισόδιο και μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θυμιζει λιγο λαμψη και καλημερα ζωη η σειρα μεχρι τώρα.3 επεισοδια εχουν παιχτει,και αν ρωτησεις καποιον που τα εχει δει,στην ουσια δεν εχει να σου πει κατι.Παντως το τελευταιο μου αρεσε καλυτερα απο τα πρωτα 2 σε καποιους δεν αρεσαν.απο εδω και μετα,πιστευω θα αρχισουν να δενουν οι σκηνες μεταξυ τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι έχει σκεφτεί για το τέλος ο Τσαφουλιας, έχει πει ότι το τελευταίο επισοδειο θα είναι μιάμιση ώρα σαν ταινία, προφανώς εκεί είναι να δείξει ότι έχει να δείξει, τώρα όντως οι δύο περιπτώσεις με την κοπέλα και το δάσος φαίνονται άσχετες με τον Εταίρος Εγω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, eko13 είπε

Δεν ξέρω τι έχει σκεφτεί για το τέλος ο Τσαφουλιας, έχει πει ότι το τελευταίο επισοδειο θα είναι μιάμιση ώρα σαν ταινία, προφανώς εκεί είναι να δείξει ότι έχει να δείξει, τώρα όντως οι δύο περιπτώσεις με την κοπέλα και το δάσος φαίνονται άσχετες με τον Εταίρος Εγω. 

Προφανώς με κάποιον τρόπο θα συνδέονται. Δεν μπορεί να είναι άσχετες και απλα μπήκαν για να γεμίσει η πλοκή. Το θέμα ειναι πως θα κουμπωσουν όλα μεταξύ τους...  Λογικά θα μπεί και ο Λαΐνης κάποια στιγμή στο παιχνίδι...

 

Πάντως

 

Spoiler

στο πρωτο επεισόδιο που δειχνει την έκρηξη απο την κάμερα ασφαλείας, δειχνει μια ηλίκιωμένη να βγαίνει απο την πολυκατοικία δίπλα...  Μπορεί να είναι άτομο σχετικό με την έκρηξη προφανώς μεταμφιεσμένο ;)  

 

 

Επεξ/σία από CONAN_
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CONAN_ είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

στο πρωτο επεισόδιο που δειχνει την έκρηξη απο την κάμερα ασφαλείας, δειχνει μια ηλίκιωμένη να βγαίνει απο την πολυκατοικία δίπλα...  Μπορεί να είναι άτομο σχετικό με την έκρηξη προφανώς μεταμφιεσμένο ;)  

 

 

Καλά αυτό βγάζει μάτι.

Spoiler

Ο τύπος προκάλεσε την έκρηξη στο μαγαζί του κι έφυγε από δίπλα μεταμφιεσμένος.

Μισό επεισόδιο CSI να είχαν δει οι "αστυνομικοί" που εξετάζουν την υπόθεση θα το είχαν καταλάβει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, katergaris79 είπε

Καλά αυτό βγάζει μάτι.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ο τύπος προκάλεσε την έκρηξη στο μαγαζί του κι έφυγε από δίπλα μεταμφιεσμένος.

Μισό επεισόδιο CSI να είχαν δει οι "αστυνομικοί" που εξετάζουν την υπόθεση θα το είχαν καταλάβει.

Το θεμα ειναι

 

Spoiler

ποιος εκανε την εκρηξη και ποιος ητανε το πτωμα. Ελπίζω η σύνδεση ολων αυτών να μην ειναι αρπα κόλα και να αποζημιωθουμε για οτι βλέπουμε μεχρι τωρα...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Spoiler

ο ιδιος εκανε την εκρηξη και το πτωμα ηταν "αγνωστων στοιχειων" που ειπε στο τελευταιο επεισοδιο,τωρα γιατι μας μπλεκουν τοσο πολυ δεν ξερω.

 

Επεξ/σία από naimore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά ο τρίτος κύκλος σέρνεται. Κάποιοι διάλογοι έχουν καταντήσει "Λάμψη" του Φώσκολου όχι την καλή με τον Νίκολσον.

Δεν έχουμε φτάσει ακόμα στο τέλος, αλλά νομίζω πως το κλείσιμο της σειράς που θέλει να δώσει ο Τσαφούλιας ήθελε 2-3 επεισόδια και έπρεπε με κάποιο τρόπο να συμπληρώσει τη σεζόν.

Κρίμα, μπορούσε να είναι ένα Mini Season ή και μια μεγάλη ταινία, ώστε να κλείσει ο κύκλος, όπως και άρχισε, με ταινία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...