Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ουτε το θεμα, της διαρροης του σχεδιου της αστυνομιας να μεταφερει τον γιατρο δεν απαντηθηκε.

Ουτε ποιος σκοτωσε τον φρουρο,και τον καθηγητη στο τελευταιο επεισοδιο του προηγουμενου κυκλου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τσαφουλιας έπαθε jj Abrams. 

Μετα και τα τελευταία σας σχόλια δεν θα μπω καν στον κόπο να ξεκινήσω τρίτη σεζόν ειδικά εφόσον δεν απαντάει τίποτα σε ερωτήματα. Κρίμα γιατί η ταινία και η πρώτη σεζόν ήταν εξαιρετικά. Από οτι φαίνεται μέχρι εκεί ήταν το πλάνο μετά απλά δεν ήξερε τι έγραφε. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ούτε μια σκηνή με Μασάτο και Σωτηράκη/Λέανδρο  ; 
Τι έγινε στην Καλλίπολη ; 
Τι υπήρξε στο παρελθόν Βανόρτα / Καρρα;

Πώς η Ματρόνα έχρισε το Λέανδρο και όχι το γιο της συνεχιστή της οργάνωσης ; 

Και σε όλα αυτά ο κύριος Αρίστος κάθε μέρα μέσα στην αστυνομία στα κεντρικά για αρκετό καιρό και με πιστόλι στο τέλος ;

Το ερπετό που έχει κάνει όλα τα Βαλκάνια άνω κάτω, πέφτει έτσι το κουφάρι του μπροστά στο Λαινη … 

Εάν βγάλει μια ταινία για να κλησει όλα αυτά και άλλα πολλά ,που λένε πιο πάνω και τα παιδιά , όπως με ταινία τα άρχισε όλα έχει καλός...
Εαν αυτό ήταν το τέλος , πάω να δω κάθαρση και θα λέω η σειρά τελείωσε στο 8 επεισόδιο της κάθαρσης. 

Επισης από εκεί που ξέραμε Σωτηράκης και ερπετό μας πετάνε ένα όνομα Λεανδρος Στάικος που δεν μας λένε ούτε από που προκύπτει ούτε κάποιο στοιχείο γι αυτό. Όλοι ξαφνικά ξέρανε τον Λέανδρο Σταικο …

και όπως λέει και η Ματρόνα : Μαλάκωσες Τσαφούλια μαλάκωσες …

Επεξ/σία από Dementia Jim
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, gioiliop7 said:
  Reveal hidden contents

Δεν έγινε υπουργός, έγινε ο Σιμόπουλος, είχε after credits scene

 

  Reveal hidden contents

1. Γιατί έφαγε τον Βελισσαράτο

2. Τι απέγινε ο βανόρτας;

3. Ποια ηταν η υποθεση που τα ειχε παει χαλια η τουμασατου που λεγανε στα πρωτα επεισοδια

4. Τελικα το ερπετο ηταν ο τσαφουλιας η καποιος αλλος; Γιατι μας τα ελεγε περιεργα στην ανακριση.

5. Ποιος ο ρολος του βοηθου του υπουργου;

6. Πως τον ειχε βρει ο λαινης στο τελος της προηγουμενης σεζον;

 

Spoiler

Ο Σιμόπουλος έγινε υπουργός δικαιοσύνης, όχι δημοσίας τάξης που είχαν προτείνει στον Παπαδόπουλο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, takatakaros είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Ο Σιμόπουλος έγινε υπουργός δικαιοσύνης, όχι δημοσίας τάξης που είχαν προτείνει στον Παπαδόπουλο 

 

Πολυ σωστός ο Τακαρος , 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ο Τσαφούλιας είχε πει ότι στην τελευταία σκηνή θα είναι ο πατέρας του Τσαφούλια και ο πατέρας του Δαδακαρίδη. Πράγματι στην τελευταία σκηνή (αυτή μετά τα credits) εντόπισα τον πατέρα του Τσαφούλια - σύμφωνα και με το google - (είναι ο πρώτος άνδρας που δείχνει η κάμερα), αλλά ο πατέρας του Δαδακαρίδη δε ξέρω ποιος είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, takatakaros είπε

Επίσης ο Τσαφούλιας είχε πει ότι στην τελευταία σκηνή θα είναι ο πατέρας του Τσαφούλια και ο πατέρας του Δαδακαρίδη. Πράγματι στην τελευταία σκηνή (αυτή μετά τα credits) εντόπισα τον πατέρα του Τσαφούλια - σύμφωνα και με το google - (είναι ο πρώτος άνδρας που δείχνει η κάμερα), αλλά ο πατέρας του Δαδακαρίδη δε ξέρω ποιος είναι.

Εγώ νόμιζα ότι είναι οι 2 άνδρες που περπατάνε στην παραλία εκεί που ο Λαινης πάει για να πετάξει τα μενταγιόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Dementia Jim said:

Εγώ νόμιζα ότι είναι οι 2 άνδρες που περπατάνε στην παραλία εκεί που ο Λαινης πάει για να πετάξει τα μενταγιόν. 

Έχεις δίκιο. Μπορεί να είναι κι έτσι. Αν και είμαι σχεδόν σίγουρος οτι ο πατέρας του Τσαφούλια είναι και στη σκηνή μετά τα credits, ο πατέρας του Δαδακαρίδη μπορεί να είναι ένας από τους 2 στη παραλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

Ο μέσος σχολιαστης του Twitter έχει ως μέτρο σύγκρισης τις μέλισσες το μην αρχίζεις τη μουρμούρα και τις Σέρρες του καπουτζιδη. Εδώ τους φάνηκε επικό το τέλος της δεύτερης σεζόν, ενώ αρκούσε να είχαν δει μια από τις καλύτερες ταινίες που φτιάχτηκαν ποτέ, το usual suspects. 

Spoiler

Στα δικά μας, το γνωστό γλυκανάλατο τέλος, όπου ο κακός πεθαίνει(δεν κάνει να μπει φυλακή γιατί θα βγει κάποτε) και οι πάντες γλιτώνουν και είναι όλοι ευτυχισμένοι. 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dementia Jim είπε

Εγώ νόμιζα ότι είναι οι 2 άνδρες που περπατάνε στην παραλία εκεί που ο Λαινης πάει για να πετάξει τα μενταγιόν. 

Αυτοι ειναι λογικα, γιατί ο Λαινης κοντοστέκεται μόλις τον προσπερνανε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tέλος ο Πυγμαλίων Δαδακαρίδης ανέφερε πως το δικό του Έτερος Εγώ είναι ο Σωτήρης Τσαφούλιας. «Ξεκινήσαμε από το μηδέν και φτάσαμε μέχρι εδώ». Τότε συνέχισε και έκανε την αποκάλυψη για τη τελευταία σκηνή του τελευταίο επεισοδίου. «Δεν θα πω ποια σκηνή είναι αλλά παίζουν δύο Έτερος Εγώ μας, που είναι οι μπαμπάδες μας».

Εμφανώς ο Σωτήρης Τσαφούλιας ήθελε να παραμείνει συγκρατημένος και μην δώσει περαιτέρω πληροφορίες αλλά ανέφερε ότι: «Οι πατεράδες μας υπάρχουν στη τελευταία σκηνή στο τελευταίο επεισόδιο».

Επεξ/σία από xxatziva
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...