Προς το περιεχόμενο

Heinner HAC-12INVB e-shop-253Eυρώ


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Η προσφορα ισχυεί μεχρι 13 Ιουλιου 2019.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ : 1925

το είδα το μηχάνημα απο κοντά και ειναι μια χαρά..τίμιο και  αθόρυβο..

Το μονο πρόβλημα ειναι η ελλειψη αντιπροσωπείας αλλα εχει λεει εγγυηση 2 έτη απο e-shop.

Πάλι δεν το διάβασες το ποστ του Μάτριξ

Αναφορά σε κείμενο

Οταν καποιος θελει να δωσει προιον απο newsletter (ειδικες τιμες για μελη, ειδικη τιμη μεσω newsletter κλπ), οπως βρισκεται στη σελιδα του newsletter θα πρεπει να κανει δεξι κλικ πανω στο προιον και να αντιγραψει το λινκ.

https://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=19062150cx1sh3p5g974y82g0k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

52 λεπτά πριν, avacan23 είπε

Η προσφορα ισχυεί μεχρι 13 Ιουλιου 2019.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ : 1925

το είδα το μηχάνημα απο κοντά και ειναι μια χαρά..τίμιο και  αθόρυβο..

Το μονο πρόβλημα ειναι η ελλειψη αντιπροσωπείας αλλα εχει λεει εγγυηση 2 έτη απο e-shop.

ειπες ειναι αθόρυβο; διοτι απο τα χαρακτηριστικα του δεν δειχνει και το πιο αθορυβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζετε αν το eshop κάνει εγκατάσταση όπως πχ ο Κωτσόβολος; Ή απλά παραλαμβάνεις και το τοποθετεί κάποιος τρίτος ;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, a16 είπε

Γνωρίζετε αν το eshop κάνει εγκατάσταση όπως πχ ο Κωτσόβολος; Ή απλά παραλαμβάνεις και το τοποθετεί κάποιος τρίτος ;

Ευχαριστώ

Αν δεις κάτω από τα χαρακτηριστικά κάθε κλιματιστικού έχει ενα λινκ με πληροφορίες εγκατάστασης. Ενδεικτικά για Αθήνα 69€ μέχρι 12αρι, 79€ για μεγαλύτερο

Επεξ/σία από nodas_21greek
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για 26-27  τ.μ. χώρο θα την παλέψει ή κοιτάω σε κάτι επώνυμο ? επίσης διάβσα οτι απο 18αρι και πάνω θέλει ξεχωριστή γραμμή ρεύματος, ωστόσο ένας ηλεκτρολόγος μου είπε απο 12αρι και πάνω, καμμιά γνώμη ? (το σπίτι είναι παλιό και έχει 1,5 καλώδια)

Επεξ/σία από Silenzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, a16 είπε

Γνωρίζετε αν το eshop κάνει εγκατάσταση όπως πχ ο Κωτσόβολος; Ή απλά παραλαμβάνεις και το τοποθετεί κάποιος τρίτος ;

Ευχαριστώ

Εγώ πήρα την εγκατάσταση του Eshop και όλα καλά. Μια χαρά. Με καλούς ψυκτικούς συνεργάζονται. Μου έχουν αφήσει και αυτοκόλλητο αν θες να πάρεις με την μια εκεί. 

2 λεπτά πριν, Silenzio είπε

για 26-27  τ.μ. χώρο θα την παλέψει ή κοιτάω σε κάτι επώνυμο ? επίσης διάβσα οτι απο 18αρι και πάνω θέλει ξεχωριστή γραμμή ρεύματος, ωστόσο ένας ηλεκτρολόγος μου είπε απο 12αρι και πάνω, καμμιά γνώμη ?

Εγώ το έχω το 12αρι σε πολύμπριζο με ένα λαμπάκι νυχτός , και με τον φορτιστή του κινητού. 
Δεν ξέρω βέβαια αν κάνει ούτε ρώτησα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Εγώ πήρα την εγκατάσταση του Eshop και όλα καλά. Μια χαρά. Με καλούς ψυκτικούς συνεργάζονται. Μου έχουν αφήσει και αυτοκόλλητο αν θες να πάρεις με την μια εκεί. 

Εγώ το έχω το 12αρι σε πολύμπριζο με ένα λαμπάκι νυχτός , και με τον φορτιστή του κινητού. 
Δεν ξέρω βέβαια αν κάνει ούτε ρώτησα. 

Ποια ειναι η αποψη σου για τη λειτουργια του οσο το εχεις δουλεψει;

θορυβος(χαμηλη ταχυτητα ανεμιστηρα);

τριξιματα; Περσιδες ;

εχεις μετρησει την καταναλωση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, bjj-p είπε

Ποια ειναι η αποψη σου για τη λειτουργια του οσο το εχεις δουλεψει;

θορυβος(χαμηλη ταχυτητα ανεμιστηρα);

τριξιματα; Περσιδες ;

εχεις μετρησει την καταναλωση;

Θόρυβος και στο υψηλό είναι ικανοποιητικός για πρωί μεσημέρι. Πιο λίγο από ανεμιστήρα στην 3 σκάλα.
Βραδάκι το βάζω σιγαση και κοιμάμαι με αυτόν. Δεν ακούς τίποτα.

τριξιματα μηδέν. Περσίδες πάνω κάτω ρύθμιση. Έχει στην εφαρμογή δεξιά και αριστερά αλλά μάλλον δεν κάνει κάτι. 
Καταναλωση δεν έχω μετρήσει όχι.

 

Έχω AUX εγώ βέβαια. Αλλά τα ίδια είναι όλα αυτά. 

Επεξ/σία από alexakos89
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή σκέφτομαι να πάρω ένα φτηνό για ένα δωμάτιο κοντά στα 30 35 τετραγωνικά πιο από τα 2 πιστεύετε ότι είναι καλύτερο ? θα το κρυώνει ένα τέτοιο δωμάτιο το 12αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Galadian είπε

επειδή σκέφτομαι να πάρω ένα φτηνό για ένα δωμάτιο κοντά στα 30 35 τετραγωνικά πιο από τα 2 πιστεύετε ότι είναι καλύτερο ? θα το κρυώνει ένα τέτοιο δωμάτιο το 12αρι

νομιζω οτι ειναι λιγο... δεν θα δεις και την οικονομια που θες απο ενα ινβερτερ καθως δεν θα πιανει την θερμοκρασια που επιθυμεις και θα δουλευει συνεχομενα σε υψηλες στροφες.

η μονη παραχωρηση θα ηταν αν προοριζεται για πολυ λιγες ωρες τη μερα, αλλιως μεγαλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια.

θελω να αγορασω ενα κλιμαστιστικο.

ο χωρος ειναι 40 τετραγωνικα.ενα 12 καλυπτει αυτο το χωρο;;;;;ειτε για ψυξη ειτε για θερμανση,απο οσο ξερω ναι ,ετσι δεν ειναι;;;

 

ειδα και το https://www.e-shop.gr/air-condition-heinner-hac-cr12whn-12000btu-inverter-p-HAP.002168

που λεει στον τιτλο και το arielli που προαναφερθηκε.

εγω κοιτουσα η αυτο...

https://www.skroutz.gr/s/15039156/TCL-Elite-TAC-12CHSA-XA51.html?from=account_favorites

η αυτο...

https://www.skroutz.gr/s/8961421/Sendo-Cronus-SND-12-CH2.html?from=account_favorites

 

τα λεφτα που θα δαπανησω ειναι γυρο στα 300 ευρω.
ποιο μου προτειβετε απο τα 4;με ενδιαφερει να εχει ιονιστη το κλιματιστικο.
ολες οι μαρκες απο τις 4ης που προαναφεραμε κινεζικες δεν ειναι;;;;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, blackm76 είπε

γεια σας παιδια.

θελω να αγορασω ενα κλιμαστιστικο.

ο χωρος ειναι 40 τετραγωνικα.ενα 12 καλυπτει αυτο το χωρο;;;;;ειτε για ψυξη ειτε για θερμανση,απο οσο ξερω ναι ,ετσι δεν ειναι;;;

ειδα και το https://www.e-shop.gr/air-condition-heinner-hac-cr12whn-12000btu-inverter-p-HAP.002168

που λεει στον τιτλο και το arielli που προαναφερθηκε.

εγω κοιτουσα η αυτο...

https://www.skroutz.gr/s/15039156/TCL-Elite-TAC-12CHSA-XA51.html?from=account_favorites

η αυτο...

https://www.skroutz.gr/s/8961421/Sendo-Cronus-SND-12-CH2.html?from=account_favorites

τα λεφτα που θα δαπανησω ειναι γυρο στα 300 ευρω.
ποιο μου προτειβετε απο τα 4;με ενδιαφερει να εχει ιονιστη το κλιματιστικο.
ολες οι μαρκες απο τις 4ης που προαναφεραμε κινεζικες δεν ειναι;;;;

δες τον ενδεικτικο πινακα και θα βγαλεις συμπερασμα

Επεξ/σία από bjj-p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bjj-p είπε

Ευχαριστώ για τον οδηγό. Από αυτά τα 4 που παραθεσα όμως ποιο θα θα διαλέγατε εσείς; ποια η γνώμη σας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, blackm76 είπε

Ευχαριστώ για τον οδηγό. Από αυτά τα 4 που παραθεσα όμως ποιο θα θα διαλέγατε εσείς; ποια η γνώμη σας; 

Χωρίς να είμαι σε καμία περίπτωση ειδικός, το TCL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...