Προς το περιεχόμενο

OnePlus 7 8/256GB Global ROM Mirror Gray, 418,62€ @ Banggood


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε χρειάζονται λόγια. Preorder η έκδοση με τη Global ROM με την καλύτερη τιμή ως σήμερα. Θα χρειαστείτε τον κωδικό BGOP78JUI στο checkout:

https://www.banggood.com/OnePlus-7-6_41-Inch-FHD-AMOLED-Waterdrop-Display-60Hz-NFC-3700mAh-48MP-Rear-Camera-8GB-256GB-UFS-3_0-Snapdragon-855-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1499559.html

2pot98z.png

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, imvrios είπε

Δε χρειάζονται λόγια. Preorder η έκδοση με τη Global ROM με την καλύτερη τιμή ως σήμερα. Θα χρειαστείτε τον κωδικό BGOP78JUI στο checkout:

https://www.banggood.com/OnePlus-7-6_41-Inch-FHD-AMOLED-Waterdrop-Display-60Hz-NFC-3700mAh-48MP-Rear-Camera-8GB-256GB-UFS-3_0-Snapdragon-855-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1499559.html

2pot98z.png

Απο εγγυηση τη ισχυει, εχεις επισημα απο OnePlus ή το στελνεις κινα? Γιατι αποτι γνωριζα δεν σε καλυπτει απευθειας το service

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέει, οπότε σημαίνει ότι το στέλνεις Κίνα. Και έχεις ένα χρόνο εγγύηση.

Αν δεις ακόμα και ο φορτιστής είναι αμερικανικού τύπου. Δε πιστεύω ότι το καλύπτουν στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η τιμή είναι σούπερ .

Ο φορτιστής θα θέλει αντάπτορα, εγγύηση απο bangood, αν και πιστεύω αν πχ σου σπάσει η οθόνη θα το επισκευάζει και η oneplus εδώ αν τους τα σκάσεις.

Το θέμα είναι οτι το bangood άλλαξε μέθοδο αποστολής και όσοι παραγγείλαμε τον Ιούνιο κανείς δεν έχει παραλάβει το κινητού του και ούτε καν έχει κάνει κάποια ενημέρωση το tracking number.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από την δικη μου εμπειρια σε αγορα 5Τ η ετησια εγγυηση αφορα το bangood και σε βλαβη μετα το έτος (στο κουμπι του ηχου που χαλασε μαλλον απο πτωση )επικοινωνησα με το Ευρωπαικο service ,έστειλαν ups το πηγε Πολωνια το εφτιαξαν και σε πεντε ημερες απο την αποστολή ηταν στο σπιτι μου.Συνολικα πληρωσα 23 ευρω.Γρηγορα φτηνα και αξιοπιστα.Απο οτι ειδα οι τιμες επισκευης τους ειναι λογικες τουλαχιστον για το δικο μου μοντελο.

Επεξ/σία από dinosmidis
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dinosmidis είπε

Από την δικη μου εμπειρια σε αγορα 5Τ η ετησια εγγυηση αφορα το bangood και σε βλαβη (στο κουμπι του ηχου που χαλασε μαλλον απο πτωση )επικοινωνησα με το Ευρωπαικο service ,έστειλαν ups το πηγε Πολωνια το εφτιαξαν και σε πεντε ημερες απο την αποστολή ηταν στο σπιτι μου.Συνολικα πληρωσα 23 ευρω.Γρηγορα φτηνα και αξιοπιστα.Απο οτι ειδα οι τιμες επισκευης τους ειναι λογικες τουλαχιστον για το δικο μου μοντελο.

Έχει Ευρωπαϊκό σέρβις το bangood ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, bill987 είπε

Έχει Ευρωπαϊκό σέρβις το bangood ???

εννοεί οτι αν πάθει κάτι εκτός εγγύησης και το πληρώσεις απο την τσέπη σου σε καλύπτει το ευρωπαικό μαγαζί, έχει όντως φθηνά ανταλλακτικά αλλά δεν γνωρίζω τι χρεώνει για εργατικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει preorder για τις 30 του μήνα, που σημαίνει ότι αν το στείλουν σε 17-20 μέρες θα είναι εδώ με priority χωρίς τελωνείο.

Εκτός και αν το στείλουν με την UPS που κάνουν κάποιες φορές τον τελευταίο καιρό, που θα πάει πάνω από μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Strategos είπε

Το θέμα είναι οτι το bangood άλλαξε μέθοδο αποστολής και όσοι παραγγείλαμε τον Ιούνιο κανείς δεν έχει παραλάβει το κινητού του και ούτε καν έχει κάνει κάποια ενημέρωση το tracking number.

Επιβεβαιώνω, ακόμη περιμένω το OnePlus 6T απο τις 6/6, με παγωμένο το tracking number στις 10/6, με Priority Direct Mail πάντα.

Απο το banggood λένε πως κόλλησε στο τελωνείο αλλα δε θα χρεωθώ κάτι, προτείνουν περιμένω 6-7 μέρες και θα παραλάβω σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Tomahawk είπε

Επιβεβαιώνω, ακόμη περιμένω το OnePlus 6T απο τις 6/6, με παγωμένο το tracking number στις 10/6, με Priority Direct Mail πάντα.

Απο το banggood λένε πως κόλλησε στο τελωνείο αλλα δε θα χρεωθώ κάτι, προτείνουν περιμένω 6-7 μέρες και θα παραλάβω σίγουρα.

σε όλους έτσι λένε... περίμενε 5 μέρες περίμενε 5 μέρες περίμενε 5 μέρες, όσπου τσουπ περάσει κανένα 2μηνό. όταν λες στον άλλον 6-14 μέρες η παραλαβή δεν γίνεται με το έτσι θέλω χωρίς να ενημερώσεις να αλλάζεις μεταφορική απο PostNL σε RoyalShipping και να τον εχεις τον άλλον αιχμάλωτο.

 

εντιτ: εδώ δεν έχεις καμία ενημέρωση? https://www.trackingmore.com/royal-shipments-tracking/

Επεξ/σία από Strategos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Strategos είπε

σε όλους έτσι λένε... περίμενε 5 μέρες περίμενε 5 μέρες περίμενε 5 μέρες, όσπου τσουπ περάσει κανένα 2μηνό. όταν λες στον άλλον 6-14 μέρες η παραλαβή δεν γίνεται με το έτσι θέλω χωρίς να ενημερώσεις να αλλάζεις μεταφορική απο PostNL σε RoyalShipping και να τον εχεις τον άλλον αιχμάλωτο.

εντιτ: εδώ δεν έχεις καμία ενημέρωση? https://www.trackingmore.com/royal-shipments-tracking/

Τελευταίο update:

2019-06-05 08:59:29 System has accepted the order,

Το site που προτείνουν απο banggood είναι το παρακάτω:

http://www.10000post.com:8082/trackIndex.htm

 

Εαν δεν παραλάβω μέχρι την Τρίτη dispute στο Paypal, πολύ απλά.

Άσε που ενώ το έδειχνε διαθέσιμο η αποστολή έγινε 7 μέρες μετά.

Μεγάλη ταλαιπωρία χωρίς λόγο, κρίμα δεν μας είχε συνηθίσει έτσι το banggood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...