Προς το περιεχόμενο

OnePlus 7 8/256GB Global ROM Mirror Gray, 418,62€ @ Banggood


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, forgotten είπε

δεν παιρνω απο bangood αλλα φανταζομαι οτι μεγαλο ποσοστο θα επιστρεψει την συσκευη η θα την επαναπληρωσει , για το ποσοστο που θα κρατησει και τα λεφτα και την συσκευη δεν συνεπαγεται οτι ανοιξαν το case με αυτο τον σκοπο. επαναλαμβανω οτι καλως η κακως υπαρχει ευλογο οριο παραδοσης....

Το τελευταίο δεν οδηγεί και αυτόματα στο "κρατάω το τηλέφωνο και τα χρήματα".

Το amazon θα το έλυνε σε περίπτωση tracked δέματος, με εκ νέου χρέωση της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

32 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Το τελευταίο δεν οδηγεί και αυτόματα στο "κρατάω το τηλέφωνο και τα χρήματα".

Το amazon θα το έλυνε σε περίπτωση tracked δέματος, με εκ νέου χρέωση της κάρτας.

οχι δεν  μπορουν να χρεωσουν απο μονοι τους την καρτα μου το χαν πει οταν ζητησα να πληρωσω με την παραλαβη του επεξεργαστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, christakos07 είπε

Να φανταστώ αν σας έδινε refund στις 40-50 μέρες και το κινητό ερχόταν, θα το επιστρέφατε;

Σωστά φαντάζεσαι αλλα αυτές οι απορίες είναι για τους πονηρούς... Τον λόγο που το έγραψες τον ξέρεις μόνο εσύ φαντάζομαι... 🙄

Γιατί δεν νομίζω να έγραψε κανείς τίποτα παράλογο εδώ...

Η Paypal μου είπε πως δεν θα παραλάβω και πως αν ερθει δεν μπορεί να με χρειώσει εκ νέου το Banggood.

Απο εκεί και έπειτα σε περίπτωση που παραλάβω ας μου δώσει τα χρήματα που κοστίζει η επιστροφή και το στέλνω.

Επεξ/σία από Tomahawk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, christakos07 είπε

Να φανταστώ αν σας έδινε refund στις 40-50 μέρες και το κινητό ερχόταν, θα το επιστρέφατε;

Δεν θα το επέστρεφα, γιατί δεν θα το παραλάμβανα...να θυμίσω ότι στα πλαίσια του Paypal έχει δικαιώματα και ο Πωλητής, και μπορεί να αξιώσει πληρωμή για παραδοθείσα παραγγελία.

Εγώ όπως είπα, μετά από τη ξενέρα της δίμηνης αναμονής, και αφενός για προϊόν για το οποίο δεν ήμουν 100% σίγουρος για την αγορά (διερευνητική/παρορμητική) και αφετέρου και για προϊόν που το θεωρώ εύθραστο στη μεταφορά (ταμπλέτα) όταν έχει κάνει τον κύκλο της Ευρώπης και της Ασίας, αυτή τη στιγμή δεν καίγομαι να παραλάβω.

2 ώρες πριν, Tomahawk είπε

Σωστά φαντάζεσαι αλλα αυτές οι απορίες είναι για τους πονηρούς... Τον λόγο που το έγραψες τον ξέρεις μόνο εσύ φαντάζομαι... 🙄

Γιατί δεν νομίζω να έγραψε κανείς τίποτα παράλογο εδώ...

Η Paypal μου είπε πως δεν θα παραλάβω και πως αν ερθει δεν μπορεί να με χρειώσει εκ νέου το Banggood.

Απο εκεί και έπειτα σε περίπτωση που παραλάβω ας μου δώσει τα χρήματα που κοστίζει η επιστροφή και το στέλνω.

Υπάρχει και το Paypal Refunded Returns, αλλά γιατί να μπεις καν στη διαδικασία, όταν μπορείς να μην παραλάβεις, σε συνεννόηση με τον πωλητή ή το Paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, definitio είπε

Υπάρχει και το Paypal Refunded Returns, αλλά γιατί να μπεις καν στη διαδικασία, όταν μπορείς να μην παραλάβεις, σε συνεννόηση με τον πωλητή ή το Paypal.

Εννοείται πως μπορώ να μην παραλάβω και να επιστραφεί αυτόματα.

Aυτό πρότεινα και στο Banggood, πριν το refund απο την Paypal, όταν στις 65 & 70+ μέρες αρνούνταν να κάνουν refund

γιατί πλέον δεν ήθελα να παραλάβω και μου τόνιζαν πως αυτό δεν γίνεται και θα πρέπει να παραλάβω, να το επιστρέψω με δική μου επιβάρυνση

και να περιμένω και τις άλλες 30-40-50 μέρες μέχρι να φτάσει σε αυτούς για να γίνει η επιστροφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Tomahawk είπε

Εννοείται πως μπορώ να μην παραλάβω και να επιστραφεί αυτόματα.

Aυτό πρότεινα και στο Banggood, πριν το refund απο την Paypal, όταν στις 65 & 70+ μέρες αρνούνταν να κάνουν refund

γιατί πλέον δεν ήθελα να παραλάβω και μου τόνιζαν πως αυτό δεν γίνεται και θα πρέπει να παραλάβω, να το επιστρέψω με δική μου επιβάρυνση

και να περιμένω και τις άλλες 30-40-50 μέρες μέχρι να φτάσει σε αυτούς για να γίνει η επιστροφή...

συγνωμμη και που ειναι το κακο αν παραλαβει καποιος και του γινει και refund?  λες και εχετε μετοχες κανετε μερικοι... ο αλλος εκανε βιντεο στο you tube  για τηλεφωνο πηρα το χρημα απο το βιντεο εστειλε και πισω την συσκευη και καλα ελατοματικη και του εστειλαν refound  δεν ειδα κανεναν να τον κραζει και εκανε και βιντεο απο την εμπειρα του... αυτην και κερδισμενος και δεν πληρωσε ουτε ενα ευρω.... γιατι να μην ειμαστε κερδισμενοι ... και να ειναι οι εταιρειες. ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Magdalo2000 είπε

συγνωμμη και που ειναι το κακο αν παραλαβει καποιος και του γινει και refund?  λες και εχετε μετοχες κανετε μερικοι... ο αλλος εκανε βιντεο στο you tube  για τηλεφωνο πηρα το χρημα απο το βιντεο εστειλε και πισω την συσκευη και καλα ελατοματικη και του εστειλαν refound  δεν ειδα κανεναν να τον κραζει και εκανε και βιντεο απο την εμπειρα του... αυτην και κερδισμενος και δεν πληρωσε ουτε ενα ευρω.... γιατι να μην ειμαστε κερδισμενοι ... και να ειναι οι εταιρειες. ????

Απλά αν το κάνουν σύστημα αυτό θα έρθει η μέρα που δε θα στέλνουν Ελλάδα 

Πολλοί πωλητές στο. eBay ήδη δε στέλνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, christakos07 είπε

Να φανταστώ αν σας έδινε refund στις 40-50 μέρες και το κινητό ερχόταν, θα το επιστρέφατε;

Nαι δεν ειναι απατεωνες οι περισσοτεροι. Και μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Magdalo2000 είπε

συγνωμμη και που ειναι το κακο αν παραλαβει καποιος και του γινει και refund?  λες και εχετε μετοχες κανετε μερικοι... ο αλλος εκανε βιντεο στο you tube  για τηλεφωνο πηρα το χρημα απο το βιντεο εστειλε και πισω την συσκευη και καλα ελατοματικη και του εστειλαν refound  δεν ειδα κανεναν να τον κραζει και εκανε και βιντεο απο την εμπειρα του... αυτην και κερδισμενος και δεν πληρωσε ουτε ενα ευρω.... γιατι να μην ειμαστε κερδισμενοι ... και να ειναι οι εταιρειες. ????

 

1 ώρα πριν, narta είπε

Nαι δεν ειναι απατεωνες οι περισσοτεροι. Και μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτροια

Τα αφήνω εδώ. Συμπληρωματικές απαντήσεις, άνευ αμφισβήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Up γιατί παραμονή της ανακοίνωσης του 7t, το Oneplus 7, έκδοση 8/256, έχει πέσει στην χαμηλότερη τιμή του, 372,92€ με το κουπόνι BGOP7GR8. ΟΚ, η τιμή είναι φανταστική:

https://www.banggood.com/OnePlus-7-6_41-Inch-FHD-AMOLED-Waterdrop-Display-60Hz-NFC-3700mAh-48MP-Rear-Camera-8GB-256GB-UFS-3_0-Snapdragon-855-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1499559.html

spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....η τιμή είναι σωστή (εκεί που θα έπρεπε κανονικά να βρίσκεται δλδ). Έχω τι εντύπωση ότι τις επόμενες ώρες θα βγεί κ κάποιο  γενναίο κουπόνι κ για εμάς (7pro με ενδιαφέρει). Επίσης μετά την αυριανή παρουσίαση, θα συνεχιστεί το σκότωμα γιατί θα ακολουθήσει ξε-στοκάρισμα απο όλους.... υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...