Προς το περιεχόμενο

OnePlus 7 8/256GB Global ROM Mirror Gray, 418,62€ @ Banggood


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, vrwmiaris είπε

Στο 500€ για το προ μια χαρά θα είναι

Συμφωνώ, αλλά το βλέπεις να γίνεται; Ήδη και αυτές οι τιμές μου κάνουν τρομερή εντύπωση.

Κοίτα που το γλυκοκοιτάζω το pro από τo 1+3T μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/6/2019 στις 10:50 ΠΜ, Tomahawk είπε

Τελευταίο update:

2019-06-05 08:59:29 System has accepted the order,

Το site που προτείνουν απο banggood είναι το παρακάτω:

http://www.10000post.com:8082/trackIndex.htm

Εαν δεν παραλάβω μέχρι την Τρίτη dispute στο Paypal, πολύ απλά.

Άσε που ενώ το έδειχνε διαθέσιμο η αποστολή έγινε 7 μέρες μετά.

Μεγάλη ταλαιπωρία χωρίς λόγο, κρίμα δεν μας είχε συνηθίσει έτσι το banggood.

Καλησπέρα παιδιά!Κ εγώ στην ίδια κατάσταση .Παραγγελία απο Bangood 28/5 και έφυγε 5/6 !Γράφει In Transit (HUB UK - LONGDON).

Να περιμένω καμιά εβδομάδα ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gearbest το εχει στην χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει, 456$ . Σαν μοναδικη μεθοδο αποστολης για Ελλαδα βγαζει Priority line Netherlands Registered και το δινει δωρεαν.

Ειναι ασφαλες απο τελωνειο αυτο?

Θελω να ψωνισω εκει στα ~450$ αλλα σκεφτομαι να περιμενω το banggood να το βαλει σε αντιστοιχη τιμη με το Gearbest για να το παρω αποκει με PDM που νομιζω ειναι πιο εγγυημενο και πιο γρηγορο. Αν κανω καπου λαθος βοηθηστε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά αν δώσετε το παλιό κινητό σας ,σας κάνει αρκετά καλές τιμές για το pro.εμενα για s8+ μου δίνουν 210ευρω και βγαίνει στο 500αρικο από το επίσημο σάιτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Thrylos7 είπε

Gearbest το εχει στην χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει, 456$ . Σαν μοναδικη μεθοδο αποστολης για Ελλαδα βγαζει Priority line Netherlands Registered και το δινει δωρεαν.

Ειναι ασφαλες απο τελωνειο αυτο?

Θελω να ψωνισω εκει στα ~450$ αλλα σκεφτομαι να περιμενω το banggood να το βαλει σε αντιστοιχη τιμη με το Gearbest για να το παρω αποκει με PDM που νομιζω ειναι πιο εγγυημενο και πιο γρηγορο. Αν κανω καπου λαθος βοηθηστε!!

Το priority line του gearbest είναι η ασφαλή μέθοδος τους για τελωνείο απλά δεν είναι τόσο γρήγορο όσο του banggood το οποίο μας - με τσάκισε  τώρα τελευταία αλλάζοντας το καλό γρήγορο παραδοσιακό priority direct mail με κάτι μην το ξεστομισω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Theofi είπε

Παιδιά αν δώσετε το παλιό κινητό σας ,σας κάνει αρκετά καλές τιμές για το pro.εμενα για s8+ μου δίνουν 210ευρω και βγαίνει στο 500αρικο από το επίσημο σάιτ..

μεταχειρισμενο μπορεις να το δωσεις περισοτερο σε site γελοιοτητες τους ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι αλλά τσιμπάς κινητό από την μαμά εταιρεία και όχι από όποιον Ναναι Κινέζο...και δεν έχεις χίλια δυο θέματα με τον κάθε αγοραστή που μπορεί να σου τύχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Theofi είπε

Ναι αλλά τσιμπάς κινητό από την μαμά εταιρεία και όχι από όποιον Ναναι Κινέζο...και δεν έχεις χίλια δυο θέματα με τον κάθε αγοραστή που μπορεί να σου τύχει

δεν θα το σχολιασω περαιτερω ,εχω δωσει σχεδον οτι περασε απο το χερι μου χωρις κανενα θεμα ποτε μου και σε λογικες τιμες ,οι συγκεκριμενοι οπως και public κλπ αν αναλογιστεις οτι μεταπωλουν οτι παρουν απο σενα κοψοχρονια μαλλον ψαχνουν για κοροιδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, forgotten είπε

δεν θα το σχολιασω περαιτερω ,εχω δωσει σχεδον οτι περασε απο το χερι μου χωρις κανενα θεμα ποτε μου και σε λογικες τιμες ,οι συγκεκριμενοι οπως και public κλπ αν αναλογιστεις οτι μεταπωλουν οτι παρουν απο σενα κοψοχρονια μαλλον ψαχνουν για κοροιδα....

και γω εχω πουλησει πραγματα και εχω αγορασει σε καλες τιμες. αλλα υπαρχουν και αυτοι που δεν θελουν να μπουν σε τετοιες διαδικασιες :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι αυτός που δεν θέλω να μπω σε τέτοιες διαδικασίες αλλά το να δώσω το 6t για 210 ευρώ που δεν έκλεισε ακόμη ούτε χρόνο μου φαίνεται λίγο κοροϊδία... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Thrylos7 είπε

Gearbest το εχει στην χαμηλοτερη τιμη που εχει παιξει, 456$ . Σαν μοναδικη μεθοδο αποστολης για Ελλαδα βγαζει Priority line Netherlands Registered και το δινει δωρεαν.

Ειναι ασφαλες απο τελωνειο αυτο?

Θελω να ψωνισω εκει στα ~450$ αλλα σκεφτομαι να περιμενω το banggood να το βαλει σε αντιστοιχη τιμη με το Gearbest για να το παρω αποκει με PDM που νομιζω ειναι πιο εγγυημενο και πιο γρηγορο. Αν κανω καπου λαθος βοηθηστε!!

Πως προκύπτει το 456$ για το One plus 7 Pro απο Gearbest? Τι κουπόνι βάζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...