Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Eδώ Αθήνα έβρεξε τη νύχτα?

Πολύ ψύχρα το πρωί....θυμίζει τέλος Οκτωβρίου....

εμας ναι εριξε πολυ νερο το βραδυ.

πρωτη φορα που εβαλα πικέ κουβερτουλα :D

τέλειος ύπνος.

17 Βαθμους δείχνει και εχει συννεφια. Ελπιζω να μην επαληθευθεί αυτο που διαβασα πιο πανω για καινουρια σημαντική ανοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, great είπε

Ελπιζω να μην επαληθευθεί αυτο που διαβασα πιο πανω για καινουρια σημαντική ανοδο.:D

Είναι που είμαστε στην κλιμακτήριο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/9/2022 στις 9:47 ΜΜ, BackFromHell είπε

Δεν ξερω τι δινει το windy και δεν εχει και σημασια.

Σημασια εχει τι δινουν τα προγνωστικα μοντελα. Ειναι λοιπον αρκετα αυτα που προβλεπουν 35ρια με τις συνθηκες που περιεγραψα (νοτιαδες, αφορητη υγρασια κλπ) και που επιμενουν εδω κι αρκετα τρεξιματα, εξου και το ποστ μου. Αν ηταν ενα το μοντελο που τα εδειχνε αυτα, δεν θα εκανα καμια αναφορα. Ποσο δε μαλλον αν τα εδειχνε ενα site με ωραια γραφικα που παντως δεν ειναι προγνωστικο μοντελο.

Mια χαρά σε γλέντησε το windy φίλε μου. Μπήκες να σπείρεις πανικό για άλλη μια φορά, και τελικά ο μέγας προγνώστης είχε πάλι πέσει μέσα και τα μέτεο σιελ έξω. Σήμερα αναγκάστηκαν να εναρμονιστούν με τον παντογνώστη που υποβάθμισες σε "ωραία γραφικά".

 

image.png.28c671df7c165deb868678e6eca54dd5.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλες επιθεσεις επι προσωπικου χωρις να εχω προσβαλλει κανεναν. Απιστευτα πραγματα…

Θα απαντουσα κι επι των καιρικων, γιατι τα μοντελα βεβαιως κι επιμενουν (αρκει να καταλαβαινει κανεις τι διαβαζει σε αυτα) αλλα καμια σημασια δεν εχει να το κανω. Συνεχιστε σε αυτο το πλαισιο…

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...