Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire 5, 15.6" Full HD IPS Display, AMD Ryzen 3 3200U, Vega 3 Graphics, 4GB DDR4, 128GB SSD, Backlit Keyboard, Windows 10 in S Mode, A515-43-R19L στα 315 ευρώ ΤΕΛΟΣ


Green Dragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Και εγώ έβαλα μία παραγγελία. Το άφησα σε δολλάρια (349), οπότε θα κάνει τη μετατροπή η τράπεζα μου και μου βγαίνει 310 ευρώ

Εγώ έχω laptop με τον ryzen 2200u και είναι μια χαρά....οπότε ο 3200u είναι ισχυρότερος

https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-Ryzen-3-2200U-vs-AMD-Ryzen-3-3200U/3152vs3431

Και γω σε δολάρια το άφησα και μου βγήκε τόσο, πριν λίγο μου τράβηξαν τα λεφτά από λογαριασμό σε Alpha Bank. Anyway, δε χάθηκε ο κόσμος για 6€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρήγορη απορία:

Μπορώ να εγγραφώ στο Amazon Prime, αξιοποιώντας τις 30 πρώτες δωρεάν μέρες, για να παραγγείλω το laptop και μετά να ακυρώσω την εγγραφή, ή υπάρχει κάποιος περιορισμός χρόνου παραμονής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, karatzes είπε

Μια γρήγορη απορία:

Μπορώ να εγγραφώ στο Amazon Prime, αξιοποιώντας τις 30 πρώτες δωρεάν μέρες, για να παραγγείλω το laptop και μετά να ακυρώσω την εγγραφή, ή υπάρχει κάποιος περιορισμός χρόνου παραμονής;

Μπορεις.

Απλα να κανεις διαγραφη πριν τελειωσει ο μηνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karatzes είπε

Μια γρήγορη απορία:

Μπορώ να εγγραφώ στο Amazon Prime, αξιοποιώντας τις 30 πρώτες δωρεάν μέρες, για να παραγγείλω το laptop και μετά να ακυρώσω την εγγραφή, ή υπάρχει κάποιος περιορισμός χρόνου παραμονής;

Μια απλή εγγραφή στο Amazon κάνεις και προχωράς στην παραγγελία. Δεν χρειάζεται κάτι άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, papafigos84 είπε

Μπορεις.

Απλα να κανεις διαγραφη πριν τελειωσει ο μηνας.

Εγώ έχω απλό λογαριασμό στο Amazon και έκανα την παραγγελία κανονικά. 

Δεν ξέρω τι είναι ο prime λογαριασμός. Τι διαφορά έχει ένας απλός λογαριασμός από αυτόν που λέτε  prime?

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Εγώ έχω απλό λογαριασμό στο Amazon και έκανα την παραγγελία κανονικά. 

Δεν ξέρω τι είναι ο prime λογαριασμός. 

αλλο σου λεει ρε μαν οχι απλα για να κανει παραγγελια αλλα για να παρει και την επιπλεον εκπτωση,εμενα γιατι μου το δειχνει 269 δολλαρια δηλ΄κατω απο 240 ευρω?ειναι χωρις μτφ?

Επεξ/σία από di maria kun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Green Dragon είπε

Εγώ έχω απλό λογαριασμό στο Amazon και έκανα την παραγγελία κανονικά. 

Δεν ξέρω τι είναι ο prime λογαριασμός. 

Εγω εχω prime και μου δειχνει οτι ειναι τιμη μονο για prime μελη. Αλλα προφανως δε θα ισχυει.  Αρα 269 δολαρια το εχει και στο απλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, papafigos84 είπε

Εγω εχω prime και μου δειχνει οτι ειναι τιμη μονο για prime μελη. Αλλα προφανως δε θα ισχυει.  Αρα 269 δολαρια το εχει και στο απλο;

269 το έχει και στο απλό.  Με μεταφορικά και φόρους βγαίνει 349$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα πάντως που είμαι απλός χρήστης, μονό αν πατήσω στην επιλογή 'Regular Price 329.99$' μου ενεργοποιεί την δυνατότητα 'Add to Cart'

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Spirosninja είπε

Ρε παιδιά από εγγύηση τι παίζει?

Έχει 1 χρόνο εγγύηση και θα πρέπει αναγκαστικά να το στείλεις πίσω στο Amazon γιατί η Acer δεν σε καλύπτει εκτός Αμερικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LF21 είπε

Έχει 1 χρόνο εγγύηση και θα πρέπει αναγκαστικά να το στείλεις πίσω στο Amazon γιατί η Acer δεν σε καλύπτει εκτός Αμερικής.

γιατι αθτο ειναι θεμα της acer???

 

οτιδηποτε εχω αγορασει απο αμαζον στο παρελθον ειχε ειτε 2 ειτε στα περισσοτερα 3 χρονια εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

γιατι αθτο ειναι θεμα της acer???

οτιδηποτε εχω αγορασει απο αμαζον στο παρελθον ειχε ειτε 2 ειτε στα περισσοτερα 3 χρονια εγγυηση

https://www.acer.com/ac/en/US/content/standard-warranty

Επίσημα 1 χρόνο εγγύηση δίνει ο κατασκευαστής, τουλάχιστον όσο αφορά την Αμερική. Τώρα το να δίνει 1 χρόνο ο κατασκευαστής και το Amazon US να σου πει ότι δίνει 2 χρόνια, το βλέπω λίγο δύσκολο ως απίθανο. Στείλτε αν θέλετε ένα e-mail στο Amazon πριν προβείτε σε αγορά για να το ξεκαθαρίσετε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...