Προς το περιεχόμενο

Acer Aspire 5, 15.6" Full HD IPS Display, AMD Ryzen 3 3200U, Vega 3 Graphics, 4GB DDR4, 128GB SSD, Backlit Keyboard, Windows 10 in S Mode, A515-43-R19L στα 315 ευρώ ΤΕΛΟΣ


Green Dragon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, papafigos84 είπε

Με πηραν εχτες τηλ

ΑΦΜ, ΔΟΥ, περιεχομενο πακετου

Παρομοίως με πήραν χτες. Και ονοματεπώνυμο όπως ακριβώς αναφέρεται στο ΑΦΜ και την ταυτότητα. Θα χρειαστούν 1-3 εργάσιμες ακόμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα την παραγγελία με την κάρτα ενός φίλου και χρησιμοποιω και την διεύθυνση του αλλά έχω βάλει το δικό μου τηλ. Ποιο αφμ δου ταυτότητα πρέπει να δωσω? Θα έχει πρόβλημα με εφορία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Spirosninja είπε

Έκανα την παραγγελία με την κάρτα ενός φίλου και χρησιμοποιω και την διεύθυνση του αλλά έχω βάλει το δικό μου τηλ. Ποιο αφμ δου ταυτότητα πρέπει να δωσω? Θα έχει πρόβλημα με εφορία?

Εννοείται ΑΦΜ, ΔΟΥ και Ονοματεπώνυμο του φίλου σου, όπως φαίνεται στο ΑΦΜ.

Δεν θα έχει πρόβλημα. 

Επεξ/σία από Green Dragon
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια πρώτη σύντομη ματιά θα πω πως σίγουρα αποτελεί ευχάριστη έκπληξη. Δε σου βγάζει με τίποτα laptop ~300€, ούτε από ποιότητα κατασκευής, ούτε από οθόνη.

Δεν το έχω τρέξει αρκετά για να πω παραπάνω αλλά σαν πρώτη εικόνα άκρως θετική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Υπάρχει κάποιο video που να δείχνει πως εγκαθίσταται ενας sad που έχω;;;

Πραγματικά με έχει δυσκολέψει πολύ. 

Δεν έχω προλάβει να το ανοίξω αλλά νομίζω είναι αυτό.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ @Darkphobia ....Χωρίς αυτό  δεν θα μπορούσα να βάλω τον δίσκο. 

Νομίζω ότι το σακουλάκι είχε 3 βιδακια αντί για 4....... Εκτός αν στον πανικό μου έπεσε το ένα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αρχική είναι στα 2666, αλλά δουλεύει στα 2400. Αν βάλουμε τη δεύτερη 2400, μήπως μαζί παίζουν σε πολύ πιο λίγα mhz όπως γινόταν παλιά; Λέω να πάρω μια στα 2666 κι ας δουλεύει ούτως ή άλλως στα 2400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες όποιος καταφέρει να βγει από το S-Mode, ας το πει και σε μένα, γιατί με τίποτα όμως!!!! Έκανα clean install και πάλι s-mode μου έβγαλε.

Όσον αφορά τις μνήμες, κούμπωσα ένα dimm 8gb στα 2400 στο δεύτερο slot και έχω ( cpu-z ) 12gb συνολικά και dual channel.

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, karatzes είπε

Αν κάνουμε καθαρή εγκατάσταση χάνεται το license?

Όχι, αλλά πάλι σε S-Mode μας έχει, όπου δεν μπορείς να εγκαταστήσεις κανένα πρόγραμμα που δεν υπάρχει στο Microsoft store. Ούτε καν chrome, ccleaner, LibreOffice......τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...