Προς το περιεχόμενο

[UPS] Bitmore U650LCD 14,99€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


pagour3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, runner69 είπε

Αυτος ειναι ο σκοπος του, αν δεν εκανε και αυτο , γιατι να το παρει κάποιος;

Thanks στον  pagour3

Ok. Κράτησα ένα να πάω να το πάρω από το αεροδρόμιο. Αν δεν κρατάει ούτε λεπτό θα το βάλω αγγελία στο ινσομνια 15€ να βγάλω και 0,01€. Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα TS πηρα και γω 1 για κατι μικροσυσκευες ! θα ενημερωσω αυριο που θα παραλαβω απο το καταστημα αν πηγαν ολα καλα η φαγαμε ακυρο. Παντως για 15Ε μονο κανενα πολυπριζο περναμε και οχι απο τα καλα της αγορας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, jimmys30 είπε

Να σαι καλα TS πηρα και γω 1 για κατι μικροσυσκευες ! θα ενημερωσω αυριο που θα παραλαβω απο το καταστημα αν πηγαν ολα καλα η φαγαμε ακυρο. Παντως για 15Ε μονο κανενα πολυπριζο περναμε και οχι απο τα καλα της αγορας. 

Απλά να ξέρεις στο εγχειρίδιό του λέει μην συνδέεται με οικιακές συσκευές, είναι για υπολογιστές.

 

Κάπου διάβασα ότι το να το έχεις ανοιχτό μόνο τρώει γύρω στα 20W, Και επειδή και μένα η max κατανάλωση του pc μου είναι περίπου 400W και φοβάμαι για freezαρίσματα οθόνης κτλ το αφήνω στην άκρη, αν και το μόνο που με ενδιαφέρει από ένα ups είναι να κρατάει 2 δευτερόλεπτα από στιγμιέες διακοπές ρεύματος.

Επεξ/σία από thodoris5321
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το προλαβα γμτ.. Ηθελα ενα για την TV (max load 274W) και πλεον μου το δειχνει διαθεσιμο σε καταστηματα χωρις να με εξυπηρετει καποιο. Αν καποιος εχει κλεισει για αγορα απο το καταστημα του αεροδρομιου και δεν το θελει, ας στειλει ενα π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, asemnos είπε

Δεν το προλαβα γμτ.. Ηθελα ενα για την TV (max load 274W) και πλεον μου το δειχνει διαθεσιμο σε καταστηματα χωρις να με εξυπηρετει καποιο. Αν καποιος εχει κλεισει για αγορα απο το καταστημα του αεροδρομιου και δεν το θελει, ας στειλει ενα π.μ.

Βαλε αποστολη στον χωρο σου. Αλλα 3€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Ούτε 2 sec πέφτει αμέσως με λίγο φορτίο μερικές φόρες κλείνει αμέσως . Το λέει και στα σχόλια άλλων δεν έχω καταλάβει αν έπεσα σε ελλατωματικο . Ενα FX με 570 + 6 hdds σε full load το κλατάρει επίσης . Με λίγα λόγια για τον @τσο  ups μου βγήκε αλλά σε αυτή τη τιμη who cares :P

Έχει πρόβλημα. Πρέπει να το στείλεις για αλλαγή μπαταρίας. Εκτός και αν σου βγάζει overload δηλ εχεις υπερβεί την ισχύ (360 watt) που αντέχει

Παιδιά δοκιμάστε όσοι παραλάβετε. Αφήστε το να φορτίσει 10-12 ώρες. Μετά πρέπει να αντέχει τουλάχιστον 5 λεπτά στo μισό φορτίο  (180W). Αν έχει μείνει στην αποθήκη πάνω από 1 χρόνο η μπαταρία παίζει να είναι για πέταμα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι το pc σίγουρα τραβάει παραπάνω σε full load αυτό έχω το 850  https://www.skroutz.gr/s/6234268/Bitmore-U850LCD.html#reviews

. Nα πούμε και ένα ευχαριστώ στον Ts παρήγγειλα 2 τώρα το βλέπω τέλος 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Αν η συσκευη ζητησει πανω απο τα 360 που δινει αυτο τι γινεται; Τι απο τα 2 καιγεται;

Αν ζητήσει 400-450w σβήνει το ups για προστασία από υπερφόρτωση. Το ανάβεις και όλα καλά. Αν ζητήσει έστω και στιγμιαία 800-1200w καίει την ασφάλεια της εισόδου (τροφοδοσία από ΔΕΗ), νομίζει ότι έχει διακοπή ρεύματος, λειτουργεί ο Inverter και καίγεται και αυτός (μετάφραση:το παίρνεις στο χέρι).

Αν είσαι τυχερός και δεν μαρτυρήσεις ότι η μανα σου κούμπωσε στην σκούπα πάνω, μπορεί και να στο καλύψουν στην εγγύηση. Επίσης θα το πάρεις στο χέρι αν κουμπώσεις και άλλα περίεργα πάνω (ψυγείο, αιρ κοντισιον, σόμπα, όλο το υπόλοιπο σπίτι)  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Δηλ. για TV - Home Cinema (για προστασία) ούτε καν ?

Βρες το max load της tv σου, υπολογιζετε το παρακατω σε μεση λειτουργια

Home cinema δεν θα το προτεινα. Μην το κανεις

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...