Προς το περιεχόμενο

[UPS] Bitmore U650LCD 14,99€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


pagour3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, drdedus είπε

ευχαριστούμε ts

πόσο θα αντέξει ενα μόντεμ περίπου?

Ούτε 2 sec πέφτει αμέσως με λίγο φορτίο μερικές φόρες κλείνει αμέσως . Το λέει και στα σχόλια άλλων δεν έχω καταλάβει αν έπεσα σε ελλατωματικο . Ενα FX με 570 + 6 hdds σε full load το κλατάρει επίσης . Με λίγα λόγια για τον @τσο  ups μου βγήκε αλλά σε αυτή τη τιμη who cares :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρασυρθηκα απο την πολυ καλη τιμη και παραγγειλα 2 με αντικαταβολη ευτυχως. 
 Τα θελω για υπολογιστες με τροφοδοτικα 650w ειναι, το ενα με 1060 και το αλλο με onboard gpu
Θα κρατησει εστω 2-3 λεπτα για να προλαβω να τα κλεισω ή να ακυρωσω την παραγγελια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

CAPACITY 650VA / 360W (μαξ),  Αυτονομία: 10-15MIN @ 100W Load

Αν βάλει ο άλλος pc με 2 gpu και 10 σκληρούς και περιμένει να του κρατήσει το 45€ ups καμιά ώρα….. για οθόνες, ηχεία και σε μικρά pc μια χαρά είναι, αν το pc έχει 1500€ ε  τότε μπορείτε να δώσετε και 100€ για decent ups…

Επεξ/σία από Havik
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θέλω να κρατήσει μια ώρα να παίζω...απλά αν κάποιος ξέρει επειδή λέει στην περιγραφή για διακυμάνσεις τάσης και κεραυνούς, σε προστατεύει μέχρι να το κλείσεις η μπα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, flashja είπε

Παιδια παρασυρθηκα απο την πολυ καλη τιμη και παραγγειλα 2 με αντικαταβολη ευτυχως. 
 Τα θελω για υπολογιστες με τροφοδοτικα 650w ειναι, το ενα με 1060 και το αλλο με onboard gpu
Θα κρατησει εστω 2-3 λεπτα για να προλαβω να τα κλεισω ή να ακυρωσω την παραγγελια;

 

1060 Recommended System Power (W)4 400 W

Οκ το προτεινόμενο τροφοδοτικό δεν είναι 100% ασφαλές για συμπεράσματα από μόνο του, σίγουρα το να μετρήσεις την κατανάλωση είναι το καλύτερο αλλά αν του φτάνει 400w τότε σε idle σίγουρα ναι, Full load (gaming, burn test) , ίσως οριακά, δύσκολο να πω, αν το βάλεις πάνω θα λέει load αν χτυπήσει 100% τότε ξέρεις...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, notist είπε

Εγώ δεν θέλω να κρατήσει μια ώρα να παίζω...απλά αν κάποιος ξέρει επειδή λέει στην περιγραφή για διακυμάνσεις τάσης και κεραυνούς, σε προστατεύει μέχρι να το κλείσεις η μπα ? 

Αυτος ειναι ο σκοπος του, αν δεν εκανε και αυτο , γιατι να το παρει κάποιος; Εχει σταθεροποιητή τάσης που σημαίνει οτι θα σε προστατέψει και μέχρι να το κλείσεις. Το αν αντεχει για να το κλεισεις εξαρτάται από την κατανάλωση του μηχανήματος σου.

Thanks στον  pagour3

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...