Προς το περιεχόμενο

DIGOO DG-EX001 Weather Station WiFi €9,80 @Banggood [ΤΕΛΟΣ]


simfun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, maroulisk είπε

Το εχω 4 μηνες , πολυ καλο και εγω το ειχα παρει 45 ευρω , κρατάει μεσο app στο κινητο θερμοκρασίες και στατιστικα , Ειναι απλα τελειο 

Δηλ. το wifi είναι μόνο γι αυτό ή παίρνει και δεδομένα από internet ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ωραίο κομμάτι, για την τιμή του είναι vfm απλά η οθόνη δεν ειναι όπως τα λέει-δειχνει... Είναι πιο θαμπή και γενικά όχι τόσο μεγάλης ευκρίνειας όπως φαίνεται στις τέλειες φωτογραφιες.... 

Αφού το έχεις δείξε μας κάποιες φωτογραφίες να γνωρίζουμε πως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, Vrasidas9876 είπε

Αφού το έχεις δείξε μας κάποιες φωτογραφίες να γνωρίζουμε πως είναι.

Μακαρι να το είχα πλέον, εννοείται θα έβαζα φωτογραφιες όπως κάνω πάντα. 

Το ανιψακι είχε αντίθετη άποψη και πριν περίπου 2 μήνες το έσπασε παίζοντας μπάλα στο σαλόνι ☹️ (το είχα πάρει τότε 20κατι ευρώ) τωρα στα 10 ευρώ ειναι τσάμπα. 

Έριξα βέβαια παραγγελία πάλι, απλά θεώρησα σωστό να σας πω αυτά που είπα 😉

(βέβαια και σε άλλα αντικείμενα τα δείχνουν στις φωτογραφίες αψεγαδιαστα και είναι αλλιώς από κοντά αλλά οκ) 

 

Καλή αρχή κιόλας νέο μέλος βλεπω 👍

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Apos74 είπε

Αν εχουν τοσο μεγαλο κερδος, θα μπορουσαν να εχουν πολυ καλυτερες τιμες και αρα περρισσοτερες πωλησεις. Γιατι πχ ηθελα να παρω αυτο το μετεωρολογικο σταθμο αλλα 35 ευρω δεν τα εδινα. 20 ευρω ομως θα το ειχα παρει. Τωρα εννοειται η τιμη ειναι σουπερ. Αλλα αν εχουν τοσο περιθωριο σε ΟΛΑ τα ειδη τους, μπορουν να κανουν καλυτερες τιμες και να εχουν πιο πολλες πωλησεις. Και εγω εμπορος ειμαι και το βλεπω αντικειμενικα. Αν μπορω και αγοραζω φθηνα, θα πουλαω και εγω φθηνα στους πελατες μου, αρα θα εχω περρισσοτερους πελατες.

Ίσως γιατί βγάζουν συνέχεια κουπόνια σε αυτό το σάιτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Δηλ. το wifi είναι μόνο γι αυτό ή παίρνει και δεδομένα από internet ?

κανει και πρόγνωση καιρου απο wifi 

οπως και βλεπεις απο οπου εισαι εκτος σπιτιου την θερμοκρασία που εχεις μεσα και εξω απο το σπιτι σου . 

το μονο μειον ειναι οτι δεν υπαρχει για αγορα αλλος αισθητηρας , και παίρνει 3 

 

η οθονη του ειναι καλη , αλλα θελει μετασχηματιστη 5v για να ειναι μονιμα on 

Επεξ/σία από maroulisk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, maroulisk είπε

κανει και πρόγνωση καιρου απο wifi 

οπως και βλεπεις απο οπου εισαι εκτος σπιτιου την θερμοκρασία που εχεις μεσα και εξω απο το σπιτι σου . 

το μονο μειον ειναι οτι δεν υπαρχει για αγορα αλλος αισθητηρας , και παίρνει 3 

η οθονη του ειναι καλη , αλλα θελει μετασχηματιστη 5v για να ειναι μονιμα on 

Και τρεις αισθητήρες πιστεύω είναι μια χαρά, αλήθεια ποιοι υποστηρίζονται από τη συσκευή; πρέπει να κοιτάξουμε κάτι συγκεκριμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vrasidas9876 είπε

Και τρεις αισθητήρες πιστεύω είναι μια χαρά, αλήθεια ποιοι υποστηρίζονται από τη συσκευή; πρέπει να κοιτάξουμε κάτι συγκεκριμένο;

Εγω δεν βρηκα κανενα , προσοχη ....

οχι επειδη ειναι digoo μας κανει , ουτε οτι ειναι 433

ειχα παρει 3 αλλα τζίφος

Αν βρει καποιος κατι ας μας πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πατάς πίσω παρατεταμένα το κουμπί που λέει wifi μέχρι να σου αλλάξει ή ένδειξη κάτω από εκεί που λέει την ώρα...μετά είσαι με το αππ...πατάς ένα confirm αν θυμάμαι καλά...μετά το ξαναπατας παρατεταμένα το wifi και βάζεις κωδικού του ρουτερ...έχει κ βίντεακι κ λέει κ στις οδηγίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Apos74 είπε

Καταφερε καποιος να το συνδεσει με το κινητο του με WiFi? Προσπαθησα πολλες φορες αλλα τζιφος.

Και εγώ το ίδιο φίλε μου.δεν μου βγάζει καν ένδειξη wifi .ακολούθησα και τις οδηγίες στο βίντεο αλλά τζιφος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή,παρήγγειλα 2 παρόμοιους σε προηγούμενη προσφορά με συνολική αξία κάτω από 22 ευρώ και σταμάτησαν στο τελωνείο, μου ζητούσαν 25 ευρώ, οπότε ζήτησα να επιστραφούν πίσω. Έχω ήδη έναν χωρίς wi fi και είμαι ικανοποιημένος. Εάν παραγγείλετε, έναν την φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...