Προς το περιεχόμενο

DIGOO DG-EX001 Weather Station WiFi €9,80 @Banggood [ΤΕΛΟΣ]


simfun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηρα και εγω ενα. Ωραιος ο TS! 

Τo Banggood χωρις το κουπονι το πουλαει γυρω στα 35 ευρω. Δηλαδη βγαζουν τοσα πολλα σε καθε προϊον και μπορουν και κανουν τοσο μεγαλες μειωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Apos74 είπε

Πηρα και εγω ενα. Ωραιος ο TS! 

Τo Banggood χωρις το κουπονι το πουλαει γυρω στα 35 ευρω. Δηλαδη βγαζουν τοσα πολλα σε καθε προϊον και μπορουν και κανουν τοσο μεγαλες μειωσεις?

Τοσο περιεργο; Εδω καλωδια (π.χ. usb cable) τα μαγαζακια τα παιρνουν 30 cents και τα πουλανε 7 ευρω. 

True story απο φιλο σε προμηθευτη τετοιων ειδων.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ExTaCy1337 είπε

Τοσο περιεργο; Εδω καλωδια (π.χ. usb cable) τα μαγαζακια τα παιρνουν 30 cents και τα πουλανε 7 ευρω. 

True story απο φιλο σε προμηθευτη τετοιων ειδων.

Αν εχουν τοσο μεγαλο κερδος, θα μπορουσαν να εχουν πολυ καλυτερες τιμες και αρα περρισσοτερες πωλησεις. Γιατι πχ ηθελα να παρω αυτο το μετεωρολογικο σταθμο αλλα 35 ευρω δεν τα εδινα. 20 ευρω ομως θα το ειχα παρει. Τωρα εννοειται η τιμη ειναι σουπερ. Αλλα αν εχουν τοσο περιθωριο σε ΟΛΑ τα ειδη τους, μπορουν να κανουν καλυτερες τιμες και να εχουν πιο πολλες πωλησεις. Και εγω εμπορος ειμαι και το βλεπω αντικειμενικα. Αν μπορω και αγοραζω φθηνα, θα πουλαω και εγω φθηνα στους πελατες μου, αρα θα εχω περρισσοτερους πελατες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 λεπτά πριν, Apos74 είπε

Πηρα και εγω ενα. Ωραιος ο TS! 

Τo Banggood χωρις το κουπονι το πουλαει γυρω στα 35 ευρω. Δηλαδη βγαζουν τοσα πολλα σε καθε προϊον και μπορουν και κανουν τοσο μεγαλες μειωσεις?

H μαρκα ειναι δικη τους, δεν ειναι κανενα επωνυμο προιον. Βαζουν μια δηθεν τιμη πχ 35 στου θεματος (κοστος πχ 3 ευρω για το εργοστασιο τους) και οταν το βαλει 10 τρεχουν ολοι να παρουν. Αν το ειχε απο την αρχη 10 θα το σνομπαραν πολλοι οπως ισως θα ηταν η σωστη προσεγγιση του ετσι και αλλιως.

Δεν ξερω αν αξιζει τα 10 ευρω, δεν το εχω δει απο κοντα. Σιγουρα οι φωτο της οθονης ειναι ας πουμε `παραπλανητικες` αφου κανει μπαμ οτι δεν ειναι αληθινες. Γιατι δεν εχουν ουτε μια αληθινη φωτο της οθονης; Γιατι λογικα δεν εχει καμια σχεση με αυτο που δειχνουν οι συνθετικες φωτογραφιες απο θεμα κοντραστ κειμενου κλπ.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

H μαρκα ειναι δικη τους, δεν ειναι κανενα επωνυμο προιον. Βαζουν μια δηθεν τιμη πχ 35 στου θεματος (κοστος πχ 3 ευρω για το εργοστασιο τους) και οταν το βαλει 10 τρεχουν ολοι να παρουν. Αν το ειχε απο την αρχη 10 θα το σνομπαραν πολλοι οπως ισως θα ηταν η σωστη προσεγγιση του ετσι και αλλιως.

Δεν ξερω αν αξιζει τα 10 ευρω, δεν το εχω δει απο κοντα. Σιγουρα οι φωτο της οθονης ειναι ας πουμε `παραπλανητικες` αφου κανει μπαμ οτι δεν ειναι αληθινες. Γιατι δεν εχουν ουτε μια αληθινη φωτο της οθονης; Γιατι λογικα δεν εχει καμια σχεση με αυτο που δειχνουν οι συνθετικες φωτογραφιες απο θεμα κοντραστ κειμενου κλπ.

Στα σχόλια από κάτω αν δεις έχει αρκετές φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Στα σχόλια από κάτω αν δεις έχει αρκετές φωτό.

Στα σχολια τις φωτο τις βαζουν οι πελατες, μιλω για την εμπορικη σελιδα τους.

Σημαντικο ειναι το ποσο ακριβες ειναι το ρολοι τους, γιατι αν χανει πχ 1-2 λεπτα την βδομαδα ή το μηνα, ειναι προβλημα. Επισης το ποσο κρατουν οι μπαταριες τους και στη μεσα μοναδα και στην εξω.

Οσα εχουν DCF ειναι τα καλα οσο αφορα την ωρα, αφου εχουν μονιμα σωστη ωρα, αυτοματα. Βεβαια δεν ξερω αν θα βρειτε με 10 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα ισπανικά βέβαια αλλά καταλαβαίνει κανείς τι πρόκειται να πάρει. Έχω ένα Digoo μικρότερο/φθηνότερο μοντέλο, πάνω από χρόνο και δουλεύει απροβλημάτιστα. Στα 11 ευρώ δεν φαίνεται κακό. 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...