Προς το περιεχόμενο

DIGOO DG-EX001 Weather Station WiFi €9,80 @Banggood [ΤΕΛΟΣ]


simfun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, janus5555 είπε

Επιλέγεις στις ρυθμίσεις από ποιόν αισθητήρα θέλεις να φαίνονται μόνιμα τα στοιχεία ή επιλέγεις να εναλάσσει τις τιμές των 2 ή 3 αισθητήρων που έχεις.

Έτσι ακριβώς μέχρι και 4 μπορεί να συνεργαστεί.

1 ώρα πριν, Pure είπε

https://www.aliexpress.com/item/32858575543.html?spm=a2g1y.12024536.productList_2061661.subject_6

Αυτός στο banggood στις ερωτήσεις  λέει ότι συνεργάζεται

Πως είμαστε σίγουροι ότι συνεργάζεται με το DIGOO DG-EX001 το έχει κάποιος να το επιβεβαιώσει;;

 

Κανονικά δεν θα έπρεπε η ίδια η DIGOO να πουλά μεμονωμένα τον εξωτερικό αισθητήρα αλλιώς ποιο είναι το νόημα να δέχεται μέχρι 4 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Pure είπε

https://www.aliexpress.com/item/32858575543.html?spm=a2g1y.12024536.productList_2061661.subject_6

Αυτός στο στις ερωτήσεις  λέει ότι συνεργάζεται

Μπορείς να μου στείλεις που το λεει ? Εχω αγοράσει 3 απο banggood στα 433  και δεν συνεργάζεται κανεις . Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, maroulisk είπε

Μπορείς να μου στείλεις που το λεει ? Εχω αγοράσει 3 απο banggood στα 433  και δεν συνεργάζεται κανεις . Ευχαριστώ 

Customer Q&As

 
1
Q: Has anyone got a link to buy additional Sensors for this EX001 Weather Station please?
A :
The outdoor sensors for the Fanju 3378 unit (same unit, different brand) work with the EX001 without any problems, tried and tested by myself. You can\'t find them on this site but they are available for about 8 USD on a different site. Sorry but BG doesn\'t allow posting external links.

Answered by Crwro on July 08,2019

 

 

 

Επεξ/σία από Pure
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Pure είπε

Customer Q&As

 
1
Q: Has anyone got a link to buy additional Sensors for this EX001 Weather Station please?
A :
The outdoor sensors for the Fanju 3378 unit (same unit, different brand) work with the EX001 without any problems, tried and tested by myself. You can\'t find them on this site but they are available for about 8 USD on a different site. Sorry but BG doesn\'t allow posting external links.

Answered by Crwro on July 08,2019

Δεν το ειχα δει ευχαριστω . Το περιεργο ειναι γιατι δεν το πουλαει το banggood

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...